Aktyvūs filtrai

KOLAGENAS SĄNARIAMS

Išvertus iš graikų kalbos žodis „kolagenas“ reiškia „gaminti klijus“. Ši frazė puikiai apibūdina esmines medžiagos funkcijas, prie kurių priskiriamas gebėjimas sujungti, „suklijuoti“ organų bei audinių ląsteles bei užtikrinti organizmo audinių elastingumą ir lankstumą. Dideli kolageno kiekiai randami judėjimo aparate, sąnariuose, kremzliniame audinyje, todėl kolagenas sąnariams yra nepaprastai reikšmingas.

Kas yra kolagenas?

Kolagenas - tai pagrindinis organizmo baltymas, kurio ypač daug yra sąnariuose ir kremzliniame audinyje. Šis siūlo pavidalo baltymas natūraliai sintetinamas organizme, bet maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus jo gamybos procesas ima lėtėti. Nuo 20 iki 40 metų kolageno organizme sumažėja apie 30 proc., o iki 60 metų – net 60 proc.

Sulėtėjusią kolageno gamybą organizme greičiausiai išduoda mūsų oda (ji praranda tonusą, glemba) ir lankstumą praradęs judėjimo aparatas (kieti, sustingę sąnariai, diskomfortas judant). Šių problemų atsiradimą nutolinti ir jų padarinius sušvelninti gali kokybiški maisto papildai, pavyzdžiui, kolagenas sąnariams, užtikrinantis organizmo aprūpinimą šiuo svarbiu baltymu.

Kolagenas sąnariams

Greičiausiai ne kartą esate girdėję frazę, kad kolagenas yra sveikų sąnarių pagrindas. Ir tai visiška tiesa – kolagenas sąnariams ir visam judėjimo aparatui yra labai svarbus, jei norime džiaugtis lanksčiu kūnu ir nevaržoma judesių laisve. Prasidėjus natūraliam senėjimo procesui organizme ima trūkti šio baltymo, kuris būtinas sąnarių kremzlinio audinio atsinaujinimui; tuomet pradeda varginti nemalonus maudimas, tempimas, braškėjimas sąnariuose, atsirandantis judant ar lankstant galūnes. 

Su amžiumi dėl oksidacinio streso ir progresuojančių sąnarių degeneracijos procesų kremzlių paviršius standėja, atsiranda struktūriniai pokyčiai sąnario kremzlėse, pakinta kremzlės biomechaninės savybės, – kitaip sakant sąnarių paviršiai nusidėvi ir atsiranda įvairūs nusiskundimai: maudimas, stingimas, girgždėjimas, tinimas ir pan. Nustatyta, kad geriamas kolagenas sąnariams padeda palaikyti kremzlės vientisumą ir stimuliuoja organizmo gebėjimą efektyviau gaminti nuosavą kolageną.

Kodėl Dr.OHHIRA® kolagenas sąnariams – geriausias pasirinkimas Jums?

Šio produkto sudėtyje – neišskiriama trijulė: elastinas, kolagenas ir hialurono rūgštis. Tai taip vadinamas Anti-Age TRIO® kompleksas, kuriame esančių trijų veikliųjų medžiagų sinergija užtikrina maksimalų efektyvumą. 

Ar žinote, jog renkantis kolageną sąnariams ir vertinant produktų sudėtį, prioritetą reikėtų teikti ne pačiam kolagenui, bet kolageno tripeptidams? Būtent jie, per kraujotakos sistemą pasiekę jungiamojo audinio ląsteles, skatina natūralią nuosavo kolageno gamybą ir hialurono sintezę. Kolagenas sąnariams, kuriame yra kolageno tripeptidų, „įdarbina“ patį organizmą efektyviau gaminti šį baltymą ir tai yra kur kas naudingiau ir veiksmingiau. Dr.OHHIRA® kolagenas sąnariams sudėtyje turi I, II ir III tipo hidrolizuoto kolageno ir kolageno tripeptidų.

Rinkdamiesi kolageną sąnariams, atkreipkite dėmesį į veikiųjų medžiagų molekulinę masę – kuo ji mažesnė, tuo medžiaga efektyviau pasisavinama. Dr.OHHIRA® formulė pasižymi ypatingai maža molekuline mase (MM): kolageno MM yra 1000 Da kolageno, o kolageno tripeptidų – vos 500 Da.

Jei ieškote kokybiško kolageno sąnariams, maisto papildo sudėtyje visada ieškokite II tipo kolageno. Šio tipo kolagenas yra vienas svarbiausių kremzlinio audinio atraminių baltymų. II tipo kolagenas sudaro maždaug 50 proc. sauso kremzlių svorio ir nuo jo priklauso mechaninės sąnarinės kremzlės savybės, ypač elastingumas ir tvirtumas.

Dr.OHHIRA® kolagenas sąnariams – kur galima jo nusipirkti?

Užsukite į el. parduotuvę ohhira.lt ir palepinkite save vertingu itin aukštos kokybės pirkiniu – kolagenu sąnariams. Pirkti internetu išties patogu ir greita, todėl efektyviai taupysite savo brangų laiką, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu Jūsų nurodytu adresu. El. parduotuvėje prie produkto yra pateiktas išsamus aprašymas ir jo kaina, o priimti teisingą sprendimą padės produktą išbandžiusiųjų atsiliepimai apie kolageną sąnariams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia kolageno sąnariams kaina? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Japoniškas kolagenas sąnariams kainuoja 75 eurus už 10 buteliukų kursą.

Kaip dažnai reikėtų vartoti kolageną sąnariams? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageną sąnariams rekomenduojama gerti kursais: 3-4 kartus per metus.

Kada pradėti vartoti kolageną sąnariams? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageną sąnariams galima vartoti tada, kai tik pradedate jausti nemalonų diskomfortą - sustingimą, traškėjimą, skausmą.

Kokį darbą kolagenas atlieką sąnariams? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Geriamo kolageno formulėje esanti hialurono rūgštis veikia kaip sąnarių lubrikantas - gerai suteptos sąnario kremzlės mažiau kenčia nuo biomechaninio nusidėvėjimo ir mažiau dirginami skausmo receptoriai.