Gerosios bakterijos moterims

Aktyvūs filtrai

GEROSIOS BAKTERIJOS MOTERIMS

Žmogaus kūną kolonizuoja daugybė bakterijų, virusų ir vienaląsčių organizmų. Kartu su šeimininku egzistuojanti mikroorganizmų visuma vadinama mikrobiota. Ji kolonizuoja mūsų odą, kvėpavimo takus, šlapimo ir lytinę sistemą, o daugiausia bakterijų – apie 70% - yra storajame žarnyne. 

Svarbiausia mikrobiotos funkcija – imuninės sistemos „mokymas” ir subalansavimas. Ji atsakinga už tai, kad imuninė sistema nereaguotų nei per daug audringai, nei pernelyg vangiai. Mikrobiota svarbi apsaugant nuo infekcinių ligų - kai jos sudėtis puiki, nebelieka vietos ligų sukelėjams. Virškinamajame trakte gyvenančios bakterijos apsaugo žarnyno sieneles nuo kenksmingų aplinkos veiksnių bei padeda virškinti maistą.

Kiekvienas iš mūsų turime savo individualią, unikalią žarnyno mikrobiotą, kaip pirštų antspaudus ar akies rainelę. Tačiau kartais nutinka, kad mūsų žarnynui prireikia papildomos pagalbos. Gerosios bakterijos moterims, vyrams ir vaikams reikalingos tuomet, kai sutrinka sveika mikrobiotos pusiausvyra ir atsiranda disbiozės rizika. 

Kam reikalingos gerosios bakterijos?

Gerosios bakterijos moterims bene visada bus rekomenduojamos vartojant antibiotikus ar pabaigus juos gerti. Mat šie medikamentai sutrikdo žarnyno mikrobiotos pusiausvyrą, ko pasėkoje dažnai kyla virškinamo trakto diskomfortas, gali varginti pienligė.

Varginant dirgliosios žarnos sindromui, apsinuodijus maistu, kuomet gerųjų bakterijų netenkame su organizmo skysčiais – vemiant ir viduriuojant, taip pat gali praversti gerosios bakterijos moterims.

Lankantis egzotinėse šalyse, kuomet keičiasi aplinka, oro temperatūra, maistas, vandens kokybė, kelionkrepšyje pravartu turėti gerąsias bakterijas moterims ir ne tik joms. 

Apie tai, kada verta vartoti gerąsias bakterijas moterims pasakoja holistikos praktikė Vilma Jomantienė.

Kodėl Dr.OHHIRA® gerosios bakterijos moterims – geriausias pasirinkimas Jums?

Dr.OHHIRA® asortimente – netgi dvi gerųjų bakterijų moterims formulės: STANDARD ir DELUX. Tai unikalios sudėties maisto papildai, savo sudėtyje turintys 12 rūšių gerųjų bakterijų ir daugybę skaidulinių medžiagų, kurios padeda sukurti gerosioms bakterijoms palankią terpę žarnyne. Natūrali 3 arba 5 metus trunkanti fermentacija nenaudojant terminio apdorojimo leidžia išsaugoti probiotinių bakterijų gyvybingumą bei vertingas maistines medžiagas iš augalų.

Geriamo kolageno formulėje taip pat yra fermentuotas augalinis ekstraktas OM-X®, kurio sudėtyje yra gerųjų bakterijų moterims bei skaidulinių medžiagų.

Probiotikais ir augalų ekstraktais praturtintas kremas MAGOROKU su gerosiomis bakterijomis moterims labai tinka: jis drėkina ir atstato pažeistos odos struktūrą,  nuramina vasarą vėjo nugairintą ir saulės sudirgintą odą, žiemą - saugo odą nuo šalčio ir žvarbaus vėjo, raminančiai veikia odą esant vabzdžių įkandimams, drėkina ir nuramina odą po depiliacijos / skutimosi, gali būti naudojamas kaip lūpų balzamas, yra ideali priemonė suskilinėjusiems kulnams, alkūnėms, tarpupirščiams.

KAMPUKU muilas, praturtintas gerosiomis bakterijomis moterims ypač tinka po depiliacijos arba vietoj skutimosi putų/želė, nes natūrali muilo bazė tarnauja kaip trinties mažinimo barjeras tarp skustuvo ir odos; muilas nuramina ir drėkina odą, palaiko jos sveiką pH, todėl idealiai tinka kasdieniniam naudojimui, visų tipų odai. Dėl sudėtyje esančių probiotikų ir prebiotikų šis muilas rekomenduojamas esant sudirgusiai, atopinei, į uždegimus ir bėrimus linkusiai odai.

Dr.OHHIRA® gerosios bakterijos moterims – kur ir kaip galima jų įsigyti?

Japonijoje pagamintų ypač aukštos kokybės maisto papildų, įskaitant ir gerąsias bakterijas moterims, ieškokite el. parduotuvėje ohhira.lt. Pirkti internetu labai paprasta - Jums tereikia išsirinkti patikusius produktus, o mes pasirūpinsime operatyviu, saugiu ir sklandžiu pristatymu. El.parduotuvėje pateikiami išsamūs produktų aprašymai su nuotraukomis ir kainomis bei klientų atsiliepimai apie gerąsias bakterijas moterims. Jei iškiltų klausimų dėl vieno ar kito produkto vartojimo/naudojimo, mielai į juos atsakysime.