Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima Dr.OHHIRA® produktus vartoti nėščioms ir maitinančioms? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® maisto papildai - gerosios bakterijos, fermentuotas augalinis ekstraktas ir geriamas kolagenas - yra saugūs vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo laikotarpiu. Jei kyla abejonių, visada rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju.

Jei vaikas nemoka praryti kapsulės, ar galima ją suardyti ar prakąsti? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kapsulės apvalkalas saugo gerąsias bakterijas nuo skrandžio rūgšties poveikio. Suardžius kapsulę, dalis bakterijų žus skrandyje, todėl kapsulę reikėtų nuryti tokią, kokia ji yra. 

Vaikai iki 3 metų dažniausiai dar nemoka nuryti kapsulės užgerdami vandeniu. Todėl mokyti vaiką saugiai nuryti kapsulę galima su kokiu nors slidžiu maistu - sukramtytu bananu, varškėčiu, bandele. Sukramčius maistą, prieš nuryjant, kapsulę įdėti į vidų ir nuryti kartu su kąsneliu. Bandykite atsargiai, atsižvelgdami į vaiko amžių, gebėjimus. Galima vaikui sugalvoti ir gražią istoriją, kad kapsulė gerosioms bakterijoms yra tarsi valtelė, kuri jas saugiai nuplukdo iki pilvo, kur jos gyvena ir prižiūri, kad mūsų viduje būtų tvarka. Todėl labai svarbu, kad valtis būtų sveika, be skylių. Istorijos vaikus įkvepia ir skatina augti!

Koks skirtumas tarp STANDARD ir DELUXE formulių? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Pagrindiniai skirtumai yra trys:

1. Deluxe formulė yra ilgesnio - 5 metų - brandinimo (kuo ilgesnė fermentacija, tuo daugiau pasigamina biogeninių metabolitų (postbiotikų): organinių ir amino rūgščių, antioksidantų ir kt. medžiagų;

2. Deluxe kapsulėje yra daugiau probiotinių kultūrų;

3. Deluxe kapsulės apvalkalas yra augalinės kilmės, tad tinka veganams.

Kuo skiriasi gerosios bakterijos ir skaidulos ir kada rinktis vieną ar kitą produktą? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Produktas kapsulėse - STANDARD ir DELUXE formulės - yra gerosios žarnyno bakterijos, kurias rekomenduojama vartoti tada, kada reikia, t.y., kai žarnyne sumažėja/trūksta gerųjų bakterijų, pavyzdžiui, po antibiotikų, vėmimo, viduriavimo, apsinuodijimo, virusinių infekcijų atvejais, esant virškinamojo trakto diskomfortui (pilvo pūtimui, dujų kaupimuisi, sunkumo jausmui).

Produktas maišeliuose - FERMENTUOTAS AUGALINIS EKSTRAKTAS - tai maistinės medžiagos ir terpė gerosioms bakterijoms. Fermentacijos metu susiformavusios organinės rūgštys ir daugiau kaip 500 postbiotinių medžiagų sukuria ir palaiko gerosioms bakterijoms palankią terpę (pH lygį), o skaidulinės medžiagos maitina, stiprina ir puoselėja individualią žarnyno mikroflorą. 

Tad jei reikia atstatyti mikroflorą (jei trūksta pačių bakterijų), rinkitės kapsules, o jei norite stiprinti individualią mikrobiotą, tuomet rinkitės fermentuotą ekstrakta maišeliuose.

Ar taikote nuolaidas? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Mūsų e-parduotuvėje nebūna nuolaidų, akcijų, išpardavimų, nes produktų kaina atspindi jų turinį: sudedamųjų dalių gausumą ir kokybę, veiksmingumą, produktų saugumą, atliktas klinikines studijas.

Produktų kokybė visada yra nepriekaištinga aukšta, todėl už ją visada mokate tą pačią kainą.

Visi Dr.OHHIRA® produktai yra itin aukštai vertinami tiek specialistų, tiek vartotojų, todėl tikime, kad vertybės, kuriomis galima pasitikėti, suteikia daug daugiau džiaugsmo ir vertės, nei keliais eurais sumažinta kaina.