Prebiotikai

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
  • Skaidulinės medžiagos
    OMX Prebiotic paste

    Dr.OHHIRA® FERMENTUOTAS AUGALINIS EKSTRAKTAS Natūraliai fermentuotame ekstrakte yra maistinių skaidulų ir biogeninių metabolitų (angl. POSTbiotics), sukuriančių palankią terpę žarnyno mikroflorai. 5 metų fermentacija Skaidulinių medžiagų gausa ir įvairovė >500 postbiotinių medžiagų Tinka vaikams: nėra užspringimo rizikos Sudėtyje nėra GMO, pieno...

    50,00 €

Visi norime jaustis puikiai, turėti daug energijos, atrodyti jaunatviškai ir būti atsparūs įvairioms ligoms. Daugybę metų žmonės ieško atsakymų į klausimus, kaip išlikti jauniems ir sveikiems. Imamasi pačių įvairiausių, o kartais – net ir ypač įmantrių – priemonių bei būdų: praktikuojamos meditacijos, naujos grožio procedūros, sporto rūšys ir t.t. Tačiau tik retas atkreipia dėmesį į tai, kad šių tikslų siekti bus kur kas lengviau, jei atsigręšime į savo kūną ir stiprinsime jį natūraliomis priemonėmis bei būdais. Vienas iš jų – prebiotikai.

Prebiotikai – kas tai yra?

Paprastai sakant, tai – maistas gerosioms mūsų žarnyno bakterijos. Dažnai girdime, kad mūsų žarnyne egzistuoja geros ir blogos bakterijos, tačiau tam, kad pirmosios neišnyktų, turime jas pamaitinti. Būtent prebiotikai atlieka šią funkciją. Kitaip sakant, prebiotikai – tai nesuvirškinami angliavandeniai (pvz., oligosacharidai), maistinės skaidulos, kuriomis maitinasi mūsų žarnyno bakterijos. Kai žmogus gauna pakankamai prebiotikų, jo žarnyne prasideda paprastas, tačiau sveikatai labai reikšmingas procesas – žarnyno mikroflora yra pamaitinama bei stiprinama, tad gerosios bakterijos gali tarpti ir daugintis. Pakankamas jų kiekis užtikrina, kad imunitetas bus stiprus, atsparus virusams ligoms ir infekcijoms; žmogus bus žvalus bei energingas, puikios nuotaikos. Sveika gerųjų bei blogųjų bakterijų pusiausvyra padės sumažinti alergijų riziką, maisto netoleravimą. Esant tinkamam gerųjų bakterijų kiekiui, organizme efektyviau įsisavinamos maistingosios medžiagos bei vitaminai, geriau šalinami toksinai, todėl žmogus gali džiaugtis gera savijauta ir švytinčia, gaivia, jaunatviškai atrodančia oda, organizme lėtinami senėjimo procesai, užtikrinama sklandi žarnyno veikla. Iš tiesų verta rūpintis gerųjų bakterijų palaikymu, vartojant prebiotikus.

Prebiotikai ir probiotikai – kuo jie skiriasi?

Verta atkreipti dėmesį, kad dauguma žmonių dažnai neskiria ar painioja šiuos du terminus –  prebiotikai ir probiotikai. Viskas ganėtinai paprasta: prebiotikai – tai maistas gerosioms bakterijoms; tai medžiagos, kuriančios daugintis palankią terpę. Probiotikai – tai gerosios žarnyno bakterijos, kurios sudaro žmogaus mikrobiomo dalį ir, nors sveikas gerųjų ir blogųjų bakterijų santykis žarnyne turėtų būti 80:20, verta atkreipti dėmesį į tai, kad dėl tam tikrų aplinkybių, pavyzdžiui, panaudojus antibiotikų, nuolat vartojant kontraceptikus ar steroidinius vaistus, varginant dirgliosios žarnos sindromui ar Krono ligai, gerųjų bakterijų kiekis žarnyne gerokai sumažėja.

Produktai su prebiotikais

Akivaizdu, kad prebiotikai mums iš tiesų yra labai reikalingi ir turime pasirūpinti, kad mūsų organizmas jų gautų pakankamai. Natūraliai kyla klausimas, iš kur jų gauti? Ar egzistuoja prebiotikai maiste, kurį valgome kasdien? Prebiotikų gausu augaliniuose ingredientuose: daržovėse, vaisiuose, uogose, grybuose, todėl visus šiuos produktus verta įtraukti į kasdienį racioną.

Vis dėlto, atliekami tyrimai skelbia svarbų faktą, jog mūsų šalies gyventojai vartoja per mažai augalinio maisto. Jo trūkumas gali priversti badauti gerąsias bakterijas, o tai gali sutrikdyti gerųjų bei blogųjų bakterijų santykį ir paskatinti įvairias sveikatos problemas. Taigi, jei jaučiate, kad Jūsų kasdieninėje mityboje trūksta skaidulinių medžiagų, bus idealu, jei apsvarstysite papildomas galimybes gauti prebiotikų.

Nors ne viena vaistinė parduoda maisto papildus su skaidulinėmis medžiagomis, savo laiką ypač branginantiems puikia alternatyva gali tapti prebiotikai, pavyzdžiui, fermentuotas augalinis ekstraktas, kuriuos galima įsigyti internetu. Tai – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori pasirūpinti puikia savijauta, tačiau dėl didelio užimtumo siekia išvengti daug laiko reikalaujančio apsipirkimo proceso.

Kokia yra prebiotikų kaina?

Tiems, kuriuos domina prebiotikų kaina, verta atminti, jog ją pirmiausia lemia produkto kokybė ir jo sudėtyje esančios sudedamosios dalys. Vartodami produktus su prebiotikais, maitinsite ir stiprinsite gerąsias savo žarnyno bakterijas bei galėsite būti tikri, kad jos puikiai  atliks savo darbą, užtikrindamos nepriekaištingą jūsų organizmo būklę ir stiprindamos imuninę sistemą.

Prebiotikai – tai paprastas ir greitas būdas užtikrinti gerą savijautą, sklandų žarnyno darbą, atsparumą ligoms, išlaikyti jaunatvišką išvaizdą!