Atsiliepimai iš grožio profesionalų apie Dr.OHHIRA® geriamą kolageną

Gintarė Šemetienė

Kosmetologė Gintarė Šemetienė | ODA BĖDA

"Noriu pasidžiaugti, kad pagaliau pradėjau dirbti su japonų Dr. OHHIRA sveikatos ir grožio produktais, kuriais džiaugiasi ne tik klientai ar grožio specialistai, bet ir gydytojai skirdami savo pacientams. Apie savo kelionę, kaip atradau Dr. OHHIRA ir jų probiotikus ir kaip tai pakeitė mano vaiko sveikatą ir mano acnę, dar papasakosiu. O šiandien jo didenybė KOLAGENAS!!! Labai tikiu šiuo produktu ir jo kokybe. Geriu pati ir daviau savo draugams. Pastebėjau , kad nebeskeldėja alkūnės, pasidarė švelnios, oda labiau švyti, kūno oda nuo sausumo eidavo mažomis dulkelėmis, to nebėra, nebekraujuoja dantenos, dėl sąnarių turiu bėdų, bet labai kažko nepajaučiau, tiesiog tikiu , kad būten OHHIROS kolagenas prisidės ir ten. Tai produktas kurį nebaisu siūlyti ar apie kurį pasakoti, kuri esant progai dovanoju tėvams ar močiutei."

WWW.FACEBOOK.COM

Kosmetologė Vita Graliauskienė | Grožio salonas "LA VIE"

"Mano tikslas – sveika, nepriekaištinga klientų veido oda. Deja, burtų lazdelės neturiu, bet tinkamai parinktos kosmetologinės procedūros bei priemonės, sveika subalansuota mityba, sėkmingas gyvenimo būdas daro stebuklus. Net maisto papildai taip pat gali padėti pasiekti tikrai neblogų rezultatų. Vienas naujausių mano atradimų – Dr.OHHIRA geriamas kolagenas. Prisipažinsiu, esu gana skeptiška maisto papildų atžvilgiu, tačiau natūrali, 5 metus fermentuota, turtinga japonų produkto sudėtis paskatino mane išbandyti geriamojo kolageno kursą. Rezultatas mane labai maloniai nustebino. Visų pirma, organizmas puikiai toleravo ir įsisavino Dr.OHHIRA kolageną, mat jis pagamintas taip, kad skrandžio sultys nesunaikintų gerųjų savybių! Esu kosmetologė, ir mano pagrindinis darbo ,,įrankis” – rankos. Suvartojus geriamojo kolageno kursą, išnyko sąnarių traškėjimas, o tai – man labai aktualu! Veido oda tapo pastebimai skaistesnė, elastingesnė – net, rodos, kremo mažiau tepti norisi. Dabar drąsiai rekomenduoju savo klientėms Dr.OHHIRA geriamą kolageną, nes jo vartojimą derinant su kosmetologinėmis procedūromis galima pasiekti fantastiškų rezultatų: juk oda teigiamai veikiama tiek išoriškai, tiek iš vidaus. Nedaug kas žino, jog 70% odos masės sudaro baltymas kolagenas, o nuo 25 metų amžiaus mes netenkame apie 1,5% kolageno per metus! Vartojant Dr.OHHIRA geriamąjį kolageną, kompensuojamas jo poreikis, todėl oda tampa elastingesnė, lygesnė, sumažėja ar išnyksta viso kūno pleiskanojimas. Viena klientė net pasidžiaugė, kad jos nebekamuoja migrena, suvartojus geriamojo kolageno kursą, o tai – visai tikėtina, nes kolageno baltymas skatina kraujagyslių elastingumą, o tai teigiamai veikia kraujotaką. Beje, taip pat pagerėja žaizdų, randų gijimas, kas ypač aktualu aknės pažeistai odai. Nuoširdžiai rekomenduoju puikios sudėties Dr.OHHIRA papildus, o grožiui – geriamąjį kolageną, kuris puikiai dera su drėkinančiomis ir jauninančiomis kosmetologinėmis procedūromis bei priemonėmis. Garantuoju OPTIMALŲ rezultatą!"

WWW.FACEBOOK.COM

Kineziterapeutė, kosmetologė, Estetinės kosmetologijos katedros dėstytoja Neringa Varinauskienė

"Savo darbe vadovaujuosi holistiniu požiūriu į žmogų. Man itin svarbu visapusiškai žvelgti į sutiktą žmogų, ypač į savo klientus. Dirbdama su itin aukštos kokybės Japoniška kosmetika ieškojau produkto, kurį žmonės naudotų namuose, po mano atliekamų veido raumenų stiprinimo terapijų, tokiu būdu užfiksuodami jau pasiektus rezultatus. Japoniškas OHHIRA kolagenas visiškai puikiai atliko šią užduotį. Jis tobulai palaiko visą veido ir kūno jungiamąjį audinį. Manau, kad yra svarbu žmones ugdyti, ir ypač jaunąją kartą, jog odos grožis ir bendras organizmo darbingumas, lankstumas, priklauso ne vien nuo išorinių produktų vartojimo. Džiaugiuosi, jog Lietuvoje mes turime galimybę naudoti OHHIRA produktus."

jurgita siaurusaitiene.jpg

Kosmetologė, kineziterapeutė, masažo terapeutė Jurgita Siaurusaitienė:

"Ar žinojote, kad UVA spinduliai, kurie ardo mūsų kolageną, prasiskverbia pro stiklą? Todėl sėdint mašinoje ar ofise prie lango, jūsų oda taip pat veikiama, kaip paplūdimyje. Nelaukite, kol jūsų oda nukentės nuo žalingo saulės UV spindulių poveikio. Pradėkite rūpintis ja jau dabar!  Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje esančios veikliosios medžiagos (kolagenas, hialurono rūgštis, elastinas) padeda palaikyti odos drėgmę, o galingas antioksidantų kompleksas - kovoti su senėjimu."

Vaida Dombrauskienė

Kosmetologė Vaida Dombrauskienė | Kosmetologijos kabinetas

"Savo klientėms dažnai patariu drėkinti odą „iš vidaus“, nes toks būdas yra pats efektyviausias, siekiant kuo ilgiau išlaikyti odos elastingumą ir jaunystę. Pastebėjau, kad kosmetologinių procedūrų poveikis yra kur kas efektyvesnis ir rezultatas - ilgiau trunkantis, kartu vartojant  Dr.OHHIRA® geriamą kolageną, kurio sudėtyje yra 3 svarbiausios odai medžiagos: kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis."

WWW.FACEBOOK.COM

Grožio terapeutė, atliekanti kobido masažą Birutė Girskienė | Grožio kabinetas "SMILTĖ"

"Vidinę odos struktūrą sudaro 3 pagrindinės medžiagos: kolagenas, elastinas ir hialuronas. Tarpusavyje jos tampriai susijusios: kolagenas formuoja odos ląstelę, elastinas išlaiko odos ląsteles vietoje, o hialurono rūgštis, užpildydama tarpus tarp kolageno skaidulų, išlaiko odoje drėgmę. Mūsų organizmas kolageną ir hialuroną gamina visą gyvenimą, tačiau elastino gamyba visiškai nutrūksta jau apie 45-uosius metus! Kaip grožio terapeutė, labai džiaugiuosi, kad lietuvaitės gali įsigyti Japonijos mokslininkų sukurtą Dr.OHHIRA® formulę, kurios sudėtyje yra labai mažos molekulinės masės kolageno ir hialurono rūgšties, bet ir jūrinės kilmės elastino."

WWW.FACEBOOK.COM

Visažistė, kosmetologė Justina Andrašiūnienė | ANDRA MAKEUP ART grožio paslaugos

"Kolagenas skirtas padėti išlaikyti odos elastingumą, pripildyti raukšleles bei sumažinti jas vizualiai. Ir visgi, kaip ir visi produktai, geriausiai priemonė veikia esant ne išoriniam, o vidiniam naudojimui. Dėl savo mažos molekulinės masės geriamas preparatas per kraujotaką tiesiogiai pasiekia dermą, kuri yra sudaryta iš kolageno, haliurono rūgšties ir elastino pluošto. Tokiu būdu organizme natūraliai paspartėja kolageno ir hialiurono rūgšties sintezė, kurios dėka oda pasidaro lygesnė ir minkštesnė. DR. OHHIRA produktų linija pasižymi itin didele kolageno koncentracija, maloniu uogų skoniu, kompaktiška ir kelionėms tinkama pakuote bei iš tiesų ryškiais rezultatais jau po pirmųjų vartojimų dienų."

WWW.INSTAGRAM.COM

Rita Stasevičienė

Kosmetologė Rita Stasevičienė

"Jau kurį laiką stebiu savo klienčių odos pokyčius. Jos vartoja Dr.Ohhiros sukurtą maisto papildą - geriamą kolageną. Rezultatai labai džiuginantys, greiti ir stabilūs - skaisti, elastinga, drėgna ir mažiau į aplinkos dirgiklius reaguojanti oda. Tai natūralus produktas, padedantis išsaugoti odos grožį."

Kosmetologė Loreta Jankauskienė | Estetinės kosmetologijos namai "ESTETICA"

"Maždaug nuo 40-45 metų mūsų organizme sparčiai lėtėja kolageno ir hialurono rūgšties sintezė, o elastino gamyba visiškai nutrūksta. Kadangi regeneraciniai procesai vyksta giluminiuose odos sluoksniuose, kurių nepasiekia išorinės grožio priemonės, rekomenduoju pasirūpinti savo oda „iš vidaus“. Tam puikiai tinka japoniškas geriamas kolagenas Dr.OHHIRA®.  Jo sudėtis idealiai subalansuota brandžios odos priežiūrai ir padeda išsaugoti jos elastingumą, tonusą bei jaunystę."

WWW.FACEBOOK.COM

 

Elija grozio namai.jpg

Kosmetikė Milda Noreikienė | Grožio namai "ELIJA"

"Tai pats nuostabiausias grožio eliksyras, sukurtas Japonijos mokslininkų - Dr.OHHIRA® grožio formulė, kurios sudėtyje yra ne tik kolageno ir hialurono rūgšties, bet ir jūrinės kilmės elastino, taip reikalingo mūsų odai."

WWW.FACEBOOK.COM

Kosmetologė-grožio terapeutė Sonata Granovska | ŽVĖRYNO grožio klinika

"Esu kosmetologė - grožio terapeutė, dirbanti 11 metų šioje srityje. Pirmoji rimta pažintis su oda įvyko prieš 14 m. kai pradėjau dirbti med.vadybinke farmacinėje kompanijoje su vaistais, skirtais rimtoms odos ligoms gydyti. Ta pažintis buvo kaip "meilė iš pirmo žvilgsnio", kada tave įtraukia kaip viesulas. Odos sudėtingumas, daugybė funkcijų, estetikos svarba ir psichologiniai niuansai, susiję su matomomos problemomis (spuogai, randai, dėmės, raukšlės, senėjimas), įtakojo gilių žinių paieškas, pastovų tobulėjimą ir mokymąsį. Kadangi žmogus yra visuma, tai remiuosiu holistiniu požiūriu. Atliekant odos reabilitacines, terapines, grožio procedūras neapsiriboju momentiniu poveikiu, esu orientuota į ilgalaikį rezultatą, žmogaus gerą dvasinę būseną ir į pastikėjimą. Todėl savo procedūras papildau geros kokybės papildais, o Dr.Ohhira kolagenas bei probiotikai sužavėjo savo sudėtimi. Viename buteliuke yra tai, ko reikia! Kolagenas - statybinė medžiaga, elastinas odos tamprumui, vit. C - vitaminų karalius, vit. E - ląstelės membranos gelbėtojas, kofermentas Q10 - ląstelių energijos šaltinis. Na, o fermentuoti produktai, kaip slyvos, shitaki grybai - tai juk sveiko žarnyno mikrofloros  garantas. Aš už grožį ir sveikatą, už dvasinę pusiausvyrą ir už pasitikėjimą savimi. Būkite laimingi!"