Aktyvūs filtrai

GEROSIOS BAKTERIJOS VAIKAMS

Mūsų organizmuose gyvena daugybė bakterijų, kurias sąlyginai skirstome į gerąsias ir blogąsias. Tačiau iš tiesų nėra nei gerų, nei blogų bakterijų, nei vienos nori išgelbėti mums gyvybę, nei kitos – mus pražudyti. Viskas priklauso tik nuo mumyse gyvenančių bakterijų balanso, kuris idealiu atveju turėtų būti toks: 80 proc. „gerų“ bakterijų ir 20 proc. visų kitų.

Gerosios bakterijos yra organizmo sargai - mažyčiai, bet labai stiprūs. Teigiama, kad net 80 procentų imuninės sistemos priklauso nuo mūsų individualios mikrobiotos ir jai priklausančių mikroorganizmų gausos bei įvairovės. Tyrimais nustatyta, kad žarnyne gyvenančios gerosios bakterijos vaikams itin svarbios, mat nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų jos pradeda „mokyti ir treniruoti“ vaikų imuninę sistemą.

Gimus mažyliui, labai svarbi jį supanti aplinka, kad vaikelio oda, virškinamasis traktas ir kvėpavimo takai priimtų jam tinkančius ir apsaugančius mikroorganizmus. Mamos kartu su savo pienu, lytėdamos ir kalbėdamos su kūdikiais, perduoda gerąsias bakterijas vaikams, taip apsaugodamos juos nuo kenksmingų mikroorganizmų. Tėtis ir broliai bei seserys, namų augintiniai taip pat „pasidalina“ savo mikroorganizmais. Pirmieji gyvenimo metai yra itin svarbūs teisingam mikrobiotos formavimuisi.

Gerosios bakterijos vaikams – kada jos reikalingos?

Su virškinimu susijusių problemų vaikai turi dažniau, nei galėtume pagalvoti. Mažuosius neretai vargina pilvo pūtimas, pilvo skausmas, jų virškinimo sistema jautresnė, tad jie dažniau apsinuodija maistu, ko pasėkoje kyla viduriavimas ar vėmimas. Tokiais atvejais negaluojantis vaikas gerųjų bakterijų netenka kartu su organizmo skysčiais. Todėl vertėtų papildyti jų atsargas vartojant gerąsias bakterijas vaikams.

Dažniausiai gerosios bakterijos vaikams skiriamos geriant antibiotikus arba po antibiotikų vartojimo, nes šie preparatai išbalansuoja normalią žarnyno mikrobiotą, sutrikdo gerųjų bei blogųjų bakterijų pusiausvyrą.

Gerosios bakterijos vaikams gali praversti keliaujant, ypač į egzotines užsienio šalis, kuomet keičiasi aplinka, maistas, vandens kokybė.

Jei vaikas dažnai serga, jei vargina neaiškios kilmės bėrimai, alergijos, vertėtų atkreipti dėmesį į jo žarnyno būklę – šių negalavimų priežastis gali būti išsiderinusi mikrobiota, kurioje yra atsiradęs gerųjų bakterijų deficitas.

Apie tai, kada reikalingos gerosios bakterijos vaikams išsamiai pasakoja vaikų ligų gydytoja Liuda Gražina Bekerienė.

Nors daugelis gerąsias bakterijas sieja su virškinimu ir žarnynu, bet labai daug jų „gyvena" ir ant mūsų odos, todėl jei ieškote saugios ir tausojančios kūno priežiūros priemonės jautriai vaikų odelei, tam puikiai tiks kosmetika su probiotikais.

Dr.OHHIRA® gerosios bakterijos vaikams

12 rūšių gerųjų bakterijų kompleksas STANDARD ir DELUX – tai unikalios sudėties gerosios bakterijos vaikams ir suaugusiems, galinčios padėti papildyti naudingų mikroorganizmų atsargas organizme, kai to reikia. Kapsulės viduje – ne džiovintos bakterijos milteliais, o medaus konsistencijos masė, kurioje sinergiškai veikia gerosios bakterijos ir fermentuoti augalai. Natūrali fermentacija nenaudojant terminio apdorojimo leidžia išsaugoti gyvas probiotines kultūras ir vertingas medžiagas iš augalų.

MAGOROKU kremas su gerosiomis bakterijomis vaikams yra patvirtintas dermatologų, o jo gamybai naudotos natūralios medžiagos, išvengiant dirbtinių kvapiklių, sintetinių dažiklių ir kitų kenksmingų medžiagų naudojimo. Todėl šis kremas idealiai tinka tiek vaikams, tiek kūdikiams. 

KAMPUKU muilas su gerosiomis bakterijomis vaikams – puikus pasirinkimas kasdieninei, tausojančiai mažylių odos priežiūrai. Išskirtinai natūrali muilo sudėtis leidžia atsakingai rūpintis jautria vaiko odele.

Dr.OHHIRA® gerosios bakterijos vaikams – kur jų įsigyti?

Japonijoje pagamintus, kokybiškus produktus su gerosiomis bakterijomis vaikams galite įsigyti el. parduotuvėje ohhira.lt. Čia rasite išsamią informaciją apie maisto papildus ir kosmetiką su probiotikais, taip pat – kiekvieno produkto kainą, unikalias savybes ir produktus išbandžiusių klientų atsiliepimus apie gerąsias bakterijas vaikams. Jūsų užsakymą pristatysime Lietuvoje ar bet kurioje Europos Sąjungos šalyje sklandžiai ir operatyviai. Jei abejojate, kokius produktus pasirinkti ar kaip juos vartoti, būtinai susisiekite su mumis.