Aktyvūs filtrai

KOLAGENAS PLAUKAMS

Sveiki, žvilgantys, vešlūs ir tvirti plaukai – savo išvaizda besirūpinančios moters svajonė ir vizitinė kortelė. Bet kartais net ir itin kruopščiai puoselėjami plaukai praranda spindesį, ima lūžinėti, tampa šiurkštūs... To priežastimi gali būti netinkama mityba, neigiamas aplinkos poveikis, tam tikri gyvenimo būdo ypatumai ar reikiamų medžiagų organizme stoka. Pavyzdžiui, nepaprastai svarbus yra hialuronas plaukams, o jo gamybos organizme lėtėjimas lemia minėtų problemų atsiradimą.

Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra vienas svarbiausių organizmo baltymų. Daug jo yra odoje, judėjimo aparate, dantyse bei dantenose, kraujagyslėse. Visgi apie 25-uosius gyvenimo metus šio baltymo natūrali gamyba organizme ima lėtėti, todėl iškyla poreikis kolageno gauti iš šalies. Tam verta rinktis tik patikimus, aukštos kokybės produktus, pavyzdžiui Dr.OHHIRA® kolageną plaukams.

Kuo naudingas kolagenas plaukams?

Kolagenas plaukams svarbus kaip „statybinis blokas“. Ir tai nė kiek neperdėta – šis baltymas, kurį gamina mūsų pačių organizmas, kartu su keratinu efektyviai stiprina plaukų struktūrą iš vidaus, skatina jų augimą ir yra atsakingas už sveiką plaukų žvilgesį. Todėl suprastėjusi plaukų būklė gali byloti apie kolageno trūkumą organizme.

Kodėl Dr.OHHIRA® kolagenas-hialuronas plaukams vertas Jūsų pasirinkimo?

Šis unikalios sudėties kolagenas plaukams savyje turi ypatingą trijulę: kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį plaukams. Tai taip vadinamas Anti-Age TRIO® kompleksas. Kiekviena šių veikliųjų medžiagų yra naudinga atskirai, bet kartu jos tikrai daro stebuklus!

Tikime, kad maisto papildus renkatės atsakingai ir įdėmiai skaitote jų sudėtį. Kuris kolagenas plaukams geriausias? - Tas, kurio sudėtyje yra hiaulurono rūgšties ir kolageno tripeptidų, per kraujotaką pasiekiančių jungiamojo audinio ląsteles ir „įdarbihnančių“ organizmą efektyviau gaminti nuosavą kolageną, kad jo užtektų ir odai, ir plaukams, ir nagams.

Japoniškas kolagenas plaukams pasižymi itin maža veikliųjų medžiagų molekuline mase, kuri lemia gerą veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

Dr.OHHIRA® kolagenas/hialurono rūgštis plaukams yra papildytas labai naudingais antioksidantais, saugančiais organizmą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir lėtinančiais senėjimo procesus. Kofermentas Q10 stabilizuoja ląstelių membranas, vitaminas C užtikrina normalų kolageno susidarymą ir prisideda prie ląstelių apsaugos, mėlynių sultys efektyviai kovoja su laisvaisiais radikalais. Produkto sudėtyje taip pat yra labai vertingo bičių pienelio bei 5 metus fermentuoto sinbiotinio augalinio ekstrakto OM-X®. Japonijos mokslininkų kurtos kolageno plaukams formulės išsami sudėtis.     

Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas plaukams - kur galima jo įsigyti?

Besirūpinantiems plaukų sveikata ir išvaizda el.parduotuvė ohhira.lt siūlo įsigyti itin aukštos kokybės unikalios sudėties maisto papildus, tarp kurių yra ir geriamas skystas hialkuronas plaukams. Internetu pirkti labai nesudėtinga ir saugu. Virtualioje prekybos vietoje prie produkto pateikta jo kaina ir išsamus aprašymas bei išbandžiusiųjų atsiliepimai apie kolageną plaukams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kam rekomenduojama vartoti kolageną plaukams? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageną plaukams gali vartoti visi, kas siekia išlaikyti tvirtus, sveikus ir žvilgančius plaukus.

Kokia kolageno plaukams kaina? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Pilnas japoniško kolagenas plaukams kursas (10 buteliukų) kainuoja 75 eurus.

Kokie kolageno plaukams privalumai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageno plaukams formulėje esantis elastinas ir hialurono rūgštis kartu su pagrindine veikląja medžiaga kolagenu padeda išlaikyti gerą plauko struktūros būklę.

Kaip kolagenas veikia plaukus? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolageno yra mūsų plaukų sudėtyje. Kuo didesnis jo kiekis, tuo sveikesni yra plaukai. Papildžius kolageno atsargas plaukai tampa stipresni, geriau išlaiko drėgmę, labiau žvilga.