Kuo ypatingas Dr.OHHIRA® kolagenas?

Dr.OHHIRA® kolagenas – tai japonų mikrobiologo sukurta ir laiko patikrinta formulė:

 • INOVATYVI sudėtis – sinergiškai veikiančių ingredientų derinys, užtikrinantis produkto veiksmingumą ir daugiafunkcinį poveikį.
 • Hidrolizuotas JŪRINIS kolagenas ir elastinas užtikrina aukštą įsisavinimo lygį.
 • MIKROMOLEKULINĖ (itin maža) masė (≤500 Da) užtikrina veikliųjų medžiagų skvarbą ir bioprieinamumą.
 • SKIRTINGŲ TIPŲ (I, II ir III) kolagenas ir kolageno TRIPEPTIDAI.
 • 93% GRYNUMO hialurono rūgštis.
 • MOKSLIŠKAI pagrįstas veiksmingumas – Japonijoje atlikti in VIVO ir in VITRO klinikiniai tyrimai.
 • SKYSTA forma – ypatingai lengvai virškinama ir absorbuojama.
 • PAPRASTAS vartojimas – vienkartinės 20 ml dozės.
 • MALONUS skonis – saldžiarūgštis uogų skonis, nėra žuvies prieskonio.

KOLAGENAS

Tai vienas iš svarbiausių organizmo baltymų. Jo gausu odoje bei visame judėjimo aparate (kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse), taip pat – dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose.

Kai kuriuose audiniuose kolagenas gali būti kaip gelis (akies stiklakūnyje), kituose jis yra susuktas į skaidulas (sausgyslėse). Priklausomai nuo įtakos konkrečiam organui, išskiriama keletas kolageno tipų. 

 • I tipo kolageno randama dermoje, sausgyslėse, raiščiuose, kauluose, vidaus organuose, dantenose. 
 • II tipo kolageno yra kremzliniame sąnarių audinyje, akies stiklakūnyje, tarpslanksteliniuose diskuose
 • III tipo kolagenas būdingas akies tinklainei, kapiliarams, kraujagyslėms. 

Kolageno sintezė odoje

Odoje esantį I tipo kolageną gamina ląstelės - fibroblastai. Tai yra dermoje esančios jungiamojo audinio ląstelės, atsakingos ne tik už kolageno matricos gamybą, bet ir už elastino bei hialurono rūgšties sintezę odoje. Fibroblastai yra jautrūs fiziniams ir cheminiams dirgikliams, kurie gali sužadinti fibroblastų aktyvumą ir proliferaciją (daugėjimą). Fibroblastų suaktyvinimas lemia nuosavo kolageno gamybos padidėjimą.

Kolagenas judėjimo aparate

II tipo kolagenas yra vienas svarbiausių kremzlinio audinio atraminių baltymų. Jis sudaro apie 50% sauso kremzlių svorio ir lemia mechanines sąnarinės kremzlės savybes, ypač tvirtumą ir elastingumą. Kolageno tripeptidai yra statybinės medžiagos šaltinis, būtinas sąnarinės kremzlės, pokremzlinio kaulinio audinio, kitų sąnario audinių, sąnarinės kapsulės, sausgyslių ir raiščių atsinaujinimui. Jie įtakoja sąnarinės kremzlės ir kaulinių ląstelių medžiagų apykaitą, stiprina kolageno sintezę, užkerta kelią tolimesniam kremzlės nykimui, gerina sąnario judrumą ir mažina skausmą, didina kaulinio audinio tankį.

Dr.OHHIRA® kolageno sudėtyje yra 7,75 g mažos molekulinės masės* I, II ir III tipo kolageno ir kolageno tripeptidų, fermentinės hidrolizės būdu išgaunamų iš laisvai plaukiojančių jūrinių purpurinių rifešerių (angl. Red Snapper) žvynų, odos ir kaulų.

HIALURONO RŪGŠTIS

Tai yra natūrali medžiaga, kurią organizmas gamina pats ir naudoja ją sąnariams sutepti bei odos ir organų drėgmei užtikrinti. Žmogaus kūne ji jungiasi su vandens molekulėmis ir tampa klampia medžiaga, panašia į gelį. Hialurono rūgštis labiausiai paplitusi nerviniame, dengiamajame ir jungiamajame audiniuose, tačiau mažesniais kiekiais randama beveik visose organizmo ląstelėse. Laikui bėgant organizme hialurono rūgšties natūraliai mažėja.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra net 93% grynumo mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, išgautos tausojančiu natūralios biofermentacijos būdu.

ELASTINAS

Tai yra jungiamojo audinio baltymas, kuris įeina į elastinių savybių turinčių audinių sudėtį. Didelių elastino kiekių randama plaučiuose, didelėse arterijose, tampriuose raiščiuose. Mažesnių jo kiekų randama odoje, ausų kremzlėse ir kituose organuose. Elastinas natūraliai gaminasi žmogaus organizme maždaug iki 25 metų ir visiškai išnyksta iki 40-50 metų amžiaus.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra 5 mg mažos molekulinės masės elastino, išgauto iš laisvai plaukiojančių Ramiojo vandenyno menkių (angl. Pacific Cod) odos, žvynų, kaulų.

5 METUS FERMENTUOTAS SINBIOTINIS EKSTRAKTAS OM-X®

Į 5 metus fermentuoto OM-X® ekstrakto sudėtį įeina natūraliai Japonijoje augantys augalai, turtingi mikroelementais, vitaminais ir vertingomis maistinėmis medžiagomis: VAISIAI ir UOGOS (slyvos, goji uogos, figos, šilauogės, raudonieji sotvarai, kvapieji mandarinai, GRYBAI (maitake) ir šiitake grybai, braziliškas agarikas), DUMBLIAI ir JŪRŽOLĖS.

OM-X® ekstraktas gaminamas naudojant Japonijos tradicinę fermentacijos principu pagrįstą technologiją. Ištisus metus natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai renkami ir dedami į specialias talpas. Vienerius metus jie sluoksniuojami ir nuolat maišomi, kol palaipsniui virsta vientisa tiršta mase. Fermentacijai paspartinti į masę pridedama gerųjų žarnyno bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir S.thermophilus padermėms. Masė toliau brandinama dar 4 metus.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulė praturtinta 10 mg 5 metus natūraliai fermentuotu sinbiotiniu ekstraktu OM-X®.

KOENZIMAS Q10 (CoQ10)

Tai riebaluose tirpi į vitaminą panaši medžiaga, esanti visose organizmo ląstelėse. Jis organizme atlieka keletą funkcijų: stabilizuoja ląstelių membranas ir dalyvauja antioksidaciniuose procesuose. Didžiausi CoQ10 kiekiai yra randami daugiausiai energijos naudojančiuose organuose: smegenyse, širdyje, kepenyse ir inkstuose.  

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra 12,5 mg koenzimo Q10.

VITAMINAS C

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno sudėtyje yra vitamino C. Jis padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos, kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų ir dantų funkcijai, susidarymą. Šis vitaminas taip pat padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (veikia kaip antioksidantas), gerinti geležies absorbciją ir mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra net 250 mg (312,5% RMV) vitamino C, kurio šaltinis - kukurūzai (be GMO) ir tapijoka (manijoko šakniagumbių krakmolas).

MĖLYNIŲ SULTYS

Mėlynių uogose randama cheminių junginių antocianų - tai labai stiprūs gamtoje randami antioksidantai, padedantys organizmui kovoti su ląsteles pažeidžiančiais laisvaisiais radikalais, sukeliančiais senėjimą. Mėlynės taip pat pasižymi kraujagysles apsaugančiu poveikiu.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje esančios mėlynių sultys suteikia produktui skystą formą.

Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.