Hialurono rūgštis sąnariams

Aktyvūs filtrai

HIALURONO RŪGŠTIES AMPLUĖS SĄNARIAMS

Sveiki sąnariai ir nevaržoma judėjimo laisvė labai svariai prisideda prie gyvenimo kokybės. Juk judėjimas be skausmo ir diskomforto yra teikiantis malonumą, o štai skaudantys, maudžiantys ar traškantys sąnariai ne tik riboja judesių amplitudę, trukdo džiaugtis mėgstamomis veiklomis, bet taip pat neigiamai veikia nuotaiką ir bendrą savijautą. Sąnariais privalu rūpintis ne tik tada, kai problema tampa akivaizdi, o kur kas anksčiau, kai dar galima užkirsti kelią problemoms ar atitolinti jų pasireiškimą. Ar žinote, kuo reikšminga hialurono rūgštis sąnariams?

Kas yra hialurono rūgštis?

Hialurono rūgšties ampulės yra glikozaminglikanas, esantis jungiamajame, dengiamajame bei nerviniame audiniuose. Ši medžiaga natūraliai gaminama organizme, bet sulaukus maždaug 25-erių metų amžiaus jos gamybos procesai lėtėja, kas lemia blogesnį audinių aprūpinimą drėgme. Hialurono rūgšties itin daug sinoviniame skystyje, kuris sutepa sąnarinius paviršius, kremzlei tiekia maisto medžiagas ir deguonį. Štai kodėl hialurono ampulė sąnariams tokia svarbi.

Kokią reikšmę turi hialurono rūgštis sąnariams?

Sąnario ertmę užpildo sąnarinis skystis, kurio konsistencija primena drebučius. Šiame skystyje yra daug hialurono rūgšties. Sąnarinio skysčio funkcijos labai reikšmingos: jis sutepa kremzlinį audinį ir saugo sąnarį nuo mechaninės trinties, dilimo, maitina kremzles, šalina šlakus, mažina sąnariams tenkančias apkrovas.

Su amžiumi prasideda natūralus senėjimo procesas, o kartu ir degeneraciniai procesai sąnariuose. Diskomfortas visame judėjimo aparate taip pat gali būti nulemtas ir traumų, intensyvaus sportavimo, dėl sunkaus fizinio darbo sąnariams nuolat tenkančių didelių apkrovų, ir pan. 

Nuotraukoje: Lietuvos lengvaatletė, sprinterė, nacionalinė rekordininkė Agnė Šerkšnienė

Sąnariniame skystyje mažėjant hialurono rūgšties koncentracijai, blogėja ir apsauginės sąnario funkcijos: dėl padidėjusios kremzlių paviršių trinties jos labiau nusidėvi, vystosi uždegiminiai procesai, atsiranda diskomfortas ir skausmai. Hialurono ampulės sąnariams svarbi tuo, kad ji palaiko kremzlių elastingumą bei sąnarių paviršių slidumą.

Kodėl Dr.OHHIRA® formulėje esanti hialurono rūgštis sąnariams – vertingas pasirinkimas?

Natūralios biofermentacijos būdu išgauta hialurono rūgštis sąnariams yra net 93 proc. grynumo! Tai – itin aukšto lygio koncentracija. 

Kalbant apie maksimalų hialurono rūgšties sąnariams veiksmingumą, nepaprastai svarbus yra veikliųjų medžiagų suderinamumas ir sinergija. Dr.OHHIRA® formulėje yra jį garantuojanti trijulė: hialurono rūgštis, kolageno tripeptidai ir elastinas.

Šios unikalios formulės sudėtyje esantys kolageno tripeptidai per kraujotaką pasiekia jungiamojo audinio ląsteles ir skatina nuosavo kolageno gamybą organizme bei hialurono rūgšties sintezę.

Moksliškai įrodyta, kad maža veikliųjų medžiagų molekulinė masė lemia didesnį jų skvarbumą bei efektyvesnį pasisavinimą. Dr.OHHIRA® formulėje esančių veikliųjų medžiagų molekulinė masė neįtikėtinai maža: kolageno tripeptidų (≤500 Da), kolageno (≤1000 Da), elastino (≤1100 Da) ir hialurono rūgšties (150kDa).

Dr.OHHIRA® formulė, praturtinta hialurono rūgštimi sąnariams yra itin turtingos ir puikiai subalansuotos sudėties:

Dr.OHHIRA® hialurono rūgštis sąnariams – kur ir kaip jos įsigyti?

Itin aukštos kokybės, patikimo Japonijos gamintojo formulę, kurią papildo hialurono rūgštis sąnariams, rasite el. parduotuvėje ohhira.lt. Prie produkto yra pateikta hialurono ampulių kaina, išsami informacija, specialistų rekomendacijos ir vartotojų atsiliepimai apie hialurono rūgštį sąnariams. Pirkti internetu paprasta, patogu, greita ir saugu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl reikalinga hialurono rūgštis sąnariams? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Sąnariniame skystyje esanti hialurono rūgštis veikia kaip lubrikantas. Ji užtikrina kolageno tinklo apsaugą, sutepimą ir mechaninį stabilumą bei apsaugo sąnario kremzlės ląsteles nuo biomechaninio nusidėvėjimo.