Gerosios bakterijos vaikams

Yra 4 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1 - 4
 • Gerosios bakterijos
  OMX Probiotics

  Dr.OHHIRA® STANDARD gerųjų bakterijų kompleksas3 metų fermentacija ~28,5 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Maistinės skaidulos (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir amino rūgštys, polifenoliai Natūrali...

  25,00 €
 • KAMPUKU muilas su probiotikais
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  15,00 €
 • MAGOROKU kremas su probiotikais
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  25,00 €
 • Gerosios bakterijos DELUXE
  OMX Deluxe

  Dr.OHHIRA® DELUXE gerųjų bakterijų kompleksasDar DAUGIAU bakterijų AUGALINĖSE kapsulėse 5 metų fermentacija ~36 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Skaidulų įvairovė (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir...

  33,00 €

Mūsų organizmuose gyvena gerosios ir blogosios bakterijos. Nors žodis „blogosios“ atrodo kiek grėsmingai, bet įdomu tai, jog abiejų tipų bakterijos yra mums svarbios reikalingos. Tiesa, labai svarbus tinkamas jų balansas. Visgi dėmesį teikime gerosioms – jos yra organizmo sargai ir nė kiek neperdedame suteikdami joms tokius laurus. Pastarosios svarbios ne tik suaugusiems – gerosios bakterijos vaikams yra būtinos tam tikrais atvejais. Stokojant gerųjų bakterijų jaučiami virškinimo sistemos sutrikimai, dažnu atveju pasireiškia viduriavimas, silpsta imunitetas, galimos dažnesnės alergijos maistui, paūmėja lėtinės ligos, o kadangi gerųjų bakterijų trūkumas lemia prastesnį vitaminų ir mineralų pasisavinimą, tai lemia energijos stoką, nuovargį ir kitokį diskomfortą.

Kada vaikų organizmą reikia papildyti gerosiomis bakterijomis?

Dažniausiai gerosios bakterijos vaikams skiriamos geriant antibiotikus arba po antibiotikų vartojimo, nes šie vaistai išbalansuoja normalią žarnyno mikroflorą ir gerųjų bei blogųjų bakterijų pusiausvyrą, kurią atkurti padeda papildomas gerųjų bakterijų vartojimas.

Taip pat vaikams gerosios bakterijos naudingos sergant uždegiminėmis žarnyno ligomis, ūmaus viduriavimo ar vėmimo atvejais, apsinuodijus maistu.

Jei vaiką dažnai užklumpa kvėpavimo takų infekcijos, padėti taip pat gali gerosios bakterijos, kurios stiprina imunitetą ir gali padidinti atsparumą susirgti infekcinėmis ligomis.

Gerosios bakterijos vaikui gali tapti nepamainomomis keliaujant, ypač į užsienio šalis, kurių virtuvių ypatumai gerokai skiriasi nuo mums įprasto raciono.

Dr.OHHIRA gerosios bakterijos

Kokia gerųjų bakterijų nauda vaikams?

Vaikai dažnai turi problemų su virškinimu, neretai mažuosius vargina pilvo pūtimas, apsinuodijimas maistu, žarnyno infekcijos ir pan. Bet kokia kaina norime jiems pagelbėti, o dažnu atveju reikia visai nedaug – gerųjų bakterijų. Bet tuo gerųjų savybių spektras nesibaigia – šios bakterijos skatina vitamino K, labai svarbių B grupės vitaminų, taip pat reikšmingų antioksidantų gamybą, teigiamai veikia visą imuninę sistemą, didina atsparumą infekcinėms ligoms. Negana to, gerosios bakterijos vaikams ir suaugusiems naudingos tuo, kad efektyviai padeda iš organizmo šalinti toksinus.

Nors daugelis gerąsias bakterijas sieja su virškinimu ir žarnynu, bet jų yra ir ant mūsų odos, todėl priemonės odai su gerosiomis bakterijomis yra labai sveikos ir naudingos.

Dr.OHHIRA gerosios bakterijos vaikams

Dr.OHHIRA® produktai vaikams su gerosiomis bakterijomis

 • 12 rūšių gerųjų bakterijų bakterijų kompleksas – priemonė, natūraliai papildyti gerųjų bakterijų atsargas. Tai unikali kapsulė, savyje talpinanti 12 padermių gerųjų žarnyno bakterijų, skaidulinių medžiagų ir per 400 biogeninių metabolitų. 3 metus trunkantis fermentacijos procesas yra visiškai natūralus, jokio termiško apdorojimo. Tai leidžia išsaugoti gyvas probiotines kultūras ir vertingas medžiagas.

 • Kremas „Magoroku“ su gerosiomis bakterijomis yra patvirtintas dermatologų, o jo gamybai naudotos tik sveikos, natūralios medžiagos, išvengiant kvapiklių, sintetinių dažiklių ir kitų kenksmingų medžiagų naudojimo. Todėl šis kremas visiškai saugus ir labai naudingas vaikams, tinka net patiems mažiausiems – naujagimiams.

 • Muilas „Kampuku“ su gerosiomis bakterijomis – puikus pasirinkimas kasdieninei, tausojančiai mažylių odos priežiūrai. Išskirtinai natūrali muilo sudėtis leidžia atsakingai rūpintis vaiko prausimu, naudojant tik sveiką ir odelei naudingą prausimosi priemonę.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis?

Kokybiškos priemonės su gerosiomis bakterijomis – el. parduotuvėje ohhira.lt. Pirkti internetu bus labai paprasta – čia rasite išsamios informacijos apie produktus, pateikiama kiekvieno jų kaina, prekes išbandžiusių ir jų nauda įsitikinusių klientų atsiliepimai. Jūsų užsakymą pristatysime Lietuvoje ar bet kurioje Europos Sąjungos šalyje sklandžiai ir operatyviai. Jei nežinote, kokias priemones rinktis, ar kaip naudoti, patarsime, atsakysime į klausimus.