Skaidulinės medžiagos

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Skaidulinės medžiagos
  OMX Prebiotic paste

  Dr.OHHIRA® FERMENTUOTAS AUGALINIS EKSTRAKTAS Natūraliai fermentuotame ekstrakte yra maistinių skaidulų ir biogeninių metabolitų (angl. POSTbiotics), sukuriančių palankią terpę žarnyno mikroflorai. 5 metų fermentacija Skaidulinių medžiagų gausa ir įvairovė >500 postbiotinių medžiagų Tinka vaikams: nėra užspringimo rizikos Sudėtyje nėra GMO, pieno...

  50,00 €

Skaidulinės medžiagos (dar kitaip – maistinės skaidulos) yra nepamainomos virškinimo sistemai, kadangi viena esminių jų funkcijų – maitinti žarnyno mikroflorą. Dar 1970 metais Afrikoje atlikto stebėjimo metu identifikuota, jog tenykščių žmonių mityboje nestokojama skaidulinių medžiagų, kas suponavo hipotezę, jog maiste esančios maistinės skaidulos mažina storosios žarnos vėžio riziką bei gliukozės koncentraciją kraujyje. Šie prebiotikai sukuria ir palaiko tobulą terpę gerosioms žarnyno bakterijoms.

Kas yra skaidulinės medžiagos (maistinės skaidulos)?

Skaidulinės medžiagos – kas tai? Toks klausimas vis dar kyla neretam, išgirdusiam šį terminą. Tai yra angliavandeniai, kurių mūsų virškinimo fermentai paprasčiausiai neskaido, o juos apdoroja  storosios žarnos mikroflora. O kalbant paprastai, šios medžiagos yra augalų ląstelių sienelės, jų dalys, kurioms dar 1953 metais buvo suteiktas skaidulinių medžiagų apibrėžimas. Tai – gerųjų bakterijų maistas ir sąlyga jų dauginimusi bei vešėjimui.

Kodėl mums reikalingos skaidulinės medžiagos ir jų produktai?

Jau minėtas Afrikos gyventojų mitybą analizavęs tyrimas leido iškelti hipotezę, kad skaidulinės medžiagos, esančios maiste, mažina storosios žarnos vėžio riziką bei gliukozės koncentraciją kraujyje. Anksčiau buvę hipotezėmis šiandien šie teiginiai yra pagrįsti ir nenuginčijami. Negana to, skaidulinių medžiagų teigiamų naudų spektras kur kas platesnis.

Skaidulos efektyviai spartina žarnyno judesius, patikimai apsaugo nuo vidurių užkietėjimo. Savybė mažinti cholesterolio kiekį kraujyje skaidulines medžiagas daro svarbiomis ir kraujagyslių sistemai, širdies veiklai bei lieknėjimui.

Maistinėms skaiduloms dažnai suteikiamas sveikatos sargų titulas ir jis yra tikrai pelnytas, mat jos, kaip įrodyta, saugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų, mažina antrojo tipo cukrinio diabeto riziką, spartina medžiagų apykaitą, yra nepamainomos sklandžiai virškinimo sistemos veiklai, taip pat naudingos lieknėjimui.

Jei reikiamo skaidulinių medžiagų kiekio negaunate su maisto, o tyrimai rodo, kad daugelis žmonių reikiamo kiekio nesuvartoja, labai geru pasirinkimu yra kokybiški maisto papildai.

Kodėl Dr.OHHIRA® fermentuotas augalinis ekstraktas – geriausias skaidulinė medžaigos produktas Jums?

 • Augalinis ekstraktas fermentuojamas net penkerius metus, o tai užtikrina ingredientų vertingų medžiagų išsaugojimą. Fermentavimui pasirenkami ne bet kokie augalai – jie auginami ir renkami rankomis Japonijoje, o surinkti sluoksniuojami bei nuolat maišomi fermentuojami specialiose talpose, iki pasiekiama vientisa masės konsistencija. Fermentacijos procesui naudojamos sveikatai naudingos ir saugios medžiagos – gerosios žarnyno bakterijos. Gautas mišinys dar ketverius metus brandinamas natūraliomis sąlygomis, nenaudojant terminio apdorojimo.

 • Fermentuoto augalinio ekstrakto sudėtyje – tik natūraliai Japonijos gamtoje užaugę augalai, turtingi vitaminais ir mikroelementais: uogos ir vaisiai, daržovės, grybai, jūrų dumbliai. Skirtingi augalai užtikrina skaidulinių medžiagų įvairovę, kuri garantuoja, kad bus patenkinta įvairių rūšių gerųjų bakterijų mityba.

 • Ar bandėte kada sugirdyti vaikui kapsulę ar tabletę? Jei taip, tuomet žinote, jog tai gali tapti tikru iššūkiu, nes nuryti ją mažesniam vaikui sunku ir kartais vaikai taip įsibaimina, jog ima paniškai bijoti tokios formos vaistų ar maisto papildų. Mūsų fermentuotas augalinis ekstraktas yra išfasuotas į mažus maišelius po 2,5 g, tad jį lengvai nuris ir vaikas, ir fiziologinių su rijimu susijusių problemų turintys asmenys. Tokia produkto pateikimo forma visiškai eliminuoja užspringimo riziką.

 • Augalinis ekstraktas idealiai tinka vegetarams ir veganams, nes jo sudėtyje nėra jokių gyvūninės kilmės ingredientų. Taip pat būtina pažymėti, jog Dr.OHHIRA® fermentuotame augaliniame ekstrakte nėra glitimo, GMO bei pieno produktų, kurie žalingi sveikatai ar daugelio netoleruojami.

 • Prebiotikai ir probiotikai – liaupsinami tų, kurie skiria dėmesio virškinimo sistemai, puikiai savijautai, lieknėjimui. Abiejų gausite vartodami fermentuotą augalinį ekstraktą, kurio sudėtyje esančios maistinės skaidulos yra prebiotikai, o fermentacijai naudojamos pieno rūgšties bakterijos – probiotikai.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® fermentuoto augalinio ekstrakto ir kitų skaidulinių medžiagų produktų?

Jei norite savo mitybą papildyti aukštos kokybės skaidulinėmis medžiagomis geromis kainomis bei domina tik griežtus reikalavimus atitinkantys produktai, fermentuotas augalinis Dr.OHHIRA® ekstraktas bus geriausias ir sveikiausias pasirinkimas. Pirkite internetu konkurencinga kaina, savarankiškai ir nepriklausomai planuokite pirkimo procesą, apmokėkite Jums patogiu būdu.

Dr.OHHIRA® fermentuotas augalinis ekstraktas

SUBRANDINTA GAMTOS. PATVIRTINTA MOKSLO

Dr.OHHIRA® fermentuotas augalinis ekstraktas

Pakuotėje yra 30 maišelių po 2,5 g, grynasis svoris - 75 g

Kaina: 50 eurų

Atsiliepimai: fermentuotas augalinis ekstraktas