Probiotikai kūdikiams

Yra 4 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1 - 4
 • Gerosios bakterijos
  OMX Probiotics

  Dr.OHHIRA® STANDARD gerųjų bakterijų kompleksas3 metų fermentacija ~28,5 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Maistinės skaidulos (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir amino rūgštys, polifenoliai Natūrali...

  25,00 €
 • KAMPUKU muilas su probiotikais
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  15,00 €
 • MAGOROKU kremas su probiotikais
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  25,00 €
 • Gerosios bakterijos DELUXE
  OMX Deluxe

  Dr.OHHIRA® DELUXE gerųjų bakterijų kompleksasDar DAUGIAU bakterijų AUGALINĖSE kapsulėse 5 metų fermentacija ~36 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Skaidulų įvairovė (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir...

  33,00 €

Probiotikai yra gyvi mikroorganizmai, tokie kaip bakterijos, mieliagrybiai ir pan., naudingi sveikatai, kai naudojami tinkamais kiekiais. Teigiama, kad jie reikšmingi virškinimo sistemai, žarnynui, odai, burnos higienai, visam imunitetui. Tiesa, kokybiškais laikomi tie probiotikai, kurie gali prisitvirtinti prie žarnyno gleivinės, yra atsparūs rūgštims bei saugūs žmogaus sveikatai.

O ar reikalingi probiotikai kūdikiams? Esant tam tikroms aplinkybėms probiotikai rekomenduojami net patiems mažiausiems, siekiant užtikrinti gerą jų savijautą.

Kada reikalingi probiotikai kūdikiams?

Paprastai probiotikai kūdikiams skiriami vartojant antibiotikus ar baigus vartoti jų kursą. Antibiotikų vartojimas kartais yra neišvengiamas, tačiau jie kaip reikiant sutrikdo žarnyno mikroflorą, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus. Todėl siekiant išvengti dėl mikrobiotos disbalanso kylančių pasekmių (viduriavimo, pilvo pūtimo, apetito praradimo), svarbu papildyti organizmą gerosiomis bakterijomis, kad kuo sparčiau būtų atkurtas sveikas gerųjų ir blogųjų žarnyno bakterijų balansas.

Probiotikai kūdikiams turėtų būti vartojami tik skyrus gydytojui ar pasitarus su vaistininku.

Kodėl Dr.OHHIRA® kokybiški produktai su probiotinėmis kultūromis – puikus pasirinkimas?

 • Kremas „Magoroku“ su probiotinėmis kultūromis yra universalus, tinkantis visų tipų odai, bet kokio amžiaus naudotojams, net patiems mažiausiems. Kūdikių odelė gležna, neretai jautri, todėl jai reikalinga ypatinga priežiūra ir tik natūralios priemonės. Dr.OHHIRA® kremas savo sudėtyje neturi odą dirginančių, alergizuojančių ingredientų, pavyzdžiui, dažiklių, konservantų ir pan.

 • Dr.OHHIRA® muilas „Kampuku“ su probiotinėmis kultūromis tiks ir kūdikiams. Jo sudėtyje – tik natūralūs, sveiki ir aukštos kokybės ingredientai: probiotinės kultūros, fermentuoti augalai, tyras kalnų šaltinio vanduo ir pan. Muilas tinka jautriai kūdikių odelei ir dėl to, kad sudėtyje neturi žalingų - alergizuojančių, dirginančių, sintetinių - medžiagų.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su probiotinėmis kultūromis?

Manote, kad Jūsų kūdikiui praverstų kokybiški probiotikai? Šiuo klausimu tikslinga kreiptis į gydytoją ar vaistininką. O jei norite pasirūpinti gležna savo mažylio odele, aukštos kokybės produktų su probiotinėmis kultūromis įsigysite mūsų el. parduotuvėje ohhira.lt. Pirkti internetu labai patogu ir paprasta. Mūsų svetainėje prie gaminių pateikta išsami informacija, specialistų ir klientų atsiliepimai, nurodyta tiksli produkto kaina.