Aktyvūs filtrai

MAISTO PAPILDAI

Maisto papildai - tai maisto produktai, skirti papildyti įprastą maisto racioną ir kurie vieni arba derinyje su kitomis medžiagomis yra koncentruotas maistinių ar kitų medžiagų, turinčių mitybinį arba fiziologinį poveikį, šaltinis. 

Maisto papildai priskiriami maisto produktams, tačiau jie skirti tik papildyti įprastą racioną ir neturėtų būti vartojami kaip maisto pakaitalai.

Maisto papildai nėra vaistai.

Visi parduodami maisto papildai turi būti notifikuoti. Ar maisto papildai yra notifikuoti Lietuvoje ir ar jie parduodami legaliai, sužinoti galite Valstybinės Maisto ir Veterinarijos Tarnybos tinklapyje. 

Maisto papildų įvairovė didžiulė: papildai lieknėjimui, plaukams, odai, sąnariams, kepenims, maisto papildai apetitui gerinti, virškinimo funkcijai ir kt. Jei prioritetą teikiate kokybei, papildus verta rinktis iš Dr. Ohhira pasiūlos.

Maisto papildų nauda organizmui

Šiandieninė maisto papildų rinka labai turtinga. Didelė produktų įvairovė, kur kiekvienas turi savo paskirtį: vieni maisto papildai sportui, lieknėjimui, kiti skirti gerinti žarnyno bei virškinimo veiklą, kiti – mažinti širdies ligų riziką, dar kiti gali padėti nusilpusiems plaukams, nagams, sveiką išvaizdą praradusiai odai ir t.t. Maisto papildų nauda organizmui priklauso nuo jų sudedamųjų dalių.

Esminė maisto papildų paskirtis yra papildyti organizmą tam tikrais vitaminais, mineralais, skaidulomis ir kitomis organizmui vertingomis medžiagomis. Ne visų reikalingų medžiagų galime gauti su maistu, todėl papildų nauda yra didžiulė, siekiant kompensuoti tą maistingų medžiagų stoką.

Maisto papildai moterims ir vyrams

Rinkoje rasite papildų, skirtų konkrečiai tik moterims arba tik vyrams, tačiau nemaža dalis yra ir universalių, tinkančių abiejų lyčių atstovams.

Iš mūsų pasirinkimo puikūs maisto papildai vyrams ir moterims bus geriamas skystas kolagenas, kurio sudėtis maloniai nustebins net didžiausius skeptikus. Pagrindiniu smuiku ingredientų sąraše „griežia“ I, II ir III tipo jūrinis kolagenas, kolageno tripeptidai, taip pat jūrinis elastinas bei net 93 proc. grynumą siekianti hialurono rūgštis! Visa tai kartu -  itin palankiai vertinamas Anti-Age Trio kompleksas.

Tarp puikių pasirinkimų moterims bei vyrams galime išskirti ir gerąsias bakterijas, kurių tiek vieniems, tiek ir kitiems prireikia neretai. Šių papildų rasite ir Dr. Ohhira asortimente. Tiesa, mūsų pasiūloje esančios gerosios bakterijos žavi ir sudėtimi, ir savo forma bei itin patogiu vartojimu. Maisto papildo sudėtyje yra net keliolika skirtingų rūšių aktyvių bei gyvybingų probiotinių bakterijų, daugybė skaidulinių medžiagų bei kitų vertingų ir žarnynui itin pasitarnaujančių medžiagų. Negana to, šių maisto papildų forma – nedidelė kapsulės, sėkmingai pasiekiančios žarnyną, mat jų turinys apsaugotas nuo skrandžio rūgščių poveikio ir jų neardo.

Bene populiariausi maisto papildai tarp moterų ir vyrų yra skirti sąnariams, sportuojantiems asmenims, odai, imunitetui, žarnynui ir pan.

Kokius maisto papildus sąnariams pasirinkti?

Sąnariai yra viena iš svarbiausių kūno dalių, kurią naudojame kiekvieną dieną. Ir bet koks, net menkiausias diskomfortas, kenkia judėjimui bei gyvenimo kokybei, todėl tai pagrindžia būtinybę dėmesingai rūpintis savo sąnarių sveikata. Atsižvelgiant į jų funkciją, tenkančias apkrovas ir kitus  veiksnius, galima išskirti penkias kertines medžiagas, būtinas sąnarių sveikatai:

  • gliukozaminas;
  • chondroitinas;
  • kolagenas;
  • hialurono rūgštis;
  • metilsulfonilmetanas.

Tad rinkdamiesi papildus sąnariams atsižvelkite į tai, jog preparatų sudėtyje būtų šių medžiagų. Užtenka profilaktiškai vartoti bent kelias iš jų, kad ženkliai sumažintumėte sąnarių problemų atsiradimo riziką.

Jei domina geri maisto papildai sąnariams, puikus pasirinkimas iš Dr. Ohhira pasiūlos bus geriamas kolagenas. Be kolageno, šis produktas dar papildytas ir jūriniu elastinu, 93 proc. grynumo hialurono rūgštimi, antioksidantais, vitaminais ir kitomis vertingomis medžiagomis. 

Kodėl verta vartoti maisto papildus sportuojant?

Sportuojant, priklausomai nuo pasirinktos sporto šakos, kūnui tenka daugiau ar mažiau apkrovų, reikia daugiau energijos, ištvermės, todėl natūralu, kad atsiranda didesnis tam tikrų maistinių medžiagų, mineralų, vitaminų poreikis. Jei to trūkumo neįmanoma užpildyti su maistu, kas tikrai pasitaiko labai dažnai, tų vertingų medžiagų privalu gauti iš šalies. Štai tokiu atveju sportuojantiems maisto papildai gali būti nepamainomi.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima Dr.OHHIRA® produktus vartoti nėščioms ir maitinančioms? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® maisto papildai - gerosios bakterijos, fermentuotas augalinis ekstraktas ir geriamas kolagenas - yra saugūs vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo laikotarpiu. Jei kyla abejonių, visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.