Kaip pirkti?

Užsakymo pateikimas ir apmokėjimas

Užsakymą pateikti labai paprasta - kai prekes įsidedate į krepšelį, jis atsiranda viršutiniame dešiniame naršyklės lango kampe. Čia galite keisti pasirinktus produktus, koreguoti jų kiekius, o paspaudus "Pirkti" ir suvedus savo užsakymo pristatymo duomenis, galėsite pasirinkti Jums patogų mokėjimo būdą elektronine bankininkyste. Viskas - užsakymas baigtas! Apie užsakymo patvirtinimą ir statuso pasikeitimus būsite informuoti el. paštu.

Prekių pristatymas

Šioje e-parduotuvėje įsigytus produktus Jūsų pasirinktas kurjeris NEMOKAMAI Jums pristatys iki pat durų arba pasirinkto paštomato visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją. Į Kuršių Neriją užsakymai siunčiami tik per OMNIVA paštomatus (nemokamai) arba registruotu pirmenybiniu paštu (siuntimo kaina: 5-10 eurai).

Dr.OHHIRA® produktus siunčiame ir į kitas ES šalis registruotu pirmenybiniu paštu. Siuntimo kaina: 5 - 10 Eur.

Užsakymai Jums į kitas ES šalis bus pristatyti per 3 - 10 darbo dienas. 

Perdavę prekes kurjeriui, informuosime Jus el. paštu. Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučiu arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.

Jei norite ką nors pakeisti jau patvirtintame užsakyme, skubiai susisiekite el. paštu: info@ohhira.lt arba telefonu: +370 664 61736.

Priimdami siuntą iš kurjerio, įvertinkite siuntos būklę. Jei pakuotė pažeista ir/ar jei įtariate, jog viduje esantys produktai gali būti sugadinti, prašome nepriimti iš kurjerio tokios siuntos ir iškart susisiekti su mumis. Visas pastabas dėl akivaizdžių produkto pakuotės pažeidimų ar produktų trūkumų Jūs privalote pareikšti raštu siuntos priėmimo iš kurjerio metu. Apie pažeidimus kurjeris privalo atžymėti siuntos priėmimo-perdavimo dokumente (važtaraštyje). Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir pretenzijos dėl prekių kokybės nepriimamos.

Prekių grąžinimas

Jei produkto pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista ir tai pastebėjote tik išpakavę siuntinį, tokį produktą pakeisime geru. Tokiu atveju, nedelsdami kreipkitės šiuo el. paštu: info@ohhira.lt arba telefonu: +370 664 61736.