Aktyvūs filtrai

KOLAGENO NAUDA ORGANIZMUI

Nors raukšlelės ir raukšlės laikomos patirties ir išminties simboliu, vargu ar ką nors jos džiugina. Nepriklausomai nuo to, kuriai kartai priklauso dailiosios lyties atstovės, visos jos suinteresuotos kuo ilgiau išlaikyti odą jauną, elastingą ir spindinčią. Šiandieninė rinka siūlo nemažai priemonių bėgančio laiko žymėms maskuoti, bet kur kas efektyviau yra užkirsti kelią ankstyvoms raukšlelėms ir efektyviai kovoti su tomis, kurios jau atsirado. Veido odos būklei didelę įtaką turi kolagenas - vienas svarbiausių baltymų organizme.

Išvertus iš graikų kalbos, kolagenas reikštų „klijus gaminti“ ar „gaminami klijai“, kas puikiai atspindi esminę kolageno funkciją – sujungti audinių bei organų ląsteles. Kolageno labai daug odoje, taip pat kremzlėse ir visame judėjimo aparate, dantyse bei dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse ir kituose organizmo audiniuose.

Geriamas kolagenas - kokia iš jo nauda?

Nenuostabu, kad daug rašoma ir diskutuojama apie neįkainojamą geriamo kolageno naudą organizmui odai, mat net apie 70 proc. mūsų odos sudaryta būtent iš šio baltymo. Mūsų odos audinių stangrumui ir elastingumui įtakos turi kolageno ir elastino tandemas. Odai natūraliai senstant ji tampa plonesnė, mažėja jos elastingumas, nes silpsta kolageno ir elastino sintezė organizme. Dėl organizme vykstančių natūralaus senėjimo procesų kolageno ir elastino pluoštas praranda tvarumą ir vientisumą ir todėl odoje blogiau „laikosi“ hialurono rūgštis. Štai kodėl oda greičiau dehidratuoja, sausėja ir glemba.

Skystas geriamas kolagenas gali būti puikus sprendimas ne tik papildyti kolageno atsargas organizme, kai šito reikia, bet ir suaktyvinti natūralią nuosavo kolageno gamybą.

Renkantis geriamą kolageną, didžiausią dėmesį vertėtų atkreipti į jo sudėtį, į veikliųjų medžiagų suderinamumą bei molekulinę jų masę, pasidomėti atliktomis klinikinėmis studijomis.

Geras geriamas kolagenas yra tas, kurio sudėtyje pirmu smuiku griežia hidrolizuoto kolageno tripeptidai, mat jie skatina natūralią nuosavo kolageno gamybą. Maisto papildo forma pateikiamas geriamas kolagenas paprastai būna praturtintas įvairiomis kitomis medžiagomis, bet labiausiai į draugiją kolagenui tinka elastinas ir hialurono rūgštis, mat šios trys sinergiškai veikiančios medžiagos sudaro ypatingą TRIO.

Birutė Stankevičienė, daugiau kaip 30 metų dirbanti odos chirurge, pasakoja apie geriamą kolageną ir pateikia pavyzdžių iš savo pačios gyvenimo. 

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas kolagenas vertas, kad rinktumėtės būtent jį?

Tai – vienintelis skystas geriamas kolagenas rinkoje, turintis Anti-AgeTRIO® kompleksą, apjungiantį kolageno tripeptidų, elastino ir hialurono rūgšties gerąsias savybes. Ši trijulė yra tikras stebuklas odai, judėjimo aparatui ir bendrai gerai savijautai.

Dr.OHHIRA® geriamas kolagenas savo sudėtyje turi 2 jūrinės kilmės ingredientus – jūrinį kolageną ir jūrinį elastiną. Mokslinės studijos rodo, kad jūrinės kilmės kolageną organizmas įsisavina lengviau ir efektyviau, nei gyvulinį.

Itin stiprus konkurencinis pranašumas – geriamo kolageno formulės sudėtyje esantys kolageno tripeptidai, skatinantys nuosavo kolageno gamybą ir hialurono rūgšties sintezę. Kolageno tripeptidai per kraujotakos sistemą nukeliauja iki dermos – giliausio odos sluoksnio, kurio nepasiekia kremai ir kitos išoriškai naudojamos odos priežiūros priemonės. Būtent šiame sluoksnyje formuojasi audinių ląstelės ir vyksta regeneraciniai procesai.

Dr.OHHIRA® geriamas kolagenas praturtintas ir daugiau organizmui naudingų medžiagų. Būtina išskirti kofermentą Q10 – itin stiprų antioksidantą, stabilizuojantį ląstelių membranas; vitaminą C, kuris būtinas nuosavo kolageno gamybai; bičių pienelį, turintį sparčiai pasisavinamų angliavandenių, baltymų, vitaminų, mikroelementų ir kitų naudingų medžiagų; mėlynių sultis, kaip antioksidantą, stojantį į kovą su laisvaisiais radikalais.

Unikalus ingredientas šio geriamo kolageno formulėje - penkerius metus natūraliai fermentuotas sinbiotinis ekstraktas OM-X®, į kurio sudėtį įeina natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai, turtingi vitaminais, mikroelementais ir kitomis vertingomis medžiagomis. Iš viso ekstrakto sudėtyje yra 15 augalų ir net 12 rūšių probiotinių kultūrų!

Dr.OHHIRA® skystas geriamas kolagenas - kur jo įsigyti?

Maisto papildą įsigyti galite internetu el. parduotuvėje ohhira.lt – tai patogus ir greitas pirkimo procesas, kuriam sugaišite vos kelias minutes, o jau už dienos išsirinktą produktą laikysite rankose. Čia Jūsų laukia išskirtinės sudėties, aukštos kokybės geriamas kolagenas ir kiti maisto papildai bei kosmetika su probiotikais, produktus išbandžiusių vartotojų atsiliepimai apie geriama kolageną ir profesionalų rekomendacijos. Mes pasirūpinsime operatyviu ir saugiu Jūsų pirkinio pristatymu tiesiai į rankas ar pasirinktą paštomatą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima Dr.OHHIRA® produktus vartoti nėščioms ir maitinančioms? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® maisto papildai - gerosios bakterijos, fermentuotas augalinis ekstraktas ir geriamas kolagenas - yra saugūs vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo laikotarpiu. Jei kyla abejonių, visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.