Gerosios bakterijos kūdikiams

Aktyvūs filtrai

GEROSIOS BAKTERIJOS KŪDIKIAMS

Mažylio pilvelio skausmai sukelia tėvams nemažai nerimo ir bemiegių naktų. Priežasčių tikrai nemažai. Kūdikis gimsta beveik sterilus ir bakterijas „susirenka“ iš tėvų ir aplinkos. Jei mikroorganizmų trūks, mikrobiota bus skurdi ir neatliks savo funkcijos. Sutrikus „gerųjų“ ir „blogųjų“ bakterijų santykiui, sutrinka žarnyno pH ir, prasidėjus angliavandenių rūgimo procesui, gaminasi dujos. Kita pilvo dieglių priežastis – žarnyno sienelės pažeidimas. Mikroorganizmai yra gausiai susitelkę ties žarnyno sienele, kad slenkantis maistas jos nepažeistų. Sumažėjus bakterijų kiekiui, apsauga būna nepilnavertė. Įprasta praktika yra skirti „gerųjų“ bakterijų, tačiau tai nėra vaistas nuo visų ligų. Svarbu nepamiršti, kad įprastos gerųjų bakterijų kūdikiams dozės – tai tik lašas visos mikrobiotos vandenyne. Svarbu apsvarstyti, kokius preparatus duodame, kokiais kiekiais ir kiek laiko. Norint papildyti skurdžią mikrobiotą, vienos rūšies bakterijų tikrai nepakaks.

Kada labiausiai praverčia gerosios bakterijos kūdikiams?

Viena dažniausių priežasčių, kada reikia gerųjų bakterijų kūdikiams, yra disbiozė (mikrobiotos disbalansas), kurios pagrindiniai simptomai – nepastovus tuštinimasis, tai viduriavimas, tai vidurių užkietėjimas, skausmingas, išsipūtęs pilvelis, apetito nebuvimas, bloga savijauta. Sutrikus virškinimui, į organizmą nepatenka reikalingos maistinės medžiagos, tad vaikas gali tapti mažiau atsparus ligoms bei virusams. Disbiozė gali sąlygoti atopinio dermatito, alergijų atsiradimą, gali reikštis maisto netoleravimo simptomai. Sutrikus mikrobiotai gerosios bakterijos kūdikiams yra saugus ir sveikas sprendimas, nekenkiantis mažylio organizmui ir imunitetui.

Mažiesiems pradėjus lankyti lopšelį ar darželį neretai pakinta jų valgymo įpročiai, dienos ritmas, dėl ko padažnėja įvairių žarnyno infekcijų atvejų. Tuomet taip pat gali praversti gerosios bakterijos kūdikiams.

Vartojant antibiotikus yra išderinama žarnyno mikrofloros pusiausvyra, tad jai atkurti gydytojai rekomenduoja papildomai pavartoti gerąsias bakterijas kūdikiams.

Gerosios bakterijos kūdikiams itin gelbsti keliaujant į tolimesnius kraštus, kur mažieji gali paragauti jiems neįprasto maisto, kas neretai lemia jautresnę dar tik besiformuojančios mikrobiotos reakciją ir gali sukelti viduriavimą ar vėmimą, pilvo pūtimą. 

Apie tai, kada reikalingos gerosios bakterijos kūdikiams išsamiai pasakoja vaikų ligų gydytoja Liuda Gražina Bekerienė.

Nors gerąsias bakterijas esame įpratę sieti su virškinimu ir žarnynu, labai daug jų „gyvena" ir kitose mūsų organizmo vietose, pavyzdžiui, ant odos. Todėl jei ieškote saugios ir tausojančios odos priežiūros priemonės sau ar vaikams, tam puikiai tiks kosmetika su probiotikais.

Kodėl Dr.OHHIRA® gerosios bakterijos kūdikiams – geriausias sprendimas Jums?

Kūdikiai ir vaikai iki 2 metų dar negali praryti kapsulės, todėl ieškant gerųjų bakterijų kūdikiams idealiai tiks fermentuotas ekstraktas OM-X®, kuriame gausu skaidulinių medžiagų bei biogeninių metabolitų. Skaidulinės medžiagos tarnauja kaip maistas individualiai žarnyno mikrobiotai priklausančioms gerosioms bakterijoms. Fermentacijos metu naudojamos 12 rūšių probiotinių kultūrų.

Tyrelės konsistencijos, malonaus salsvo skonio ekstraktas su gerosiomis bakterijomis kūdikiams išfasuotas mažuose maišeliuose po 2,5 g. Tokios formos produktą labai paprasta sugirdyti kūdikiui ar vaikui.

Delikati kūdikių odelė reikalauja itin švelnios ir tausojančios priežiūros. MAGOROKU kremas su gerosiomis bakterijomis kūdikiams tinka idealiai – jo sudėtyje esantys arklio taukai ir trijų augalų ekstraktai drėkina odelę, ramina sudirgimus, o probiotinės bakterijos sukuria ant odos apsauginį sluoksnį, kad ją mažiau dirgintų šlapimas ir išmatos. Kremas patvirtintas dermatologų ir netestuotas su gyvūnais.

KAMPUKU muilas su gerosiomis bakterijomis kūdikiams puikiai tinka kasdieninei kūdikių odelės priežiūrai. Muilas švelniai prausia odą, jos nesausina. Dėl savo sudėtyje esančių probiotikų ir prebiotikų šis muilas itin tinka į uždegimus ir alergijas linkusiai odai. Siekiant išsiaiškinti, kaip šis muilas veikia odos būklę, esant atopiniam dermatitui ir vystykliniam bėrimui, buvo atrinkta 12 savanorių šeimų, kurios išbandė Kampuku muilą. 

Dr.OHHIRA® gerosios bakterijos kūdikiams – kur galima jų įsigyti?

Itin aukštos kokybės maisto papildus, taip pat kosmetiką su probiotikais ir gerąsias bakterijas kūdikiams, galite rasti el. parduotuvėje ohhira.lt, o mes pasirūpinsime greitu ir saugiu užsakymo pristatymu. El.parduotuvėje pateikta produktų sudėtis, kaina, išsamus aprašymas ir papildoma naudinga informacija bei klientų atsiliepimai apie gerąsias bakterijas kūdikiams. Jei kyla klausimų dėl produktų pasirinkimo ar dvejojate dėl jų vartojimo/naudojimo, mielai atsakysime į Jums iškilusius klausimus.