Kuo ypatingas Dr.OHHIRA® geriamas kolagenas?

Vienintelis rinkoje geriamas kolagenas, turintis kompleksą, kurį sudaro kolageno tripeptidai, elastinas ir hialurono rūgštis

Japonų mikrobiologo sukurta ir laiko patikrinta formulė

Jūrinės kilmės žuvų kolagenas ir kolageno tripeptidai

Jūrinės kilmės žuvų elastinas

93 proc. grynumo hialurono rūgštis

Mikromolekulinė (itin maža) veikliųjų medžiagų masė

Skysta forma

Paprastas naudoti – pateikiamas mono dozėse

Malonaus uogų skonio, nėra žuvies prieskonio


Dr.OHHIRA® kolageno sudėtyje esančios veikliosios medžiagos - jūrinės kilmės (žuvų) kolageno tripeptidai ir elastinas bei 93% grynumo hialurono rūgštis - dėl savo mažos molekulinės masės per kraujotakos sistemą pasiekia iš kolageno, hialurono rūgšties ir elastino pluošto sudarytą dermą, t.y. tikrąją odą, kur formuojasi audinių ląstelės ir vyksta regeneraciniai procesai.

Dr.OHHIRA kolagenas


SUDEDAMOSIOS DALYS

KOLAGENAS

Tai vienas iš svarbiausių organizmo baltymų. Jo gausu odoje bei visame judėjimo aparate (kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse), taip pat – dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose.

Priklausomai nuo įtakos konkrečiam organui, išskiriama keletas kolageno tipų. I tipo kolageno randama odoje, sausgyslėse, kraujagyslėse, vidaus organuose, kauluose. II tipo kolageno yra kremzlėse. III tipo kolagenas būdingas akies tinklainei, smulkiems kapiliarams. Kai kuriuose audiniuose kolagenas gali būti kaip gelis (akies stiklakūnyje), kituose jis yra susuktas į skaidulas (sausgyslėse).

Dr.OHHIRA® kolageno sudėtyje yra 7,75 g mažos molekulinės masės* I, II ir III tipo kolageno ir kolageno tripeptidų, fermentinės hidrolizės būdu išgaunamų iš laisvai plaukiojančių jūrinių žuvų žvynų, odos ir kaulų.

*Kolageno tripeptidų molekulinė masė ≤500 Da, kolageno 1000 Da.

Dr.OHHIRA kolagenas

Vaikų ir jaunų žmonių organizme kolageno skaidulos nuolat atsinaujina, tačiau laikui bėgant, kolageno sintezė organizme silpsta.


Kolageno sintezė odoje

Odoje esantį i tipo kolageną gamina ląstelės - fibroblastai. Tai yra dermoje esančios jungiamojo audinio ląstelės, atsakingos ne tik už kolageno matricos gamybą, bet ir už elastino bei hialurono rūgšties sintezę odoje. Fibroblastai yra jautrūs fiziniams ir cheminiams dirgikliams, kurie gali sužadinti fibroblastų aktyvumą ir proliferaciją (daugėjimą). Fibroblastų suaktyvinimas lemia kolageno gamybos padidėjimą.


Kolagenas judėjimo aparate

II tipo kolagenas yra vienas svarbiausių kremzlinio audinio atraminių baltymų. Jis sudaro apie 50% sauso kremzlių svorio ir lemia mechanines sąnarinės kremzlės savybes, ypač tvirtumą ir elastingumą. Kolageno tripeptidai yra statybinės medžiagos šaltinis, būtinas sąnarinės kremzlės, pokremzlinio kaulinio audinio, kitų sąnario audinių, sąnarinės kapsulės, sausgyslių ir raiščių atsinaujinimui. Jie įtakoja sąnarinės kremzlės ir kaulinių ląstelių medžiagų apykaitą, sustiprina kolageno sintezę, užkerta kelią tolimesniam kremzlės nykimui, gerina sąnario judrumą ir mažina skausmą, didina kaulinio audinio tankį.


HIALURONO RŪGŠTIS

Tai yra natūrali medžiaga, kurią organizmas gamina pats ir naudoja ją sąnariams sutepti bei odos drėgmei užtikrinti. Žmogaus kūne ji jungiasi su vandens molekulėmis ir tampa klampia medžiaga, panašia į gelį. Hialurono rūgštis labiausiai paplitusi nerviniame, dengiamajame ir jungiamajame audiniuose, tačiau mažesniais kiekias randama beveik visose organizmo ląstelėse. Laikui bėgant organizme hialurono rūgšties natūraliai mažėja.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra net 93 proc. grynumo mažos molekulinės masės hialurono rūgšties.

Dr.OHHIRA hialuronas


ELASTINAS

Tai yra jungiamojo audinio baltymas, kuris įeina į elastinių savybių turinčių audinių sudėtį. Didelių elastino kiekių randama plaučiuose, didelėse arterijose, tampriuose raiščiuose. Mažesnių jo kiekų randama odoje, ausų kremzlėse ir kituose organuose. Elastinas natūraliai gaminasi žmogaus organizme maždaug iki 25 metų ir visiškai išnyksta iki 40-50 metų amžiaus.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra 5 mg mažos molekulinės masės elastino, išgauto iš laisvai plaukiojančių jūrinių žuvų.

Dr.OHHIRA elastinas


Ryšys tarp kolageno, hialurono rūgšties ir elastino

Kolagenas formuoja pačią odos ląstelę, elastinas išlaiko odos ląsteles vietoje, o hialurono rūgštis, užpildydama tarpelius tarp kolageno skaidulų, palaiko odos drėgmę ir elastingumą.

Japoniško Dr.OHHIRA® geriamo kolageno sudėtyje yra visi trys komponentai: kolagenas ir kolageno tripeptidai, hialurono rūgštis ir elastinas.


KOENZIMAS Q10 (CoQ10)

Tai riebaluose tirpi į vitaminą panaši medžiaga, esanti visose organizmo ląstelėse. Jis organizme atlieka keletą funkcijų: stabilizuoja ląstelių membranas ir dalyvauja antioksidaciniuose procesuose. Didžiausi CoQ10 kiekiai yra randami daugiausiai energijos naudojančiuose organuose: smegenyse, širdyje, kepenyse ir inkstuose.  

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra 12,5 mg koenzimo Q10.

Dr.OHHIRA koenzimas


VITAMINAS C

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno sudėtyje yra vitamino C. Jis padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos, kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų ir dantų funkcijai, susidarymą. Šis vitaminas taip pat padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (veikia kaip antioksidantas), gerinti geležies absorbciją ir mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra net 250 mg vitamino C, kurio šaltinis - kukurūzai (be GMO) ir tapijoka (manijoko šakniagumbių krakmolas).

Dr.OHHIRA vitaminas C


BIČIŲ PIENELIS

Tai greitai pasisavinamų angliavandenių, riebalų ir daugybė polinesočiųjų riebalų rūgščių, baltymų, sudarytų iš svarbiausių aminorūgščių, hormonų, mikroelementų, vitaminų bei kitų biologiškai aktyvių medžiagų.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra 50 mg bičių pienelio.

Dr.OHHIRA bičių pienelis


MĖLYNIŲ SULTYS

Mėlynių uogose randama cheminių junginių antocianų - tai labai stiprūs gamtoje randami antioksidantai, padedantys organizmui kovoti su ląsteles pažeidžiančiais laisvaisiais radikalais, sukeliančiais senėjimą. Mėlynės pasižymi kraujagysles apsaugančiu poveikiu.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje esančios mėlynių sultys suteikia produktui skystą formą.

Dr.OHHIRA mėlynių sultys


5 METUS FERMENTUOTAS SINBIOTINIS EKSTRAKTAS OM-X®

Į 5 metus fermentuoto OM-X® ekstrakto sudėtį įeina natūraliai Japonijoje augantys augalai, turtingi mikroelementais, vitaminais ir vertingomis maistinėmis medžiagomis: vaisiai ir uogos (slyvos, kininiai ožerškiai (goji uogos), skiautėlapių fikusų vaisiai, šilauogės, raudonieji sotvarai, kvapiųjų citrinmedžių vaisiai), grybai (kuokštiniai sėdžiai (maitake), valgomasis dantenis (šiitake), braziliškas agarikas), dumbliai ir jūržolės.

Šis ekstraktas gaminamas naudojant Japonijos tradicinę fermentacijos principu pagrįstą technologiją. Ištisus metus natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai renkami ir dedami į specialias talpas. Vienerius metus jie sluoksniuojami ir nuolat maišomi, kol palaipsniui virsta vientisa tiršta mase. Fermentacijai paspartinti į masę pridedama gerųjų žarnyno bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir S.thermophilus padermėms. Masė toliau brandinama dar 4 metus.

Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulė praturtinta 10 mg 5 metus natūraliai fermentuotu sinbiotiniu ekstraktu OM-X®.

Dr.OHHIRA fermentuotas ekstraktas


Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.