Aktyvūs filtrai

KOLAGENAS

Kolagenas yra svarbiausias baltymas, kurį mūsų organizmas gamina pats ir kuriam priskiriama daug reikšmingų funkcijų. Mūsų kūne šis baltymas dalyvauja organizmo audinių ir ląstelių regeneracijos procesuose, veikia plaukus ir nagus, yra glaudžiai susijęs su judėjimo aparatu - raiščiais, sąnariais, sausgyslėmis, kremzliniu audiniu, kaulais. Kolagenas dideliais kiekiais randamas dantenose ir akies stiklakūnyje, kraujagyslėse, kapiliaruose, iš jo sudaryti vidaus organai bei audiniai. 

Kolagenas sudaro: 70% odos masės, 53% sąnarių kremzlių ir 27% kaulų, 60% dantenų ir didžiąją dalį kraujagyslių.

Kolageną mūsų organizmas gamina pats, tačiau maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus kolageno gamybos tempai organizme ima lėtėti. Apie tai laikui bėgant „praneša“ silpnesni nagai, sulėtėjęs plaukų augimas, diskomfortas judėjimo aparate, glembanti, elastingumą ir sveiką švytėjimą praradusi oda... Dažnas suskumba pirkti brangias odos priežiūros priemones ir neretai nusivilia rezultatais, nes ant odos tepamos priemonės veikia tik odos paviršių (epidermį), o ląstelių regeneracijos procesai vyksta giliausiame odos sluoksnyje - dermoje. Šio sluoksnio kremai, serumai ir kitos išorinio naudojimo grožio priemonės tiesiog nepasiekia dėl per didelio veikliųjų medžiagų molekulių dydžio. Todėl verta pasidomėti priemonėmis, kurios grožį ir gerą savijautą puoselėja "iš vidaus", pavyzdžiui, maisto papildais, kurių sudėtyje yra kolagenas.

Plačiau apie svarbiausią organizmo baltymą kolageną, jo savybes bei funkcijas skaitykite: Kolageno funkcijos ir įsisavinimo mechanizmas.

Kolageno nauda

ODA. Kolagenas sudaro net 70 proc. odos masės. Elastinas ir kolagenas yra du pagrindiniai baltymų struktūros komponentai dermoje, lemiantys odos būklę. Vidinei odos struktūrai šie du baltymai suteikia stangrumo, elastingumo ir tonuso, o tarp kolageno ir elastino pluošto esanti hialurono rūgštis  palaiko reikiamą drėgmę, kas labai svarbu sveikai odos išvaizdai. Su amžiumi lėtėjant natūraliai kolageno sintezei, pradeda formuotis pirmosios raukšlelės, kurios ilgainiui gilėja, nes oda suglemba ir praranda elastingumą. Natūralu, kad atsiranda poreikis kolageno gauti „iš šalies“, tik labai svarbu pasirinkti kokybiškus produktus. Odai „iš vidaus“ palepinti tinka skystos formos maisto papildai, kurių sudėtyje yra kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis.

PLAUKAI. Sveiki, stiprūs, žvilgantys plaukai - kiekvienos moters puošmena. Išoriniam jų puoselėjimui moterys skiria daug dėmesio, tačiau kartais vien šampūno, kaukės ar aliejaus gali nepakakti. Jei nerimą kelia slenkantys plaukai, lūžinėjantys plaukų galiukai, vertėtų susimąstyti, ar organizme netrūksta kolageno ir galbūt papildyti savo mitybą kokybiškais kolageno papildais.

JUDĖJIMO APARATAS. Organizme vykstantis natūralus senėjimo procesas turi įtakos judėjimo aparato būklei - su amžiumi dažnas pradeda skųstis diskomfortu sąnariuose, sumažėjusia judėjimo laisve, sąstingiu galūnėse. Stovimas darbas, dideli fiziniai krūviai, intensyvus sportas taip pat neigiamai veikia sąnarius, nes jiems tenka didesnės nei įprasta apkrovos. Kolagenas yra pagrindinis baltymas, dalyvaujantis sąnario kremzlinio audinio atsinaujinimo procesuose, todėl mažėjant kolageno kiekiui organizme, pradedama skųstis sąnarių skausmu, sustingimu ir pan. Geriamasis skystas kolagenas – puikus sprendimas tiems, kas nori palepinti savo judėjimo aparatą ir sulėtinti su amžiumi jame atsirandančius pakitimus.

Intensyviai sportuojantiems kolagenas labai svarbus dėl geros judėjimo aparato būklės. Elastingi raiščiai ir sausgyslės padeda išvengti sužalojimų ir sumažina traumų tikimybę. Bėgikai, krepšininkai, futbolininkai ir kitų sporto šakų atstovai dažnai patiria dideles sąnariams tenkančias apkrovas, todėl profilaktiškai vartojamas kolagenas "iš vidaus" puoselėja judėjimo aparatą, kad šis ilgiau išlaikytų paslankumą ir elastingumą.

Kodėl japoniškas Dr.OHHIRA® kolagenas – geriausias pasirinkimas Jums?

Dr.OHHIRA® kolagenas – tai japonų mikrobiologo sukurta ir laiko patikrinta formulė. Jo sudėtyje yra aukščiausios kokybės hidrolizuotas jūrinis kolagenas ir kolageno TRIPEPTIDAI. Kolagenas yra baltymas, organizme skylantis į aminorūgštis, kurios tarnauja kaip statybinė medžiaga naujų ląstelių gamybai. O kolageno tripeptidai yra pati trumpiausia kolageno baltymo grandinės dalis, susidedanti iš trijų į spiralę susisukusių amino rūgščių, kurias organizmas pasisavina tiesiogiai ir kurios, per kraujotaką pasiekusios fibroblastus, skatina jų aktyvumą, t.y. įdarbina patį organizmą natūraliai gaminti daugiau kolageno. O tai yra kur kas naudingiau. Todėl maisto papildų sudėtyje ieškokite ne kuo didesnio kolageno kiekio, bet būtent jūrinio kolageno tripeptidų. 

Kolageno papildų kokybei didelės įtakos turi veikliųjų medžiagų molekulinė masė. Kuo šis dydis mažesnis, tuo medžiaga yra skvarbesnė ir efektyviau pasisavinama. ≤2000 Daltonų yra traktuojama kaip maža kolageno molekulinė masė. Dr.OHHIRA® formulės sudėtyje esančio kolageno molekulinė masė yra tik 1000 Da, o kolageno tripeptidų – vos 500 Da!

Sinergiškai veikiančios veikliosios medžiagos - elastinas, kolageno tripeptidai ir hialurono rūgštis - apsijungia unikaliame Anti-AgeTRIO® komplekse!

Šis japoniškas kolagenas savyje apjungia galingų antioksidantų, t.y. senėjimo procesus lėtinančių ir efektyviai nuo laisvųjų radikalų poveikio saugančių medžiagų, kompleksą: kofermentą Q10, bičių pienelį, vitaminą C, mėlynių sultis. Taip pat sudėtyje yra ir 5 metus fermentuotas augalini kolageno ekstraktas OM-X® su gerosiomis bakterijomis.

Japonų mokslininkų kurtas geriamas augalinis kolagenas - tai itin aukštos kokybės maisto papildas, kurio pakuotėje rasite ne daugeliui įprastas kolageno tabletes ar kapsules, bet 20 ml talpos buteliukus.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr.OHHIRA® kolageno?

Nepriekaištingos kokybės japoniškas Dr.OHHIRA® kolagenas parduodamas el. parduotuvėje ohhira.lt. Čia Jūsų laukia unikalios sudėties ir aukštos kokybės produktai konkurencinga kaina, vartotojų atsiliepimai apie kolageną, profesionalų įžvalgos ir rekomendacijos bei daug išsamios informacijos apie produktus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima Dr.OHHIRA® produktus vartoti nėščioms ir maitinančioms? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® maisto papildai - gerosios bakterijos, fermentuotas augalinis ekstraktas ir geriamas kolagenas - yra saugūs vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo laikotarpiu. Jei kyla abejonių, visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.