Kolageno papildai

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
  • Geriamas kolagenas - papildai
    OMX Collagen

    Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS+ PAPILDAI PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono...

    70,00 €

Informacijoje apie odą ir jos priežiūrą visuomet minimas kolagenas, dažnai vadinamas jaunystės eliksyru. Kas tai yra ir kodėl jis toks svarbus? Kolagenas apibūdinamas kaip vienas reikšmingiausių baltymų mūsų organizme, sudarantis per 70 proc. odos masės, tad neabejotinai vienas svarbiausių jos elementų. Šis baltymas atsakingas už odos elastingumo gerinimą, jos stangrumą bei efektyvų atsinaujinimą, tad nė nereikia sakyti, kad stokojant kolageno oda praranda sveiką išvaizdą. To išvengti gali padėti aukštos kokybės kolageno papildai.

Paprastai kalbant, kolageną galime pavadinti klijais, sutvirtinančiais audinius, ląsteles ir teigiamai veikiančiais jų būklę. Tiesa, nors dažniausiai kalbama apie neįkainojamą kolageno svarbą odai, šis baltymas yra reikšmingas ir kitiems audiniams, pavyzdžiui, sąnarių kremzlėms, kaulams ir visam judėjimo aparatui, dantims bei dantenoms, kraujagyslėms, vidaus organams ir kt.

Kolageno nauda odai

Ląstelių atsinaujinimo kontekste kolagenas nepakeičiamas, tad organizmas šį baltymą gamina visada, kol... prasideda natūralus senėjimo procesas. O tai nutinka maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus. Ir ne tik bėgantys metai neigiamai veikia šio baltymo gamybą – tam įtakos turi žalingi įpročiai, lepinimasis saulės voniomis, stresas, netinkama mityba ir kiti panašūs veiksniai. Tada  kolageno gamybos tempai lėtėja, jis praranda dalį savo savybių ir efektyvumo, o to rezultatas – smulkios raukšlelės, nykstantis odos ir audinių elastingumas bei stangrumas, suglebusi, sveiko švytėjimo netekusi oda.

Kolagenas suteikia stangrumo vidinei odos struktūrai bei užtikrina reikiamą drėgmės balansą. Todėl šio baltymo gamybos sulėtėjimas organizme tampa gana greitai pastebimas. Siekiant tai kompensuoti svarbu aprūpinti organizmą reikiamu kolageno kiekiu iš šalies – vartojant aukštos kokybės papildus.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamasis skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jums?

  • Iki šiol grožio papildų sudėtyje žvalgėtės kolageno? Elgėtės ne visiškai teisingai, nes ingredientų sąraše pirmiausia ieškoti reikėtų kolageno tripeptidų, per kraujotaką pasiekiančių jungiamojo audinio ląsteles (fibroblastus) ir skatinančių natūralią kolageno gamybą bei hialurono rūgšties sintezę. Mūsų maisto papildo sudėtyje yra ir kolageno, ir tiesiogiai pasisavinamų kolageno tripeptidų, kurie skatina organizmą aktyviau dirbti bei gaminti naudingas medžiagas.

  • Vienoje formulėje – kolagenas, elastinas ir hialuronas – užtikrina dar didesnį efektyvumą, kadangi visos trys medžiagos yra nepaprastai reikšmingos odai. Mūsų geriamojo skysto kolageno sudėtyje yra „AntiAgeTRIO®“ kompleksas, apimantis sinergiškai veikiančias veikliąsias medžiagas: kolageno tripeptidus, hialurono rūgštį ir elastiną. Kiekviena veikliųjų medžiagų atlieka reikšmingas funkcijas, susijusias tarpusavyje glaudžiais ryšiais: kolagenas atsakingas už odos ląstelių formavimą, elastinas užtikrina, kad odos ląstelės išliks savo vietose, o hialurono rūgštis palaiko efektyvų odos drėkinimą bei elastingumą, užpildydama tarp kolageno skaidulų atsiradusius tarpelius.

  • Dr.OHHIRA® kolageno papildai neapsiriboja tik minėtosiomis veikliosiomis medžiagomis, kad ir kokios jos reikšmingos. Papildo sudėtyje yra kofermento Q10, stabilizuojančio ląstelių membranas ir puikaus antioksidanto; vitamino C, padedančio palaikyti normalų kolageno susidarymą ir veikiančio kaip antioksidantas; mėlynių sulčių, itin stipraus antioksidanto, sėkmingai kovojančio su laisvaisiais radikalais, kurie skatina senėjimo procesus; 5 metus natūraliomis sąlygomis fermentuoto OM-X® ekstrakto, į kurio sudėtį įeina Japonijos gamtoje augantys ir vitaminais bei mikroelementais turtingi augalai.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno?

Pirkti internetu labai patogu, operatyvu ir paprasta. Svetainėje ohhira.lt Jūsų laukia platus aukštos  kokybės maisto papildų ir odos priežiūros priemonių asortimentas geromis kainomis, nemokamas pristatymas į namus ir daug naudingos informacijos, pagrindžiančios Dr.OHHIRA® produktų naudą. Sekite informaciją mūsų svetainėje, rinkitės norimus produktus, o mes pasirūpinsime operatyviu pristatymu. Svetainėje yra ir produktus išbandžiusių vartotojų atsiliepimai.