Specialistų komentarai

Kineziterapeutė Joana Dirmienė:

"Atvejis iš praktikos: 66 metų amžiaus moteris, jaunystėje patyrus ne vieną kojų lūžį, raiščių patempimą, nuolat vargindavo skausmas, nuovargis kojose, patinimas, traškėjimas sąnariuose. Suvartojus vieną pilną kursą kolageno  ryškių pokyčių nepasijuto, todėl nusprendėme pabandyti naudoti reguliariai vieną kolageno buteliuką kartą per savaitę, gerėjant situacijai, kas 10 dienų, vėliau kas dvi savaites,  kojos nebetinsta, sąnariai elastingesni, vaikščioti daug lengviau, beveik netraška sąnariai."

"Atvejis iš praktikos: 74 metų amžiaus vyras skundėsi abiejų peties sąnarių maudimu, judesio apribojimu, skausmu naktį (peties ankštumo sindromas). Naudojant pusę metų reguliariai kolageną,  vieną buteliuką kas 10 dienų, skausmas naktį išnyko, dienos metu judesiai pasidarė laisvesni, elastingumas pagerėjo."

Gydytoja Rita Seniūnaitė, Estetinės Medicinos klinika:

"Visą gyvenimą turėjau tikslą siekti tobulybės iki begalybės. Mokiausi. Studijavau. Dirbau. Ir tada kažkurią akimirką supratau, kad tobulybė belieka tik siekiamybė, o gal tik miražas...
Ir tas pojūtis stiprėjo su kiekviena darbo diena, dažnai teorijai skiriantis nuo praktikos, susidūrus su skirtingomis ir net labai sudėtingomis medicininėmis patologijomis. Bet net ir sudėtingiausių atveju metu stengiausi nenuleisti rankų ir ieškoti informacijos ir visų kitų įmanomų būdų, kaip maksimaliai padėti savo pacientams. 
Stebuklas įvyko, nes vėl pradėjau siekti tobulybės, kai Lietuvoje atsirado galimybė rekomenduoti ir skirti pacientams japoniškus Dr.OHHIRA maisto papildus. Kaip dabar labai madinga rinkti metų žmogų, metų talentą ir visus kitus, taip man metų atradimas buvo būtent Dr. OHHIRA kolagenas bei probiotikai. Penkių metų praktika su šiais maisto papildais tik stiprino mano motyvaciją ieškoti dar giliau ir giliau.

Dr. OHHIRA kolagenas yra išskirtinis produktas į kurio sudėtį įeina:
• jūrinės kilmės kolagenas , kuris yra itin mažos molekulinės masės (moksliniais tyrimais įrodyta, kad kuo mažesnė medžiagos molekulinė masė, tuo efektyvesnis jos įsisavinimas) 
• jūrinis elastinas
• hialurono rūgštis 
• galingas antioksidantų kompleksas (CoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, unikalus OM-X ekstraktas, kurio sudėtyje dera 5 metus natūraliai fermentuoti augalai, turtingi vitaminais ir mikroelementais, ir probiotinės kultūros.

Su amžiumi kolageno sintezė organizme silpsta ir labai svarbu paminėti, kad tai susiję ne tik su mūsų oda, plaukais, nagais (ir, kaip dažnai juokauju, „ragais“), bet ir visu judėjimo aparatu (kaulai, sąnariai, raiščiai, sausgyslės), dantimis bei dantenomis, akies tinklaine, vidaus organais ir širdies-kraujagyslių sistema.

Savaime suprantama, kad efektyviausia Dr. OHHIRA kolageną gerti profilaktiškai, bet jis tikrai veiksmingas ir jau esant tam tikroms organizmo patologinėms būklėms: odos problemoms, kaulų ir sąnarių ligoms, nusilpusiam imunitetui. Pacientų gyvenimo kokybė akivaizdžiai pagerėdavo po tam tikro kolageno kurso derinyje su probiotikais, gerokai sumažėdavo suvartojamų medikamentų kiekis.
Problema kol kas yra ta, kad žmonės supranta, jog reikia keisti automobilio tepalus, padangas, filtrus ar atlikti techninę automobilio priežiūrą, o su savo kūnu, deja, dažnai elgiamės neatsakingai. Šiai dienai daugiau pacientų kreipiasi į gydytoją tik susirgę ir tik labai nedidelis procentas profilaktiškai...

Ir pabaigai svarbu atkreipti dėmesį, kad miego ir poilsio režimas, teisingų mitybos įpročių suformavimas, pakankamas išgerto vandens kiekis, fizinis aktyvumas, individualiai parinkti ir pritaikyti maisto papildai, reikalingas medikamentinis gydymas bei pastovi profilaktinė sveikatos patikra duoda maksimalų rezultatą. O kartais tiesiog tereikia „įsijungti šypseną“.