Gerosios bakterijos kūdikiams

Yra 4 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1 - 4
 • Gerosios bakterijos STANDARD
  OMX Probiotics

  Dr.OHHIRA® STANDARD gerųjų bakterijų kompleksas3 metų fermentacija ~28,5 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Maistinės skaidulos (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir amino rūgštys, polifenoliai Natūrali...

  25,00 €
 • KAMPUKU muilas su probiotikais
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  15,00 €
 • MAGOROKU kremas su probiotikais
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  25,00 €
 • Gerosios bakterijos DELUXE
  OMX Deluxe

  Dr.OHHIRA® DELUXE gerųjų bakterijų kompleksasDar DAUGIAU bakterijų AUGALINĖSE kapsulėse 5 metų fermentacija ~36 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Skaidulų įvairovė (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir...

  33,00 €

Kad ir kaip nepatraukliai skambėtų, bet mūsų organizmuose knibžda daugybė bakterijų – ir naudingų, ir ne tokių gerų. O įdomiausia tai, kad visos jos reikšmingos. Tiesa, svarbu išlaikyti jų balansą, taip užtikrinant tinkamą žarnyno mikrofloros sudėtį. Gerosios bakterijos kūdikiams, ūgtelėjusiems vaikams ir suaugusiems yra nepaprastai svarbos, nes pelnytai įvardijamos kaip mūsų organizmo sargai, efektyviai padedantys kovoti su įvairiomis infekcijomis, ligomis, stiprinantys imunitetą.

Kada kūdikių organizmą reikia papildyti gerosiomis bakterijomis?

Viena dažniausių priežasčių, kada mažyliams reikia gerųjų bakterijų, yra problemos su žarnynu. Gerosios bakterijos kūdikiams nuo viduriavimo bus puikus, saugus ir sveikas sprendimas, nekenkiantis mažylio žarnynui ir imunitetui.

Mažiesiems pradėjus lankyti lopšelį ar darželį neretai pakinta jų valgymo įpročiai, dienos ritmas, dėl ko padažnėja įvairių žarnyno infekcijų atvejų. Tuomet taip pat gelbsti gerosios bakterijos.

Vartojant antibiotikus ar jau išgėrus jų kursą, paprastai būna stipriai išderinta žarnyno mikrofloros pusiausvyra, kuriai atkurti rekomenduojamos gerosios bakterijos.

Gerosios bakterijos kūdikiams itin gelbsti keliaujant į tolimesnius kraštus, kur mažieji gali paragauti jiems neįprasto maisto, neretai lemiančio tokius negalavimus kaip viduriavimas, vėmimas, apsinuodijimas maistu ir pan.

Kokia gerųjų bakterijų nauda kūdikiams?

Kūdikiai dažnai kenčia nuo pilvo pūtimo, neretai ir nuo viduriavimo, todėl gerosios bakterijos tokiais atvejais labai padeda. Jos taip pat naudingos, nes stiprina imunitetą, saugo ar padeda greičiau pasveikti sergant žarnyno infekcijomis, gerosios bakterijos skatina tam tikrų vitaminų gamybą organizme, daro teigiamą įtaką imuninei sistemai.

O ar žinote, jog gerųjų bakterijų apstu ir ant mūsų odos? Tad priemonės odai su gerosiomis bakterijomis bus puikus sprendimas ir kūdikiams, ir suaugusiems.

Dr.OHHIRA® produktai kūdikiams su gerosiomis bakterijomis

 • 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas – priemonė, sudėtyje turinti ir gerųjų bakterijų, ir skaidulinių medžiagų bei biogeninių metabolitų. Tai natūralios fermentacijos produktas, pradedantis tirpti ne skrandyje, kaip įprasta analogiškiems produktams, bet tik tada, kai pasiekia plonąjį žarnyną.

 • „Magoroku“ kremas su gerosiomis bakterijomis tinka visai šeimai: ir suaugusiems, ir net kūdikiams. Švelnus, natūralus, apjungiantis geriausias atsakingai parinktų ingredientų savybes. Kremo sudėtyje esantis fermentuotų augalų bei probiotinių kultūrų ekstraktas bei arklio traukai garantuoja patikimą odos apsaugą ir puoselėjimą, reikiamą drėkinimą.

 • „Kampuku“ muilas su gerosiomis bakterijomis – labai tinkama priemonė jautriai ir gležnai kūdikių odelei. Sudėtyje – tik natūralios medžiagos ir visiškai atsisakyta konservantų, sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir pan.

Kur įsigyti Dr. OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis?

Kokybiškas priemones su gerosiomis bakterijomis kūdikiams rinkitės el. parduotuvėje ohhira.lt, o mes pasirūpinsime greitu užsakymo pristatymu. Prie visų produktų pateikta kaina, sudėtis ir išsami papildoma, naudinga informacija bei klientų atsiliepimai. Jei nežinote, ką pasirinkti ar kaip naudoti, visuomet patarsime.