Hialurono rūgštis

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono rūgštis...

  70,00 €

Sveika, spindinti ir stangri oda – kiekvienos moters troškimas, kurio įgyvendinimas reikalauja ir laiko, ir pastangų. Jauname amžiuje užtenka minimalios priežiūros, bet bėgant metams veido odai reikėtų skirti vis daugiau dėmesio. Kalbant apie odos drėgnumą, būtina paminėti hialurono rūgštį, o renkantis grožio produktus tikslinga šio ingrediento ieškoti produkto sudėtyje. Produktai, kurių sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos, traktuojami kaip itin kokybiški, labai naudingi ne tik išoriniam grožiui, bet ir sąnarių sveikatai. Kas yra ši stebuklinga medžiaga – hialurono rūgštis – ir kodėl ja tikrai verta papildyti organizmą?

Kas yra hialurono rūgštis?

Tai – glikozaminglikanas, kuris telkiasi jungiamajame, dengiamajame bei nerviniame audiniuose. Hialuronas natūraliai gaminamas organizme, o vidutinio sudėjimo žmogaus organizme būna apie 15 g hialurono rūgšties. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad jau maždaug nuo 25-ųjų gyvenimo metų šios medžiagos sintezė organizme ima lėtėti ir tai sukelia įvairių problemų, kurios gali turėti neigiamos įtakos išvaizdos pokyčiams: oda praranda stangrumą, drėgmę, papilkėja; ima kamuoti sąnarių problemos (darosi sunkiau judėti, jaučiamas skausmas); vargina akių sausumas, paraudimas ir t.t. Taigi, tokie produktai, kaip skystas geriamas hialuronas ar hialurono rūgšties kapsulės, padeda palaikyti reikiamą hialurono rūgšties kiekį organizme.
Svarbu ir tai, kad organizme hialuronas – trumpalaikis svečias, gyvuojantis maždaug iki trijų dienų, todėl būtinas reguliarus jo atsargų papildymas.

Dr.OHHIRA hialurono rūgštis

Hialurono rūgšties nauda veidui

Lėtėjantys hialurono sintezės procesai bene labiausiai paveikia odą – pastebimos pirmosios raukšlelės, oda tampa sausesnė, mažiau elastinga, prarandamas sveikas spindesys. Kodėl taip nutinka? Viena labiausiai vertinamų hialurono rūgšties savybių yra gebėjimas pritraukti drėgmę ir ją išlaikyti ląstelėse, būtent todėl hialurono rūgštis veidui, odai, sąnariams tokia reikšminga. Hialuronas organizme išsilaiko vos iki kelių dienų, tad besirūpinantys veido oda turėtų užtikrinti nuolatinį hialurono atsargų papildymą. Tiesa, svarbu rinktis tik aukštos kokybės produktus ir nepasitikėti įtartinai žema hialurono rūgšties kaina.

Dr.OHHIRA hialurono rūgštis veidui

Hialurono rūgšties nauda akims

Kokybišku gyvenimu bus galima mėgautis tik tuomet, jei regėjimas bus puikus. Hialurono rūgšties nauda akims yra ypač svarbi – ji apsaugo akis nuo išsausėjimo ir padeda palaikyti normalų akispūdį.

Dr.OHHIRA hialurono rūgštis akims

Hialurono rūgšties nauda sąnariams

Hialurono rūgštis yra labai naudinga ne tik odai ar akims, bet ir sąnariams. Viskas todėl, kad hialuronas yra pagrindinis sinovinio skysčio – membranos, išklojančios sąnario ertmę komponentas, o taip pat - svarbi kremzlės dalis; ši rūgštis palaiko kremzlių elastingumą bei sąnarių paviršių slidumą. Taigi, jei žmogaus organizme hialurono rūgšties bus pakankamai, bus galima džiaugtis nevaržomu judėjimu, išvengti sąnarių skausmų. Tai tampa labai aktualu vyresniame amžiuje, kai sąnarių apsauginių skysčių klampumas ima mažėti, todėl sąnarių pažeidžiamumas auga. Tad hialurono rūgšties atliekama sąnarių apsaugojimo funkcija labai reikšminga.

Hialurono rūgšties nauda dantenoms

Gražia šypsena džiaugsitės ir gardžiu maistu mėgausitės tik tuomet, jei jūsų dantenos bus visiškai sveikos. Vistik daugybė veiksnių (dantų protezai, uždegimai ir kt.) lemia dantenų jautrumą, o kai kuriais atvejais - skausmą ir neigiamus išvaizdos pokyčius. Šiuo atveju tikslinga naudoti hialurono rūgštį, kadangi ji palaiko vidinę dantenų drėgmę ir aprūpina jas maistinėmis medžiagos.

Dr.OHHIRA hialurono rūgštis dantims

Hialurono rūgšties nauda odai

Kai kalbama apie hialurono rūgštį, pirmiausia akcentuojama jos nauda odai. Siekiant išsaugoti odą sveiką ir elastingą, hialurono rūgštis yra labai reikšmingas „žaidėjas“. Organizme jos mažėja sulaukus maždaug ketvirčio amžiaus. Taip pat hialuronas „nesutaria“ ir su žalingu gyvenimo būdu – medžiagos mažėjimą organizme spartina rūkymas, alkoholio vartojimas, lepinimasis saule, netinkama mityba ir pan. Daugelis moterų, o ir vyrų, mažėjant hialurono kiekiui organizme, skundžiasi odos sausumu, besiformuojančiomis smulkiomis raukšlelėmis; laikui bėgant oda vis labiau glemba, atvaizdas veidrodyje nebedžiugina ir skatina ieškoti efektyvių priemonių sugrąžinti odai sveiką išvaizdą ir užkirsti kelią ankstyviems senėjimo procesams.

Dr.OHHIRA hialurono rūgštis kūno odai

Hialurono rūgšties poveikis grožiui – dar vienas aspektas, kodėl ši medžiaga pelnė tiek vyrų ir moterų simpatijų. Ji nudžiugins tuos, kurie svajoja apie žvilgančius plaukus ir stiprius nagus.

Kosmetikos priemonės (geros sudėties kremas, serumas ar kt.) bei aukštos kokybės maisto papildai (kapsulės, skysta forma ar pan.), sudėtyje turintys hialurono rūgšties, yra tas ginklas, kuris gali išsaugoti jaunystę, puikią, sveiką išvaizdą, audinių ir organų elastingumą ir tinkamą drėkinimą. Nenuostabu, kad tokios priemonės grožio ir sveikatos rinkoje labai populiarios bei vertinamos. Tiesa, kalbant apie geriamuosius papildus, tikslinga paminėti, jog maksimalų efektą užtikrins drauge su hialurono rūgštimi esančios kitos veikliosios medžiagos: kolagenas ir elastinas.

Kokiais atvejais ypač verta naudoti hialurono rūgšties papildus?

Drąsiai būtų galima sakyti, kad hialurono rūgšties papildus (skystas geriamas hialuronas, hialurono rūgšties kapsulės) turėtų vartoto kiekvienas, kuris yra vyresnis nei 25–erių (nes būtent nuo šio amžiaus natūraliai lėtėja hialurono gamyba žmogaus organizme). Ypatingai šiuos gaminius verta naudoti asmenims, kurie:

Nori išsaugoti odos grožį bei jaunystę

Pakankamas drėgmės lygis yra viena būtiniausių sąlygų norint džiaugtis lygia, gaivia, švytinčia, jaunatviška oda. Nors šiandien siūloma labai daug grožio priemonių, kurios gali padėti pasiekti įvardintus tikslus, verta akcentuoti, kad būtent geriami hialurono papildai yra vertinami kaip vienas efektyviausių pasirinkimų.

Dažnai keliauja lėktuvais

Odos išsausėjimą dažnai lydi ypač nemalonūs pojūčiai, be to, tai gali paskatinti neigiamus išvaizdos pokyčius, pavyzdžiui, ankstyvą raukšlelių formavimąsi, dėl kurio žmogus atrodys gerokai vyresnis, nei iš tiesų yra. Nors odos išsausėjimą gali paskatinti daug veiksnių, odos priežiūros specialistai vieningai sutaria, kad dažni skrydžiai lėktuvu ypač neigiamai veikia veido odą: ją itin sausina, dehitraduoja, kas didina odos papilkėjimą. Tad geriamas hialuronas turėtų atsidurti kiekvieno, dažnai keliaujančio lėktuvais, kosmetinėje.

Aktyviai sportuoja

Dažnos ir intensyvios treniruotės atneša ne tik labai daug naudos (stangrina kūną, stiprina raumenis, leidžia atsikratyti nereikalingų kilogramų ir t.t.), bet gali priversti susidurti su tam tikru diskomfortu, pavyzdžiui, sąnarių problemomis. Tam, kad pavyktų jų išvengti, verta pasirūpinti savo sąnariais „iš vidaus“. Tai padaryti padės hialurono rūgštis sportuojantiems, kurios dėka bus palaikomas kremzlių elastingumas ir užtikrinama judėjimo laisvė.

Kenčia dėl sąnarių problemų

Daugybė sveikatos srities tyrimų rodo, kad nemaža dalis įvairių šalių gyventojų kenčia dėl sąnarių problemų, o dar daugiau nerimo kelia faktas, kad tokio pobūdžio problemos kamuoja vis jaunesnius asmenis. Vistik, daugeliu atvejų problemą išspręsti visiškai nesunku – tereikia palaikyti sąnarių kremzlių elastingumą. Tai padaryti padės hialurono rūgšties kapsulės sąnariams arba skystas geriamas hialurono rūgšties ir kolageno maisto papildas.

Dirba sunkų fizinį darbą

Kiekvienas, kuris dirba sunkų fizinį darbą, savo sveikatai turėtų skirti ypač daug dėmesio, kadangi būtent šiai grupei priklausantys žmonės rizikuoja susidurti su įvairiomis problemomis, pavyzdžiui, sąnarių sąstingiu ar maudimu po sunkios darbo dienos. Šių nemalonių pojūčių tikimybę galima sumažinti palaikant sąnarių kremzlių elastingumą. Tikslą pasiekti bus lengva, jei bus vartojamas hialuronas sąnariams.

Nori džiaugtis puikiu regėjimu

Puikiu regėjimu džiaugtis nori kiekvienas, tačiau tam, kad taip būtų, teks įdėti šiek tiek pastangų. Jei norite sumažinti akių ligų tikimybę, nepamirškite, jog yra ypač svarbu palaikyti normalų akispūdį. Šiam tikslui pasiekti taip pat verta naudoti hialurono rūgšties papildus.

Dirba kompiuteriu

Šiandien ypač didelė dalis žmonių didžiąją dalį dienos praleidžia prie kompiuterio, o darbo diena dažnai trunka kur kas daugiau ilgiau, nei tradicines 8 valandas. Nuolatinis darbas kompiuteriu gali lemti akių išsausėjimą bei paraudimą, tuo tarpu hialurono rūgštis padės atstatyti drėgmės balansą akies stiklakūnyje.

Kenčia dėl dantenų jautrumo

Vis daugiau žmonių skundžiasi, jog kenčia dėl dantenų jautrumo, kuris neleidžia mėgautis maistu ar priverčia atsisakyti daugelio taip mėgstamo derinio karšta–šalta, pavyzdžiui, su ledais patiekto ką tik iškepto obuolių pyrago. Tačiau varginančio dantenų jautrumo atsikratyti yra kur kas paprasčiau, nei gali atrodyti – Jums padės hialurono rūgštis.

Ar hialurono rūgšties galime gauti iš maisto produktų?

Nors hialurono rūgštis maisto produktuose iš tiesų randama, pavyzdžiui, špinatuose, burokėliuose, jautienoje, pupelėse, saldžiosiose bulvėse, vyšniose, su maistu gaunami šios medžiagos kiekiai yra labai maži, todėl geriausiu pasirinkimu taps atsakingai vartojami hialurono rūgšties papildai (geriamas skystas hialuronas, hialurono rūgšties kapsulės ir t.t.). Taigi, hialurono rūgštis ir jos papildai, tikrai yra tie gaminiai, kuriuos verta pirkti, jei norite džiaugtis gera savijauta bei puikia išvaizda.

Hialurono rūgštis maiste

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jūsų veido odai puoselėti?

 • Šis geriamas skystas kolagenas, tiksliau – jo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, - per kraujotakos sistemą pasiekia dermą, todėl poveikis kur kas efektyvesnis, nei kremų ar kitų priemonių, tepamų ant odos.
 • Labai svarbus aspektas – medžiagų suderinamumas, mat sinergiškai veikiančios veikliosios medžiagos gali padėti pasiekti neįtikėtinų rezultatų! Produkto sudėtyje esanti kolageno, hialurono rūgšties ir elastino sąjunga yra didžiulis konkurencinis pranašumas.
 • Šio geriamo skysto kolageno sudėtyje yra kolageno tripeptidų, per kraujotaką pasiekiančių jungiamojo audinio ląsteles. Tokiu būdu kolageno tripeptidai „įdarbina“ organizmą - skatina natūralią nuosavo kolageno gamybą organizme. Todėl, skaitydami kolageno papildų sudėtį, prioritetą teikite produktams, kurių sudėtyje yra kolageno tripeptidų.
 • Kuo mažesnė veikliųjų medžiagų molekulinė masė, tuo jos yra skvarbesnės, vadinasi, ir efektyviau pasisavinamos. Daugelio alternatyvių produktų kolageno molekulinė masė viršija 2 000 – 3 000 Da, o mūsų produkte - vos siekia 500 Da kolageno tripeptidų ir 1 000 Da kolageno. Tai tikrai itin maža, mikromolekulinė masė!
 • Geriamojo skysto kolageno sudėtyje be kolageno ir kolageno tripeptidų, yra visa puokštė itin vertingų antioksidantų, tokių kaip bičių pienelis, vitaminas C, kofermentas Q10, mėlynių sultys, fermentuotas augalini ekstraktas OM-X® ir kt. Pastarieji užtikrina patikimą apsaugą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio bei lėtina senėjimo procesus.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr.OHHIRA® kolageno?

Aktuali aukštos kokybės hialurono rūgštis veidui? Pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje ohhira.lt – tai patogu, paprasta ir greita. Užsakymą pristatysime operatyviai Jūsų nurodytu adresu. Prie produkto pateikta kaina, atsiliepimai bei išsami informacija.

Hialurono rūgštis. Kaina

Dėl susiklosčiusios pandemijos visa prekyba vyksta elektroniniu būdu. Informaciją apie prekes ir kainas rasite kategorijoje "Produktai". Pirkdami internetu saugote ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą bei sutaupote pinigų.