1. Jei vaikas nemoka praryti kapsulės, ar galima ją suardyti ar prakąsti?

Kapsulės apvalkalas saugo gerąsias bakterijas nuo skrandžio rūgšties poveikio. Suardžius kapsulę, dalis bakterijų žus skrandyje, todėl kapsulę reikėtų nuryti tokią, kokia ji yra. 

Vaikai iki 3 metų dažniausiai dar nemoka nuryti kapsulės užgerdami vandeniu. Todėl mokyti vaiką saugiai nuryti kapsulę galima su kokiu nors slidžiu maistu - sukramtytu bananu, varškėčiu, bandele. Sukramčius maistą, prieš nuryjant, kapsulę įdėti į vidų ir nuryti kartu su kąsneliu. Bandykite atsargiai, atsižvelgdami į vaiko amžių, gebėjimus. Galima vaikui sugalvoti ir gražią istoriją, kad kapsulė gerosioms bakterijoms yra tarsi valtelė, kuri jas saugiai nuplukdo iki pilvo, kur jos gyvena ir prižiūri, kad mūsų viduje būtų tvarka. Todėl labai svarbu, kad valtis būtų sveika, be skylių. Istorijos vaikus įkvepia ir skatina augti!

2. Koks skirtumas tarp 3 metų STANDARD ir 5 metų DELUXE fermentacijos probiotikų?

Pagrindiniai skirtumai yra trys:

  1. Deluxe 5 metų fermentacijos formulė yra ilgesnio brandinimo (kuo ilgesnė fermentacija, tuo daugiau pasigamina biogeninių metabolitų (postbiotikų): organinių ir amino rūgščių, antioksidantų ir kt. medžiagų;
  2. Deluxe 5 metų fermentacijos kapsulėje yra daugiau probiotinių kultūrų;
  3. Deluxe 5 metų fermentacijos kapsulės apvalkalas yra augalinės kilmės, tad tinka veganams.

3. Kuo skiriasi gerosios bakterijos (kapsulėse) ir fermentuotas augalinis ekstraktas (maišeliuose) ir kada rinktis vieną ar kitą produktą?

Produktas kapsulėse yra gerosios žarnyno bakterijos, kurias vartoti reikia tada, kada reikia, t.y., kai žarnyne sumažėja/trūksta gerųjų bakterijų: po antibiotikų, vėmimo, viduriavimo, apsinuodijimo, virusinių infekcijų atvejais, esant virškinamojo trakto diskomfortui (pilvo pūtimui, dujų kaupimuisi, sunkumo jausmui).

Produktas maišeliuose - tai maistinės medžiagos ir terpė gerosioms bakterijoms. Fermentacijos metu susiformavusios organinės rūgštys ir daugiau kaip 500 postbiotinių medžiagų sukuria ir palaiko gerosioms bakterijoms palankią terpę (pH lygį) žarnyne, o skaidulinės medžiagos maitina, stiprina ir puoselėja individualią žarnyno mikroflorą. Šis produktas puikia tinka vartoti profilaktiškai.

Tad jei reikia atstatyti mikroflorą (jei trūksta pačių bakterijų), rinkitės kapsules, o jei norite pastiprinti individualią mikrobiotą, tuomet rinkitės fermentuotą ekstrakta maišeliuose.

4. Ar galima Dr.OHHIRA® gerąsias bakterijas, fermentuotą augalinį ekstraktą ir geriamą kolageną vartoti nėščioms ir maitinančioms moterims?

Visi Dr.OHHIRA® maisto papildai yra saugūs vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo laikotarpiu. Savo klientų tarpe turime ne vieną klientę, kuri vartojo vieną ar Dr.OHHIRA® produktą nėštumo ir/ar žindymo laikotarpiu, kai kurios yra pasidalinusios savo atsiliepimais ir rekomendacijomis mūsų FB paskyroje. Jei kyla abejonių, visada galite pasitarti su savo gydytoju.

 5. Ar taikote nuolaidas?

Mūsų e-parduotuvėje nebūna nuolaidų, akcijų, išpardavimų, nes produktų kaina atspindi jų turinį: sudedamųjų dalių gausumą ir kokybę, veiksmingumą, produktų saugumą, atliktas klinikines studijas. Visi Dr.OHHIRA® produktai yra itin aukštai vertinami tiek specialistų, tiek vartotojų, todėl tikime, kad vertybės, kuriomis galima pasitikėti, suteikia daug daugiau džiaugsmo ir vertės, nei nuolaida kainai.