Probiotikai

Yra 4 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1 - 4
 • Gerosios bakterijos STANDARD
  OMX Probiotics

  Dr.OHHIRA® STANDARD gerųjų bakterijų kompleksas3 metų fermentacija ~28,5 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Maistinės skaidulos (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir amino rūgštys, polifenoliai Natūrali...

  25,00 €
 • KAMPUKU muilas su probiotikais
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  15,00 €
 • MAGOROKU kremas su probiotikais
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  25,00 €
 • Gerosios bakterijos DELUXE
  OMX Deluxe

  Dr.OHHIRA® DELUXE gerųjų bakterijų kompleksasDar DAUGIAU bakterijų AUGALINĖSE kapsulėse 5 metų fermentacija ~36 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Skaidulų įvairovė (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir...

  33,00 €

Kas yra geri probiotikai? Tai – gyvi mikroorganizmai (pavyzdžiui, mielės, bakterijos), kurie yra naudingi sveikatai, jei vartojami tinkamais kiekiais. Jie naudingi žarnynui, imunitetui, odai, burnos higienai ir kt. Probiotikams keliami keli reikalavimai: jie turi prisitvirtinti prie žarnyno gleivinės, turėti atsparumą tulžiai, taip pat rūgštims ir būti saugūs žmogaus sveikatai.

Dr.OHHIRA probiotikai

Kas gali vartoti probiotikus?

Kokybiški probiotikai naudingi įvairioms amžiaus grupėms: vaikams, suaugusiems, senjorams. Net kūdikiams probiotikai rekomenduojami, pavyzdžiui, po antibiotikų vartojimo, siekiant maksimaliai sumažinti antibiotikų padarytą įtaką žarnyno mikroflorai.

Kada reikalingi probiotikai?

Dr.OHHIRA probiotikai

Dažniausiai akcentuojama probiotikų nauda žarnynui ir visai virškinimo sistemai. Pažvelgę į žmogaus žarnyną pro mikroskopą pamatytume tūkstančius įvairiausių bakterijų, kurios turi įtakos imunitetui, polinkiui sirgti tam tikromis ligomis. Žarnyno bakterijų disbalansas sutrikdo sveikatą, įprastą gyvenimo būdą, neigiamai veikia savijautą. Kad to nenutiktų, būtina užtikrinti gerųjų žarnyno bakterijų dauginimąsi, nes jos atsakingos už žarnyno mikrofloros palaikymą, stiprų imunitetą. Išsibalansavus mikroflorai svarbu organizmą papildymą probiotikais. Jei nepakanka gaunamų su maistu, verta pasižvalgyti kokybiškų papildų.

Mokslininkai įrodė, jog probiotikai reikalingi ir labai naudingi sergant dirgliosios žarnos sindromu, opiniu kolitu ar kita uždegimine žarnų liga, jei organizmas netoleruoja laktozės, dažnai pasireiškia įvairios alergijos, vaikus kamuoja dažnos kvėpavimo takų infekcijos, taip pat apsinuodijus maistu.

Probiotikai daugelio gydytojų rekomenduojami po antibiotikų vartojimo, kurie išbalansuoja žarnyno mikroflorą, tad pasireiškia viduriavimas ir kitoks diskomfortas.

Probiotikai naudingi ir nėščiosioms, kadangi nėštumo metu kraujyje dažnai padidėja cukraus kiekis, tad jie gali padėti sumažinti antrojo tipo diabeto riziką.

Kalbant paprastai, probiotikai žarnyne užtikrina barjerą, neleidžiantį čia įsikurti blogosioms žarnyno bakterijoms, kurios silpnina imunitetą, sukelia alergijas, infekcijas ir kitas ligas.

Kodėl Dr. OHHIRA® 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas – geriausias pasirinkimas Jums?

 • Daugelio maisto papildų kapsulių viduje rastume miltelius, t.y. šaldytas ir džiovintas bakterijas, tuo tarpu Dr.OHHIRA® kapsulėje sinergiškai veikia fermentuoti augalai (vaisiai, daržovės, jūros dumbliai, grybai bei uogos) ir net 12 padermių gyvybingų ir aktyvių gerųjų žarnyno bakterijų.

 • Probiotines kultūras patikimai saugo minkšta kapsulė, pasižyminti atsparumu skrandžio rūgščiai. Patentuotas kapsulės apvalkalas saugo gyvas bakterijas iki kol kapsulė pasiekia savo tikslą – plonąjį žarnyną. Čia apvalkalas ima tirpti ir žarnyne pasklinda gerosios bakterijos, kartu su visa joms reikalinga terpe – skaidulinėmis medžiagomis, kurios tarnauja kaip maistas, ir organinėmis rūgštimis, kurios reguliuoja ir palaiko sveiką žarnyno pH.

 • Žarnyno mikroflorai, virškinimui ir daugelio ligų prevencijai labai reikšmingos skaidulinės medžiagos, kurių kiekis, gaunamas su maistu per dieną, neretai atsilieka nuo rekomenduojamų normų. Šis Dr.OHHIRA® pieno rūgšties bakterijų kompleksas užtikrina, kad drauge gausite ir skaidulinių medžiagų, nepamainomų siekiant maitinti gerąsias žarnyno bakterijas ir užtikrinti jų dauginimąsi.

 • Jie – geriausi suaugusiems, trokštantiems užkirsti kelią daugeliui ligų arba efektyviai susidoroti su turimomis virškinimo problemomis, infekcijomis ir pan.

Probiotikų nauda odai

Odai neigiamą įtaką daro žalingas aplinkos poveikis, taip pat dėl laiko stokos ar kitų priežasčių netinkama priežiūra. Minėti aspektai suponuoja gerųjų bakterijų, kurios randamos odoje ir ant jos paviršiaus, naikinimą. O tai sukelia odos dirginimą, inicijuoja uždegiminius procesus. Tad tinkamai odos priežiūrai tikslinga rinktis probiotikų turinčias priemones. Dr.OHHIRA® „Magoroku“ kremas yra patvirtintas dermatologų, tinkantis visų tipų odai ir papildytas probiotikais. Ši priemonė patikimai saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, drėkina bei minkština odą, suteikia elastingumo ir sveiko spindesio.

Ne mažiau atidžiai reikėtų rinktis ir priemones, kuriomis odą prausiame. Tikslinga atsisakyti kvapiųjų medžiagų, sintetinių dažiklių, konservantų turinčių priemonių ir prioritetą teikti natūralioms, patvirtintoms dermatologų. Šiuos kriterijus atitinka Dr. OHHIRA® „Kampuku“ muilas, kurio sudėtyje, be natūralių medžiagų, yra ir odai reikalingų probiotikų.

Tiek Dr.OHHIRA® kremas, tiek muilas tinka visai šeimai: kūdikiams, ūgtelėjusiems vaikams, moterims, vyrams bei senjorams.

Dr.OHHIRA KAMPUKU muilas

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su probiotinėmis kultūromis?

Dr.OHHIRA® – puikus sprendimas efektyviai taupantiems ir planuojantiems savo laiką. Pirkti internetu labai patogu, nes esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, todėl kokybiškų produktų konkurencinga kaina galite įsigyti Jums patogiu metu. Taip pat mūsų svetainėje sužinosite daug naudingos informacijos, o vartotojų atsiliepimai padės priimti teisingą kokybės ir kainos sprendimą.

Probiotikų kaina

Dėl susiklosčiusios pasaulinės pandemijos, prekyba vyksta tik interentu. Pirkdami čia saugote ne tik savo bet ir aplinkinių sveikatą. Siūlome gėrą probiotikų kainą, taikome įvairias akcijas. Daugiau informacijos apie geriausius probiotikus saugusiesms ir vaikams rasite "Produktai" kategorijoje.