Aktyvūs filtrai

KAS YRA KOLAGENAS?

Kolagenas yra baltymas, natūraliai sintetinamas mūsų organizme ir sudarantis net apie 70 proc. odos masės! Štai kodėl kolageno trūkumas su metais tampa vis labiau pastebimas, vertinant odos būklę bei išvaizdą. 

Išvertus iš graikų kalbos „colla„ reiškia klijai, o „genos„– gaminti, tad šių dviejų žodžių reikšmės labai taikliai iliustruoja svarbiausio organizmo baltymo svarbą organizmo organų ir audinių ląstelių atsinaujinimui. Ypač svarbus kolagenas veidui, plaukams, nagams, mūsų vidaus organams, kraujagyslėms ir visam judėjimo aparatui.

Kolagenas veidui

Veido odai reikalinga ypatinga priežiūra ir moterys negaili tam nei laiko, nei pinigų. Sveika, skaisti, švytinti oda didele dalimi prisideda prie mūsų įvaizdžio. Deja, mūsų veidas kartu yra ir didžiausias „išdavikas“ – jame atsispindi ir nemiegotos naktys, ir nerimas, ir netinkami mūsų įpročiai. 

Gerai odos sveikatos būklei kenkia rūkymas, ultravioletiniai saulės spinduliai, nepakankamas per dieną išgeriamo vandens kiekis, nesubalansuota mityba, tam tikrų medžiagų stoka organizme. Pagrindinis organizmo baltymas kolagenas veidui ypač svarbus, jis yra pagrindinė odos dalis ir dėl natūralaus senėjimo procesų atsirandantis kolageno trūkumas su metais tampa vis labiau pastebimas veidrodyje.

Kolagenas sudaro labai didelę odos masės dalį, todėl su amžiumi atsirandanti šio baltymo stoka lemia odos plonėjimą, elastingumo ir stangrumo praradimą, vis gilėjančias raukšleles.

Kodėl Dr.OHHIRA® kolagenas veidui – geriausias pasirinkimas Jums?

Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas veidui „iš vidaus“ veikia giliausius odos sluoksnius, kurių įprasti kremai ir išoriškai naudojamos grožio priemonės nepasiekia.

Japonijos mokslininkų sukurtas kolagenas veidui savo sudėtyje turi unikalų Anti-AgeTRIO® kompleksą, apjungiantis kolageno tripeptidus, elastiną ir hialurono rūgštį bei atskleidžiantį geriausias šių veikliųjų medžiagų savybes. Veikliųjų medžiagų sąjunga ir sinergija yra labai svarbi maksimaliam efektui.

Šios unikalios formulės sudėtyje yra ypatingas ingredientas - kolageno tripeptidai, kurie per kraujotaką pasiekia jungiamojo audinio ląsteles ir skatina natūralią nuosavo kolageno gamybą bei hialurono rūgšties sintezę organizme. 

Veikliųjų medžiagų skvarbumui ir efektyviam pasisavinimui įtakos turi jų molekulinė masė: kuo ji mažesnė, tuo medžiaga lengviau ir greičiau pasisavinama. Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas veidui pasižymi ypatinga maža kolageno ir kolageno tripeptidų molekuline mase.

Ši kolagenas veidui papildytas natūraliais, odai itin vertingais antioksidantais: mėlynių sultimis, kofermentu Q10, bičių pieneliu, vitaminu C, fermentuotu augalų ekstraktu su probiotinėmis kultūromis OM-X®.

Dr.OHHIRA® kolagenas veidui - kur galima jo įsigyti?

Ieškote kokybiško ir efektyvaus kolageno veidui? Užsukite į el. parduotuvę ohhira.lt – tarp kitų papildų čia rasite ir geriamą skystą kolageną. Pirkti internetu labai patogu. El. parduotuvėje prie produkto pateikta išsami informacija, sudėtis, kaina bei išbandžiusiųjų atsiliepimai apie kolageną veidui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip kolagenas veikia veido odą? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagenas yra vienas svarbiausių odos komponentų. Jis atsako už gerą odos tonusą, kartu su elastinu ir hialurono tiesiogiai įtakoja odos būklę.

Ką kolagenas suteikia jūsų veido odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagenas veido odai suteikia apimties, gerina jos tonusą ir padeda ilgiau išlaikyti odos jaunystę.

Kaip vartoti kolageną veidui? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Geriausiai organizmas pasisavina skystos formos kolageną. Kolageną veidui galima gerti tiesiai iš buteliuko arba įsipylus į vandenį ar sultis.

Kokia kolageno odai kaina? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagenas odai kainuoja 75 eurus už pilną 10-ies buteliukų kursą.