Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas

Kampuku muilas

  • Pagamintas naudojant 5 metus fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį.
  • Muilo sudėtyje esantis fermentuotas ekstraktas OM-X® pasižymi priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, sukuria ant odos apsauginį mikrosluoksnį, kuris mažina uždegimą ir saugo odą nuo žalingų aplinkos veiksnių.
  • Šis muilas gaminamas prie žemos temperatūros (naudojant Kadamaki metodą), taip maksimaliai išsaugant drėkinamuosius ingredientus (augalų aliejų, gliceriną) bei vertingas odą tausojančias medžiagas (amino rūgštis, vitaminus, mineralus, probiotines kultūras).
  • Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas švelniai plauna ir drėkina odą, suteikia jai sveiko švytėjimo.

 Kampuku muilas

Dr.OHHIRA® KAMPUKU MUILAS idealiai tinka visai šeimai:

  • Patiems mažiausiems, dar nešiojantiems sauskelnes, - nes kruopščiai nuprausia odą ir sukuria apsauginę mikroplėvelę, neleidžiančią odos dirginti šlapimui ir išmatoms, veikia priešuždegimiškai esant iššutimui ar vystykliniam bėrimui.
  • Paaugliams, turintiems jaunatvinių spuogų, aknę – ryte ir vakare prausiant problemines vietas, oda nuraminama, tačiau nesausėja, probiotikais praturtintas fermentuotas ekstraktas OM-X® pasižymi antibakterinėmis savybėmis.
  • Moterims - vietoj skutimosi putų/želė. Probiotinės padermės subalansuoja odos pH, o natūrali muilo bazė tarnauja kaip trinties mažinimo barjeras tarp skustuvo ir odos.
  • Vyrams – kaip antibakterinė, odą tausojanti priemonė po skutimosi, siekiant išvengti išbėrimo, pūlinukų, plaukelių įaugimo ir odos suerzinimo.
  • Senjorams, kurių oda dėl amžiaus tampa plonesnė, sausesnė ir jai reikia ypatingai tausojančios priemonės.

Sudėtyje NĖRA sintetinių dažiklių. Todėl natūrali karamelės spalva gali išblukti produkto naudojimo ir saugojimo metu, tačiau tai neturi jokios įtakos produkto kokybei.

Japonijoje atlikta klinikinė studija: Antibakterinis KAMPUKU muilo poveikis bakterijoms S.aureus ir S.epidermidis

Kad išsaugotume sveiką odą, reikia slopinti patogeninę bakteriją Staphylococcus aureus*, tačiau nesunaikinti įprastai ant odos gyvenančios bakterijos Staphylococcus epidermidis**.

*Staphylococcus aureus (liet. Auksinis stafilokokas) yra patogeninė bakterija, gerai žinoma kaip sukelianti apsinuodijimą maistu. S.aureus įprastai randama ant kai kurių žmonių odos paviršiaus, porose ir nosyje. Taip pat manoma, kad S.aureus dalyvauja vystantis alerginei odos ligai, pavyzdžiui, atopijai, ar jos paūmėjimui.

**Staphylococcus epidermidis yra viena iš gerųjų odos mikroflorai priklausančių bakterijų. Jos randama ant visų žmonių odos. S.epidermidis metabolizuoja žmonių prakaitą, odos riebalus ir gamina rūgštį. Taigi S.epidermidis dalyvauja procesuose, per kuriuos palaikoma švelniai rūgštinė sveikos odos aplinka.

Kampuku muilas

TYRIMO TIKSLAS

Ištirti Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilo sudėtyje esančio fermentuoto ekstrakto OM-X® antibakterinį poveikį bakterijoms S.aureus ir S.epidermidis.

TYRIMO IŠVADOS

1. Ekstraktas OM-X® neslopina ant odos gyvenančios bakterijos Staphylococcus epidermidis augimo.

2. Ekstraktas OM-X® pasižymi bakterijos Staphylococcus aureus augimą slopinančiu poveikiu, esant skirtingam pH lygiui.

3. Stipriausias antibakterinis aktyvumas prieš S.aureus nustatytas švelniai šarminėje aplinkoje pH=10,0).