Dr. OHHIRA® DELUXE

5 metus natūraliai fermentuotas 

12 rūšių gerųjų bakterijų kompleksas

Dr.OHHIRA DELUXE


Kuo ypatinga Dr.OHHIRA® DELUXE 5 metų formulė?

5 metus natūraliai fermentuoto OM-X® ekstrakto sudėtyje yra net 12 rūšių gerųjų žarnyno bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir S.thermophilus šeimoms.

Fermentuotoje masėje taip pat yra skaidulinių medžiagų, kurios sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai.

Per tris fermentacijos metus bakterijų metabolizmo dėka masėje susiformuoja daugiau kaip 500 biogeninių metabolitų - organinių ir amino rūgščių, antimikrobinių peptidų, trumpos grandinės riebalų rūgščių, polifenolių ir t.t


Dr.OHHIRA probiotikai


GEROSIOS BAKTERIJOS (angl. PRObiotics)

Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus

2002 m. Pasaulio sveikatos organizacija kartu su Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacija yra paskelbę oficialų probiotikų apibrėžimą: „Probiotikai – tai gyvi mikroorganizmai, kurie, vartojami tinkamais kiekiais, yra naudingi vartotojo sveikatai“, veikdami ją per virškinamojo trakto mikrobiotą ir tiesiogiai per imuninę sistemą.

Dr.OHHIRA®  formulės sudėtyje yra sinergiškai veikiančių net 12 rūšių gerųjų bakterijų

BIFIDOBAKTERIJOS (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LAKTOBAKTERIJOS (L.acidophilus La-14®L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A)S.THERMOPHILUS NBRC 13957

*KFV – koloniją formuojantis vienetas.

Dr.OHHIRA probiotikai


MAISTINĖS SKAIDULOS (angl. PREbiotics)

Fermentuotos daržovės, vaisiai, uogos, jūržolės, dumbliai ir grybai

Maistinės skaidulos arba skaidulinės medžiagos - tai augalinės kilmės angliavandeniai, t.y. maistinė gerųjų žarnyno bakterijų medžiaga, padedanti jiems greičiau įsitvirtinti žarnyne ir sudaranti geras sąlygas jų mitybai. Šių medžiagų žmogaus plonoji žarna nevirškina ir neįsisavina, jas skaldo storosios žarnos mikroflora. Skirtingoms bakterijų padermėms reikalingas skirtingas skaidulinis maistas. 

Į fermentuoto augalinio ekstrakto OM-X® sudėtį įeina natūraliai Japonijos gamtoje užaugę augalai, turtingi mikroelementais, mineralais ir vertingomis maistinėmis medžiagomis:

 • vaisiai ir uogos - slyvos, kininiai ožerškiai, skiautėlapių fikusų vaisiai, šilauogės, raudonosios vaškuonės, kvapiųjų citrinmedžių vaisiai
 • daržovės (špinatas, tamsusis kopūstas)
 • dumbliai Laminaria ir Undaria bei jūržolės Hijiki
 • grybai - valgomasis dantenis (šiitake), kuokštiniai sėdžiai (maitake), braziliškas agarikas

Dr.OHHIRA probiotikai

Augalinių ingredientų gausa ir įvairovė užtikrina, kad bus pasirūpinta maistu, tinkančiu skirtingoms bakterijų padermėms.


BIOGENINIAI METABOLITAI (angl. POSTbiotics)

trumpos grandinės riebalų rūgštys, organinės rūgštys, peptidai, polifenoliai

Biogeniniai metabolitai – tai mažos molekulinės masės medžiagos, susiformavusios bakterijų metabolizmo metu: kuomet bakterijos virškina skaidulas ir netirpius angliavandenius ir gamina sveikatą reguliuojančius ir įtakojančius komponentus:

 • trumpos grandinės riebalų rūgštis (acetatą, propionatą, butiratą)
 • organines rūgštis (įskaitant fulvinę rūgštį)
 • maistines medžiagas ir vitaminus: B grupės vitaminus, vitaminą K, ir amino rūgštis
 • neurotransmiterius: serotoniną, norepinefriną, dopaminą
 • antimikrobinius peptidus (AMP)
 • antioksidantus
 • vandenilio peroksidą

Dr.OHHIRA® formulės sudėtyje yra daugiau kaip 500 biogeninių metabolitų, t.y. medžiagų, susiformavusių probiotinių bakterijų metabolizmo dėkaTai: 

 • 247 peptidai
 • 60 organiniųs rūgščių (įskaitant trumpos grandinės riebalų rūgštis ir fulvinę rūgštį)
 • 38 amino rūgštys
 • 80 lipidų
 • 19 angliavandeniai
 • 26 aminai
 • 24 steroliai
 • 10 nukleino rūgščių
 • 12 polifenolių
 • 6 amidai
 • 3 terpenai


UNIKALUS 5 METŲ GAMYBOS PROCESAS

Dr.OHHIRA® formulė yra gaminama natūralios fermentacijos būdu, nenaudojant termiško apdorojimo. Taip yra išsaugomos gyvos probiotinės kultūros, vertingos maistinės medžiagos iš augalinės kilmės ingredientų.

Šis tradicinis japonų gamybos būdas suteikia produktui išskirtinių savybių:

 • Ilga fermentacija natūralioje temperatūroje užtikrina pačių stipriausių bakterijų išlikimą.
 • Produkto brandinimas natūralioje, t.y. kiekvienam sezonui būdingoje, temperatūroje garantuoja bakterjų atsparumą temperatūrų svyravimui, kad užtikrina ilgesnį produkto galiojimo laiką.
 • 5 metus trunkanti fermentacija ir brandinimas pakeičia augalinių ingredientų savybes, kas lemia gerą produkto toleravimą.

Fermentacija ir brandinimas

► Ištisus metus natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai renkami ir dedami į specialias talpas. Vienerius metus jie sluoksniuojami ir nuolat maišomi, kol palaipsniui virsta vientisa tiršta mase.

► Fermentacijai paspartinti pridedama probiotinių bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir S.Thermophilus šeimoms. Masė toliau brandinama anaerobinėmis sąlygomis dar 4 metus.


Dr.OHHIRA probiotikai

► Fermentacijos procesas atkartoja natūralius žmogaus virškinimo sistemos procesus: probiotinės kultūros, virškindamos skaidulines medžiagas, gamina postbiotinius metabolitus.


Gamyba OMX

Gamyba OMX

Gamyba OMX

► Per visą fermentacijos laikotarpį nuolat stebimas pieno rūgšties bakterijų augimas ir aktyvumas, atliekami maistinių medžiagų ir rūgštingumo (pH) lygio fermentacijos produkte tyrimai. Pasibaigus fermentacijai, masė ruošiama kapsuliavimui vienoje didžiausių Japonijos gamyklų FUJI CAPSULE, įsikūrusioje Fuji kalno papėdėje.

Kontrolė OMX

► Dr.OHHIRA® maisto papildas pateikiamas minkštose augalinėse kapsulėse. Kapsulės sienelės apsaugo pieno rūgšties bakterijas nuo skrandžio rūgščių, leidžia joms saugiai pasiekti žarnyną ir ištirpsta jame per 40 minučių.


Kokybės kontrolė

► Dr.OHHIRA® produktai gaminami pagal tarptautinius geros gamybos praktikos (GGP) standartus.

► Galutinio produkto kokybės kontrolę atlieka Japonijos Maisto tyrimų laboratorija, pavaldi Japonijos vyriausybei.

► Importuojant Dr.OHHIRA® produktus į Lietuvą, kiekvienai siuntai atliekami privalomi laboratoriniai tyrimai, tikrinama radiacinė tarša ir kiekvienai įvežamai produktų partijai išduodami produkto saugumą patvirtinantys sertifikatai.

Kontrolė OMX


Rankų darbas - nuo pat pradžios iki pabaigos

Nepaisant to, kad Japonija visame pasaulyje garsėja savo itin aukštu technologiniu lygiu, gaminant Dr.OHHIRA® produktus naudojama labai daug rankų darbo. Kaip teigia patys gamintojai, nei vienas robotas negali būti toks pastabus, atidus ir kruopštus, kaip žmogaus akys ir rankos.

► Kapsulių bei lizdinių lapelių (blisterių) kokybę tikrina FUJI CAPSULE personalas, dėl įtempto darbo dirbantis net keturiomis pamainomis; blisteriai į dėžutes taip pat sudedami rankomis.

Kapsuliavimas


Unikali produkto forma

► Dr. OHHIRA® augalinėse kapsulėse yra tirštos konsistencijos masė, kurios sudėtyje yra gerųjų žarnyno bakterijų, skaidulinių medžiagų ir biogeninių metabolitų.

► Patentuotas kapsulės apvalkalas. Kapsulėje yra gyvybingos ir aktyvios bakterijos – ne šaldyti ar džiovinti milteliai, kaip kituose rinkoje esančiuose produktuose. Kapsulė išlieka tvirta ir apsaugo gyvas bakterijas agresyvioje skrandžio aplinkoje. Kapsulei pasiekus plonąjį žarnyną, jos apvalkalas tampa akytas ir ištirpsta šarminėjeplonojo žarnyno terpėje. Žarnyne pasklidusios bakterijos gali maitintis  skaidulinėmis medžiagomis, o joms palankią terpę sukuria organinės rūgštys.

Dr.OHHIRA probiotikai


Vartojant Dr.OHHIRA® DELUXE gerąsias bakterijas vienoje kapsulėje IŠKART gaunate:

 • gyvybingų ir aktyvių gerųjų žarnyno bakterijų (probiotinių kultūrų)
 • skirtingo skaidulinio maisto bakterijoms (prebiotinių medžiagų)
 • biogeninių metabolitų, susiformavusių per ilgą fermentacijos laikotarpį (postbiotinių metabolitų)
 • organinių rūgščių, palaikančių bakterijoms palankią terpę