Ikona TOP Pažanga

www.issuu.com

Dr.OHHIRA® geriamasis kolagenas - naujame IKONA numeryje, prie TOP pažangiausių produktų. 

Ikona TOP Pažanga
Preilės pasaulis

www.preiles.wordpress.com

"Magoroku kremo sudėtyje vien tik vertingi ir saugūs ingredientai. Puikiai saugo nuo šalto/žvarbaus oro, nuramina odą nudegus saulėje, esant vabzdžių įkandimams."

Preilės pasaulis
Preilės pasaulis

www.preiles.wordpress.com

"Esu labai sužavėta šiuo gaminiu – tiek saugia, inovatyvia jo sudėtimi ir gamybos technologija (nieko stebėtino – juk tai japoniškas produktas!), tiek akivaizdžiu teigiamu poveikiu odai. Mano didžiausios rekomendacijos!"

Preilės pasaulis
Andžela Adomovič-Gečienė

www.instagram.com

"Šiuo metu mano oda yra pasibaisėtina. Nesu turėjusi prastesnės būklės, net brendimo laikotarpiu. Giluminio veido valymo atlikti negalima, tad tenka vis daugiau domėtis priežiūros priemonėmis ir priemones reikia rinktis atsargiai, kad kuo natūralesnės būtų."

Andžela Adomovič-Gečienė
Harper's Bazaar

www.bazaar.ru

Tarp žurnalo Harper's Bazaar TOP grožio naujienų bei inovacijų ir Dr.OHHIRA® geriamas kolagenas! 

Harper's Bazaar
Agnė Stepanovaitė

ohhira.lt

"Bandėm su mažyle muiliuką kelias savaites ir krema. Kas patiko? Abiejų naturali sudėtis, nedirgina odos, muilas maloniai putoja, tinka naudoti tiek galvytei, tiek kūneliui, nesausina plaukučių. Kremas itin greit susigeria, kas itin aktualu man, nes vaikas lekia bėgti ir tik spėk ištrinti, odelė pasidaro švelni ir pamaitinta. Abiejų naturali sudėtis, neturi sintetinio kvapo, kurio pilna buna kitų firmų priemonėse kūdikiams. Labai geri ir tinkami produktai mažiem vaikam, o net ir mamoms."

Agnė Stepanovaitė
Rasa Ravinskienė

ohhira.lt

"Džiaugiuosi išbandžiusi Magoroku drėkinimąjį kremą ir Kampuku muilą savo dukrytei, nes turėjome išsausėjusią, niežtinčią odą, per rankyčių sulenkimus, kuri vis labiau plito. Todėl drąsiai rekomenduoju visoms išbandyti, kurios augina vaikus su atopiniu dermatitu. Ačiū Jums!!!"

Rasa Ravinskienė
Tėvų darželis

www.tevu-darzelis.lt

Mamų ir tėčių tinklapis atrinko 12 testuotojų, kurie namų sąlygomis išbandė Dr.OHHIRA® Kampuku muilą su probiotikais, siekdami išsiaiškinti, kaip šis produktas veikia odos būklę, esant atopiniam dermatitui ir vystykliniam bėrimui. Mamos sako: muilas yra tiesiog muilas, bet tik ne tuomet, kai jis japoniškas シ.

Tėvų darželis