Aktyvūs filtrai

KOLAGENO NAUDA ODAI IR KAULAMS

Moterys jau seniai įminė paslaptį, kad kolagenas odai yra labai reikšmingas. Štai kodėl savo išvaizda besirūpinančios dailiosios lyties atstovės grožio priemonių ir odai skirtų papildų sudėtyje visuomet ieško ingrediento „kolagenas“. Informacijos apie šio baltymo įtaką odos būklei ir bendrai organizmo sveikatai yra labai daug, tačiau aišku viena – kolagenas kaulams ir odai yra nepaprastai svarbus todėl, kad šis baltymas dalyvauja audinių ląstelių atsinaujinimo procesuose.

Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra natūraliai organizme sintetinamas baltymas, sudarantis net apie 70 proc. odos masės. Toks skaičius pagrindžia baltymo įtaką odos būklei ir jos išvaizdai. Nemaži kolageno kiekiai yra kauluose, sąnarių kremzlėse, kraujagyslėse, dantenose. Išvertus iš graikų kalbos „kolla“ reiškia klijai, o „genos“ – gaminti, tad šios reikšmės labai taikliai iliustruoja pagrindinę baltymo funkciją ir jo svarbą ląstelių ir audinių regeneracijoje.

Kokia kolageno nauda odai ir kaulams?

Kolagenas odai ir kaulams yra nepaprastai svarbus, nes jis yra pagrindinis baltymas, kuris kartu su kitu baltymu elastinu sudaro vidinę odos struktūrą. Šie abu baltymai, padedant hialurono rūgščiai, atlieka labai reikšmingą funkciją – palaiko odos tonusą, stangrumą ir elastingumą. O sveika, jaunatviška ir švytinti oda visada byloja apie jos gerą būklę. 

Kolageno baltymas yra natūraliai gaminamas organizme, bet senėjimo procesai, žalingas aplinkos poveikis, tam tikri mūsų įpročiai lėtina kolageno gamybą, kas greičiausiai atsispindi odoje: ilgainiui ji praranda stangrumą, elastingumą, glemba, atsiranda pirmosios raukšlelės, vargina odos sausėjimas ir pan. Visa tai - kolageno deficito požymiai, raginantys nelaukti, kol problema ims ryškėti. Maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus nuosavo kolageno gamyba organizme ima lėtėti, tad verta pasidomėti kokybiškais maisto papildais, pavyzdžiui, kolagenu odai, kuris padės papildyti mitybą ir organizmą reikalingomis medžiagomis, kad galėtume ilgiau išsaugoti jaunystę bei patrauklią išvaizdą. 

Ką turėtume žinoti apie kosmetiką ir papildus, ypač apie kolageną odai, pasakoja daugiau kaip 30 metų odos chirurge dirbanti Birutė Stankevičienė straipsnyje Grožio ambasadorius kolagenas – ir naminėmis priemonėmis.

Kodėl Dr.OHHIRA® kolagenas odai yra vertingas pasirinkimas?

Kolageno odai poveikis labai priklauso nuo produkto sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų suderinamumo ir sinergijos. Japoniško geriamo kolageno formulėje apsijungia trys veikliosios medžiagos – kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis, sudarančios Anti-AgeTRIO® kompleksą.

Šios unikalios formulės sudėtyje yra ne tik hidrolizuoto kolageno, bet ir kolageno tripeptidų. Tai mažiausios kolageno grandinės dalelės, kurios per kraujotaką pasiekia jungiamojo audinio ląsteles ir skatina natūralią nuosavo kolageno gamybą bei hialurono rūgšties sintezę organizme. Toks paties organizmo „įdarbinimas“ yra daug naudingesnis, nei vien hidrolizuoto kolageno odai vartojimas.

Rinkdamiesi kolageną odai, būtinai atkreipkite dėmesį į ženklinimo etiketėje nurodytą veikliųjų medžiagų molekulinę masę. Kuo ji mažesnė – tuo geriau, mat molekulės dydis apsprendžia veikliosios medžiagos skvarbumą bei pasisavinimo efektyvumą. Dr.OHHIRA® formulės sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų molekulinė masė yra pavydėtinai maža, o tai lemia produkto veiksmingumą, kurį patvirtina Japonijoje atliktos klinikinės studijos.

Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas odai yra praturtintas galingu antioksidantų kompleksu: mėlynių sultimis, kofermentu Q10, bičių pieneliu, vitaminu C, fermentuotu augalų ekstraktu OM-X® su probiotinėmis kultūromis. 

Dr.OHHIRA® kolagenas odai – kur jo įsigyti?

Jei norite savo odą palepinti itin aukštos kokybės produktu, užsukite į el. parduotuvę ohhira.lt ir įsigykite geriamą skystą kolageną odai. Pirkti internetu greita, patogu ir paprasta, įsigyti produktus galite iš bet kurios pasaulio vietos Jums patogiu laiku. El.parduotuvėje prie produktų pateikta kiekvieno iš jų kaina, išsami sudėtis, aprašymai ir pirkėjų atsiliepimai apie kolageną odai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima Dr.OHHIRA® produktus vartoti nėščioms ir maitinančioms? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® maisto papildai - gerosios bakterijos, fermentuotas augalinis ekstraktas ir geriamas kolagenas - yra saugūs vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo laikotarpiu. Jei kyla abejonių, visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.

Kada reikėtų vartoti geriamą kolageną odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Geriamą kolageną odai rekomenduojama vartoti nuo 30+ metų, kuomet organime pradeda mažėti natūrali jo gamyba.

Kas gali vartoti geriamą kolageną odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Geriamą kolageną odai gali vartoti tiek moterys, tiek vyrai, ypatingai jis naudingas brandžiame amžiuje.

Koks geriausias geriamas kolagenas odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Geriamo kolageno odai kokybę lemia maža molekulinė veikliųjų medžiagų masė (≤3000 Da), jūrinė kolageno kilmė bei kartu su kolagenu veikiančios medžiagos - elastinas ir hialurono rūgštis.

Kiek laiko galima gerti kolageną odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagenas odai geriamas kursais - kaskart po 10 buteliukų. Kursą rekomendujama kartoti kas 3-4 mėnesius.