OM-X® ekstraktas - kaskadinės fermentacijos rezultatas

Unikalus OM-X® ekstraktas gaminamas natūralios fermentacijos būdu - kuomet sezoniškai surinkti įvairūs augalai fermentuojami kartu su probiotinėmis kultūromis.

Fermentacijos procesas atkartoja natūralius žmogaus virškinimo sistemos procesus: perdirbdamos ir virškindamos skaidulines medžiagas iš augalų, probiotinės bakterijos gamina įvairius komponentus (postbiotinius metabolitus): trumpos grandinės riebalų rūgštis, organines ir amino rūgštis, polifenolius ir pan.

Sudėtis

Į fermentuoto augalinio ekstrakto OM-X® sudėtį įeina 15 skirtingų natūraliai Japonijos gamtoje užaugusių augalų, turtingų mikroelementais, mineralais ir vertingomis maistinėmis medžiagomis:

  • DARŽOVĖS - daržinis špinatas ir tamsusis kopūstas
  • VAISIAI ir UOGOS - slyvos, figos, raudonosios vaškuonės, kvapieji mandarinai, šilauogės, goji uogos
  • JŪRŽOLĖS ir DUMBLIAI - Hijiki, Laminaria, Undaria
  • GRYBAI – šiitake ir maitake grybai, braziliškas agarikas

 Ingredientų gausa ir įvairovė užtikrina, kad bus pasirūpinta maistu, tinkančiu skirtingoms bakterijų padermėms.

Dr.OHHIRA fermentuotas ekstraktas

Fermentacija ir brandinimas

Ištisus metus natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai renkami ir dedami į specialias talpas. Vienerius metus jie sluoksniuojami ir nuolat maišomi, kol palaipsniui virsta vientisa tiršta mase.

Fermentacija

Fermentacijai paspartinti pridedama probiotinių kultūrų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir S.Thermophilus šeimoms. Masė toliau brandinama anaerobinėmis sąlygomis dar 2 arba 4 metus.

Dr.OHHIRA-fermentacija

Šis tradicinis japonų gamybos būdas ne tik padeda išsaugoti gyvas probiotinės kultūras ir vertingas maistines medžiagas iš augalinės kilmės ingredientų, bet ir suteikia produktui išskirtinių pranašumų:

  • Ilga fermentacija natūralioje temperatūroje užtikrina pačių stipriausių bakterijų išlikimą.
  • Produkto brandinimas natūralioje, t.y. kiekvienam sezonui būdingoje, temperatūroje garantuoja bakterijų atsparumą temperatūrų svyravimui, kas užtikrina ilgą produktų galiojimo laiką.
  • 5 metus trunkanti fermentacija ir brandinimas pakeičia augalinių ingredientų savybes, kas lemia gerą produkto toleravimą.

Dr.OHHIRA-fermentacija

Per visą fermentacijos laikotarpį nuolat stebimas probiotinių bakterijų augimas ir aktyvumas, atliekami maistinių medžiagų ir rūgštingumo (pH) lygio tyrimai. Pasibaigus fermentacijai, masė išsiunčiama kapsuliavimui vienoje didžiausių Japonijos gamyklų FUJI CAPSULE, įsikūrusioje Fuji kalno papėdėje.

Dr.OHHIRA-fermentacija

Rankų darbas - nuo pat pradžios iki pabaigos

Nepaisant to, kad Japonija visame pasaulyje garsėja savo itin aukštu technologiniu lygiu, gaminant Dr.OHHIRA® produktus naudojama labai daug rankų darbo. Kaip teigia patys gamintojai, nei vienas robotas negali būti toks pastabus, atidus ir kruopštus, kaip žmogaus akys ir rankos.

Kapsulių bei lizdinių lapelių (blisterių) kokybę tikrina FUJI CAPSULE personalas, dėl įtempto darbo dirbantis net keturiomis pamainomis; lizdiniai lapeliai su kapsulėmis į dėžutes taip pat sudedami rankomis.

Dr.OHHIRA-fermetacija

Kokybės kontrolė

Dr.OHHIRA® produktai gaminami pagal tarptautinius geros gamybos praktikos (GGP) standartus.

Galutinio produkto kokybės kontrolę atlieka Japonijos Maisto tyrimų laboratorija, pavaldi Japonijos vyriausybei.

Importuojant Dr.OHHIRA® produktus į Lietuvą, kiekvienai siuntai atliekami privalomi laboratoriniai tyrimai, tikrinama radiacinė tarša ir kiekvienai įvežamai produktų partijai išduodami produkto saugumą patvirtinantys sertifikatai.

Dr.OHHIRA-fermentacija