Aktyvūs filtrai

SKYSTO KOLAGENO PAPILDAI

Grožio specialistai, kalbėdami apie  odos puoselėjimą ir jos priežiūrą, visuomet rekomenduoja derinti išoriškai naudojamas priemones kartu su maisto papildais. Vieni iš dažniausiai rekomenduojamų - kolageno vitaminai. Kas yra kolagenas ir kodėl jis toks svarbus?

Kolagenas yra vienas reikšmingiausių baltymų mūsų organizme, sudarantis per 70 proc. odos masės, ir kartu su baltymu elastinu formuojantis vidinį odos karkasą. Šis baltymas, kurį gamina mūsų organizmas, yra atsakingas už odos ir audinių ląstelių atsinaujinimą ir geros jų būklės palaikymą. Esant kolageno deficitui organizme, prastėja odos būklė, ji praranda elastingumą, tonusą ir sveiką išvaizdą. Tokiu atveju grožio specialistai dažnai rekomenduoja kolageno papildus. Svarbu, kad jie būtų saugūs ir aukštos kokybės.

Išvertus iš graikų kalbos žodis "kolagenas" reiškia "gaminami klijai“. Ši frazė puikiai apibūdina pagrindinę kolageno funkciją – “suklijuoti”, sujungti ląsteles, iš kurių formuojasi audiniai ir organai. Štai kodėl kolageno papildai dažnai vadinami grožio ir jaunystės eliksyru.

Apie kolageno vitaminus sklando daug mitų, apie labiausiai paplitusius skaitykite straipsnyje Mitai ir visa tiesa apie jaunystės eliksyrą kolageną.

Nors dažniausiai kalbama apie kolageno svarbą odai, šis baltymas yra reikšmingas ir kitiems organizmo audiniams, pavyzdžiui, sąnarių kremzliniam audiniui, kaulams ir visam judėjimo aparatui, dantims bei dantenoms, kraujagyslėms, vidaus organams ir kt.

Ląstelių atsinaujinimo procesuose kolagenas vaidina ypač svarbų vaidmenį. Mūsų organizmas šį baltymą gamina pats, tačiau maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus, kolageno sintezė pradeda lėtėja ir per metus netenkame apie 1 proc. nuosavo kolageno. Šio baltymo gamybą neigiamai veikia ne tik bėgantys metai, tam įtakos turi žalingi įpročiai, lepinimasis saulės voniomis, stresas, rūkymas, nesubalansuota mityba ir kiti panašūs veiksniai. Visi šie dalykai lėtina natūralią kolageno sintezę organizme, ir, kai jaunatviškumą prarandanti išvaizda pradeda nebetenkinti, dažnas susimąsto apie kolageno papildus.

Kolagenas suteikia stangrumo vidinei odos struktūrai bei užtikrina reikiamą drėgmės balansą. Todėl šio baltymo gamybos sulėtėjimas organizme tampa gana greitai pastebimas. 

Norint kompensuoti kolageno trūkumą, organizmą galima aprūpinti reikiamu kolageno kiekiu iš šalies – tam puikiai tinka organizmui naudingi kolageno šaltiniai, apie kuriuos pasakoja diplomuota mitybos specialistė (College of Naturopathic Medicine) Ernesta Stripeikaitė Jakučionė, arba aukštos kokybės kolageno ir hialurono papildai.

Kodėl verta rinktis japoniškus Dr.OHHIRA®  kolageno papildus?

Rinkdamiesi kolageno vitaminus, visada atidžiai skaitykite ant ženklinimo etiketės pateiktą sudedamųjų dalių sąrašą. Aukščiausios kokybės kolageno papildai yra tie, kurių sudėtyje yra ne tik hidrolizuoto kolageno, bet ir kolageno tripeptidų, kurie per kraujotaką pasiekia jungiamojo audinio ląsteles (fibroblastus) ir skatina natūralią nuosavo kolageno gamybą bei hialurono rūgšties sintezę. Dr.OHHIRA® kolageno ir hialurono papildai savo sudėtyje turi ir kolageno, ir tiesiogiai pasisavinamų kolageno tripeptidų.

Unikaliame Anti-AgeTRIO® komplekse apsijungusių trijų veikliųjų medžiagų – kolageno tripeptidų, elastino ir hialurono – sinergija yra nepaprastai reikšminga odai. Kiekviena veiklioji medžiaga atlieka tam tikras funkcijas, susijusias tarpusavyje glaudžiais ryšiais: kolagenas yra atsakingas už odos ląstelių formavimą, elastinas užtikrina, kad odos ląstelės išliks savo vietose, o hialurono rūgštis palaiko efektyvų odos drėkinimą bei elastingumą, užpildydama tarp kolageno skaidulų atsiradusius tarpelius.

Dr.OHHIRA® kolageno papildų sudėtyje dar yra kofermento Q10, stabilizuojančio ląstelių membranas ir puikaus antioksidanto; vitamino C, padedančio palaikyti normalų kolageno susidarymą, apsaugančio ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir mažinančio pavargimo jausmą ir nuovargį; mėlynių sulčių, itin stipraus antioksidanto, sėkmingai kovojančio su natūralų senėjimą skatinančiais laisvaisiais radikalais; 5 metus natūralioje temperatūroje fermentuoto OM-X® ekstrakto, į kurio sudėtį įeina Japonijos gamtoje augantys ir vitaminais bei mikroelementais turtingi augalai bei gerosios bakterijos.

Kur galima įsigyti Dr.OHHIRA® kolageno papildų?

El.parduotuvėje ohhira.lt Jūsų laukia aukštos kokybės kolageno papildai, gerųjų bakterijų formulės, odos priežiūros priemonės ypač geromis kainomis ir daug naudingos informacijos apie Dr.OHHIRA® produktus. Sekite informaciją mūsų svetainėje, rinkitės norimus produktus, o mes pasirūpinsime operatyviu ir saugiu pristatymu. Svetainėje yra ir produktus išbandžiusių vartotojų atsiliepimai apie kolageno papildus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada reikėtų vartoti kolageno papildus odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageno papildai odai rekomenduojami nuo 30+ metų, kuomet organizme pradeda lėtėti nuosavo kolageno gamyba.

Kam rekomenduojama vartoti kolageno papildus odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageno papildai odai rekomenduojami tiems, kas siekia išlaikyti odos jaunatviškumą ir gerą jos tonusą.

Kokia kolageno papildų odai kaina? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Pilnas geriamo kolagenas odai kursas kainuoja 75 eurus.

Kiek laiko reikėtų vartoti kolageno papildus odai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Pilną geriamo kolageno odai kursą sudaro 10 buteliukų, kuriuos tam tikra tvarka išgersite per 3 savaites. Kursą rekomenduojama kartoti 3-4 kartus per metus.