Hidrolizuotas kolagenas

Aktyvūs filtrai

HIDROLIZUOTAS KOLAGENAS

Svarbiausias mūsų organizmo baltymas kolagenas atlieka daug reikšmingų funkcijų, todėl su metais lėtėjant natūraliai jo gamybai, labai svarbu užtikrinti, kad organizmas šio baltymo gautų papildomai. Nuosavo kolageno gamybą lėtina tokie veiksniai kaip netinkama mityba, žalingi įpročiai, stresas, ultravioletiniai spinduliai ir pan. Įtemptas gyvenimo ritmas ir natūralus senėjimo procesas lemia tai, kad mūsų organizmas nebepagamina reikalingo kolageno kiekio, todėl verta pasikliauti aukštos kokybės maisto papildais, pavyzdžiui, tam puikiai tiks hidrolizuotas kolagenas.

Kas yra hidrolizuotas kolagenas?

Dažnai girdime ar ant produktų pakuočių skaitome - kolageno hidrolizatas, kolageno peptidai, hidrolizuotas kolagenas. Visi šie terminai yra sinonimai, reiškiantys tą patį. Kad mūsų organizmas galėtų lengvai įsisavinti kolageną, kolageno molekulės turi būti susmulkintos iki labai mažų dalelių. Būtent tai ir atliekama hidrolizuojant kolageną. Hidrolizuotas kolagenas – tai itin mažos molekulinės masės baltymas, sudarytas iš trijų į spiralę susivijusių amino rūgščių – glicino, prolino ir hidroksiprolino. 

Kalbant apie kolageno papildų efektyvumą, didelę įtaką turi tai, ar papildo sudėtyje esantis kolagenas yra hidrolizuotas ir kokia yra jo molekulinė masė. Hidrolizuotas kolagenas visada turės pranašumą prieš nehidrolizuotą, nes kuo baltymas yra smulkesnis, tuo lengviau organizmas jį pasisavina. Kolageno molekulės smulkumo lygį  nusako jo molekulinė masė. Hidrolizuoto kolageno molekulinė masė laikoma maža, kai jo molekulės dydis yra ≤2000 daltonų. 

Kam reikalingas hidrolizuotas kolagenas?

Tai, kaip mūsų kūnas atrodo ir veikia, priklauso nuo organizmą sudarančių medžiagų ir nuo įvairių procesų, vykstančių ląsteliniame, audinių ir organų lygmenyje. Norint ilgiau džiaugtis skaisčia oda bei kūno lankstumu, svarbu žinoti, kad kolagenas yra vienas svarbiausių žmogaus kūno baltymų. Būtent dėl šio ypatingo baltymo poveikio galime judėti nejausdami skausmo, džiaugtis sveikais ir lanksčiais sąnariais ir raiščiais, turėti nepriekaištingai atrodančią odą, plaukus ir nagus.

Su amžiumi lėtėjant natūraliai kolageno gamybai organizme, pradeda ryškėti pirmosios raukšlelės, kūnas praranda lankstumą. Tada atsiranda poreikis paskatinti kolageno gamybą „iš vidaus“. Tam puikiai gali pasitarnauti hidrolizuotas kolagenas ir kolageno tripeptidai, kurie dėl savo mažos molekulinės masės pasiekia giliausią odos sluoksnį – dermą, ir skatinančiai veikia joje vykstančius regeneracinius procesus.

Kodėl japoniškas Dr.OHHIRA® hidrolizuotas kolagenas – vertas Jūsų pasirinkimo?

• Produkto sudėtis itin turtinga ir subalansuota: 1, 2 bei 3 tipo kolagenas (jūrinis hidrolizuotas kolagenas) ir kolageno tripeptidai, galingi antioksidantai, hialurono rūgštis, elastinas, hialurono rūgštis, fermentuotas augalinis ekstraktas OM-X®.

• Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno sudėtyje yra ne tik hidrolizuoto kolageno, bet ir kolageno tripeptidų, kuriuos organizmas pasisavina tiesiogiai. Hidrolizuotas kolagenas, kaip ir bet kuris baltymas, organizme skyla į aminorūgštis, kurios tampa statybine medžiaga naujoms ląstelėms. O kolageno peptidai iš virškinamojo trakto keliauja į plonąjį žarnyną, kur per žarnyno sienelių membraną patenka į kraujotaką ir yra išnešiojami po visą organizmą. Taip jie pasiekia jungiamojo audinio ląsteles - fibroblastus, atsakingus už natūralią kolageno gamybą ir hialurono rūgšties sintezę organizme. Kolageno tripeptidai duoda fibroblastams impulsą aktyviau gaminti nuosavą kolageną. Todėl rinkdamiesi kolageno papildus, visada atkreipkite dėmesį, kad sudedamųjų sudėtyje pirmoje vietoje būtų ir hidrolizuotas kolagenas, ir kolageno peptidai!

• Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno formulės esmė - veikliųjų medžiagų suderinamumas, jų sinergija - kuomet medžiagos veikia viena kitą papildančiai ir savo teigiamas savybes maksimaliai atskleidžia derėdamos su kitais ingredientais. Puikus pavyzdys – hidrolizuotas kolagenas, kuris kartu su elastinu ir hialurono rūgštimi sudaro Anti-AgeTRIO® kompleksą, užtikrinantį trigubą poveikį.

• Visada atkreipkite dėmesį į veikliųjų medžiagų molekulinę masę. Nors daugeliu atvejų ant produkto pakuotės ieškome didesnių skaičių, kalbant apie molekulinę masę, viskas yra atvirkščiai: kuo mažesnė molekulinė masė, tuo medžiaga yra skvarbesnė ir lengviau pasisavinama. Dr.OHHIRA® formulės sudėtyje esančio hidrolizuoto kolageno molekulinė masė yra tik 1000 daltonų, o kolageno tripeptidų – vos 500 Da. Tai ypatingai maža molekulinė masė, suteikianti produktui stiprų konkurencinį pranašumą ir lemianti jo efektyvumą, kurį patvirtina klinikiniai tyrimai.

• Jei skystų geriamų kolageno papildų sudėtyje pirmuoju numeriu įrašytas vanduo (kas pasitaiko 99% atvejų), pagalvokite, ar tikrai verta rinktis tokį produktą. Dr.OHHIRA® formulėje pirmose pozicijose sudedamųjų dalių sąraše yra hidrolizuotas kolagenas ir kolageno peptidai, o skystą formą produktui suteikia antioksidantais turtingos mėlynių sultys.

•  Dr.OHHIRA® formulėje gausu ir kitų natūralių antioksidantų: kofermentas Q10, bičių pienelis, vitaminas C ir 5 metus fermentuotas augalinis ekstraktas OM-X® su gerosiomis bakterijomis.

Kuo dar ypatingas Dr.OHHIRA hidrolizuotas kolagenas?

Kur įsigyti japoniško Dr.OHHIRA® hidrolizuoto kolageno?

El.parduotuvė ohhira.lt - ideali vieta įsigyti Japonijoje pagamintus aukštos kokybės papildus. Čia puikuojasi hidrolizuotas kolagenas, gerosios bakterijos, skaidulinės medžiagos, taip pat odos priežiūros priemonės su probiotikais. Prie kiekvieno produkto pateikiama išsami informacija, produktų aprašymai ir nuotraukos, jų kainos, vartotojų atsiliepimai apie hidrolizuotą kolageną, taip pat naudingi straipsniai. Pirkti internetu paprasta ir patogu – savo užsakymą galite pateikti iš bet kurios pasaulio vietos, naudodamiesi kompiuteriu ar telefonu. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra hidrolizuotas kolagenas? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hidrolizuotas kolagenas – tai itin mažos molekulinės masės baltymas, sudarytas iš trijų į spiralę susivijusių amino rūgščių – glicino, prolino ir hidroksiprolino.

Kam reikalingas hidrolizuotas kolagenas? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hidrolizuotas kolagenas yra naudojamas kaip veiklioji medžiaga kolageno papilduose.

Kokie hidrolizuoto kolageno privalumai ir trūkumai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hidrolizuojant kolageną jo molekulės yra susmulkinamos iki labai mažų dalelių, kad mūsų organizmui būtų lengviau jas pasisavinti. Kuo mažesnė veikliosios medžiagos molekulė, tuo didesnis yra jos bioprieinamumas (įsisavinimas).

Kiek laiko rekomenduojama naudoti hidrolizuotą kolageną? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Papildus su hidrolizuou kolagenu rekomenduojama vartoti 3-4 kartus per metus.