PAKEISK SAVO RUTINĄ!

Kalifornijoje gyvenanti Meg, baigusi dietologės bakalaurą ir žinoma kaip tinklaraščio „Bored Mom“ autorė dalijasi savo asmenine patirtimi vartojant Dr.OHHIRA® probiotikus.

"Tinklalapis „Mamos susitinka“ (momsmeet.com) pasiūlė man išbandyti šį produktą ir išsakyti savo nuomonę apie jį.

Aš esu probiotikų gerbėja, vartoju juos kasdien ir derinu kartu su kitais maisto papildais bei sveika mityba. Manau, kad probiotikai padeda palaikyti balansą mano virškinimo trakte ir pagerina bendrą savijautą. Buvo malonu išbandyti Dr.OHHIRA® probiotikus, nes juose gausu prebiotinių medžiagų iš fermentuotų daržovių, vaisių, uogų, grybų ir jūržolių. Be prebiotikų Dr.OHHIRA® formulėje taip pat yra #POSTbiotikų – organinių rūgščių, kurios padeda subalansuoti žarnyno pH, taip pat natūralių vitaminų, mineralų, fermentų ir aminorūgščių.

Aš tikėjausi, kad probiotikai atliks savo „darbą“ dėl reguliaraus tuštinimosi, bet po savaitės vartojimo pajutau kažką NAUJO.Atsiprašau už atvirumą, tačiau paprastai tuštinuosi kartą per dieną. Toks yra mano režimas ir jis mažai keičiasi, nors keliaujant kartais žarnynas aptingsta. Tačiau vartojant Dr.OHHIRA® probiotikus pastebėjau, kad pradėjau tuštintis 2 kartus per dieną.

Tai nebuvo laisvesni viduriai ar kažkas panašaus, paprasčiausiai aš tiesiog ėjau į tualetą 2 kartus ir jaučiausi, kad mano vidinė sistema yra turbo įkrauta! Aš tikrai negaliu prisiminti laiko savo gyvenime, kada dar taip buvo, ir be to aš mėgavausi papildoma nauda - mano pilvas atrodė plokštesnis ir buvo mažiau išpūstas. Vartodama Dr.OHHIRA® probiotikus jaučiau, kad mano kūnas veikia produktyviau.

Jei jaučiate, kad jūsų vidinė sistema yra sulėtėjusi ir norite priversti ją dirbti produktyviau, labai rekomenduoju išbandyti Dr.OHHIRA® probiotikų formulę. Probiotikai ne tik puikiai subalansuoja virškinimo sistemą, bet ir labai pagerina jūsų bendrą savijautą bei odos būklę. Aš rezultatus pradėjau jausti po savaitės vartojimo, o kaip jaučiatės jūs?

Apie Dr.OHHIRA® probiotikus:

Dr.OHHIRA® probiotikai nėra išgaunami ar auginami tik laboratorijoje, kaip dauguma kitų probiotinių produktų. Natūralūs augaliniai ingredientai (daržovės, vaisiai, uogos, grybai ir jūržolės) ir šaltinio vanduo 3 metus fermentuojami kartu su rūpestingai atrinktomis 12 padermių probiotinių kultūrų. Vienoje kapsulėje yra gyvybingų bei aktyvių PROBIOTIKŲ, skaidulinių medžiagų (PREBIOTIKŲ) įvairovė ir daugiau kaip 400 per ilgą natūralios fermentacijos laikotarpį susiformavusių biogeninių metabolitų (POSTBIOTIKŲ), stiprinančių ir puoselėjančių individualias žarnyno bakterijas." 

Šaltinis: https://www.boredmom.com/entertaining/change-routine-dr-ohhiras-probiotics