Gerosios bakterijos moterims

Yra 4 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1 - 4
 • Gerosios bakterijos STANDARD
  OMX Probiotics

  Dr.OHHIRA® STANDARD gerųjų bakterijų kompleksas3 metų fermentacija ~28,5 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Maistinės skaidulos (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir amino rūgštys, polifenoliai Natūrali...

  25,00 €
 • KAMPUKU muilas su probiotikais
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  15,00 €
 • MAGOROKU kremas su probiotikais
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  25,00 €
 • Gerosios bakterijos DELUXE
  OMX Deluxe

  Dr.OHHIRA® DELUXE gerųjų bakterijų kompleksasDar DAUGIAU bakterijų AUGALINĖSE kapsulėse 5 metų fermentacija ~36 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Skaidulų įvairovė (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir...

  33,00 €

Mažyčiai mikroorganizmai - gerosios ir blogosios bakterijos – gyvena mūsų žarnyne, ir tiek vienos, tiek kitos yra savotiškai naudingos. Tinkamas jų balansas užtikrina sveiką mikroflorą, kuri itin reikšminga ne tik žarnynui ir gerai virškinimo sistemos veiklai, bet ir visam imunitetui, bendrai savijautai ir pan. Gerosios bakterijos moterims, kaip ir vyrams ar vaikams, užtikrina organizmo apsaugą ir pelnytai yra vadinamos organizmo sargais.

Gerųjų bakterijų nauda moterims

Gerosios bakterijos moterims bene visada bus rekomenduojamos vartojant antibiotikus ar po antibiotikų vartojimo. Mat šie vaistai sutrikdo žarnyno mikroflorą, kurią atkurti padės gerųjų bakterijų turintys preparatai.

Gerosios bakterijos bus puiki pagalba turint virškinimo negalavimų, sergant žarnyno uždegiminėmis ligomis, varginant viduriavimui ar pilvo pūtimui, apsinuodijus maistu, kas ypač dažnai nutinka keliaujant į svečias šalis. Jos – nepamainoma pagalba sergant gana dažną moterį varginančiu dirgliosios žarnos sindromu.

Kokybiškos gerosios bakterijos moterims naudingos nėštumo metu.

O ar žinote, jog šios bakterijos gyvena ir ant mūsų odos? Todėl priemonės odai su gerosiomis bakterijomis padės tinkamai rūpintis oda, kuriai žalingą poveikį daro tam tikri aplinkos veiksniai, netinkama priežiūra.

Dr.OHHIRA® produktai moterims su gerosiomis bakterijomis

 • 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas – priemonė, padėsianti papildyti organizmą gerosiomis bakterijomis. Tai natūralios fermentacijos produktas, išsaugojęs geriausias augalų, surinktų Japonijos gamtoje, savybes. Net trejus metus trunkanti natūrali augalų fermentacija garantuoja aukščiausios kokybės produktą.

 • Kremas „Magoroku“ su gerosiomis bakterijomis tinka moterims, vyrams, vaikams, senjorams. Dailiosios lyties atstovės ypač puoselėja savo odą, todėl tikrai įvertins šį dermatologų patvirtintą produktą, kurio sudėtyje tik aukštos kokybės, natūralūs ingredientai. Gamybai visiškai atsisakyta sintetinių dažiklių,  kvapiklių, konservantų ir pan.

 • Muilas „Kampuku“ su gerosiomis bakterijomis labai patiks moterims, nes užtikrins tinkamą švarą ir dėmesį odai.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis?

Mūsų produkcijos su gerosiomis bakterijomis žvalgykitės el. parduotuvėje ohhira.lt. Pirkti internetu labai paprasta. Rinkitės patikusius gaminius, o mes pasirūpinsime operatyviu ir sklandžiu pristatymu. Svetainėje pateiktos produktų nuotraukos, prie kiekvieno nurodyta kaina, atsiliepimai ir labai daug išsamios, naudingos informacijos, tad klausimų, kaip naudoti produktus ir ar jie naudingi, nekils.