Hidrolizuotas kolagenas

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono rūgštis...

  70,00 €

Kolagenas mūsų organizme atlieka daug reikšmingų funkcijų, todėl su metais lėtėjant šio baltymo gamybai labai svarbu užtikrinti, kad organizmas jo gautų iš šalies. Reikia nepamiršti, kad kolageno gamybą lėtina ir tokie veiksniai kaip netinkama mityba, žalingi įpročiai, stresas, UV saulės spinduliai ir pan. Deja, įtemptas gyvenimo ritmas ir kiti gyvenimo būdo ypatumai lemia, kad mūsų organizmas nebepagamina reikiamo kolageno kiekio, todėl verta pasikliauti kokybiškais papildais, pavyzdžiui, puikiai tiks Dr.OHHIRA® hidrolizuotas kolagenas.

Kam naudingas hidrolizuotas kolagenas?

Dažniausiai akcentuojama kolageno nauda odai. Ir nenuostabu, juk ši medžiaga sudaro net apie 70 proc. odos! Kolageno dėka galime džiaugtis jauna, glotnia, stangria bei elastinga oda, būtent jam tenka nuopelnai, kad oda atrodo sveika bei švytinti. Su amžiumi lėtėjant natūraliai kolageno gamybai pradeda ryškėti pirmosios raukšlelės, oda sausėja glemba, praranda elastingumą. Tad atsiranda poreikis skatinti kolageno gamybą „iš vidaus“. Tam puikiai tinka Dr.OHHIRA® hidrolizuotas kolagenas, kurio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasiekia giliausią odos sluoksnį – dermą, ir skatinančiai veikia joje vykstančius regeneracinius procesus.

Nenuginčijama kolageno nauda sąnariams įrodyta seniai. Papildomos šio baltymo atsargos ypač reikšmingos sportininkams, taip pat dirbantiems fizinį ar stovimą darbą, kai sąnariams tenka didelės apkrovos. Kolagenas – pagrindinis baltymas, reikalingas sąnarių kremzlės atsinaujinimui.

Kolagenas yra svarbus visam judėjimo aparatui, plaukams, nagams, dantims ir dantenoms. Nenuostabu, kad šis baltymas vertinamas tiek tarp dailiosios lyties atstovių, tiek tarp vyrų.

Kodėl Dr.OHHIRA® hidrolizuotas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jums?

 • Produkto sudėtis itin patraukli: I, II bei III tipo jūrinis hidrolizuotas kolagenas, kolageno tripeptidai, natūralūs antioksidantai, hialurono rūgštis, elastinas, fermentuotas augalinis ekstraktas.

 • Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno sudėtyje yra ne tik hidrolizuoto kolageno, bet ir kolageno tripeptidų, kurių nauda nepamatuojama. Kodėl? Kolagenas, kaip ir bet kuris baltymas, organizme skyla į aminorūgštis, kurios tampa statybine medžiaga naujoms ląstelėms. Tuo tarpu kolageno tripeptidai yra pati mažiausia kolageno grandinės dalis, kurią organizmas pasisavinama tiesiogiai. Kolageno tripeptidai iš virškinamojo trakto keliauja į plonąjį žarnyną, kur per žarnyno sienelių membraną patenka į kraujotaką ir yra išnešiojami po visą organizmą. Taip jie pasiekia jungiamojo audinio ląsteles - fibroblastus, atsakingus už natūralią kolageno gamybą ir hialurono rūgšties sintezę organizme. Kolageno tripeptidai duoda fibroblastams impulsą aktyviau gaminti kolageną. Todėl rinkdamiesi kolageno papildus sudėtyje visada pirmiausia ieškokite tripeptidų!

 • Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno formulės esmė - veikliųjų medžiagų suderinamumas, jų sinergija, kuomet medžiagos veikia viena kitą papildančiai ir savo teigiamas savybes maksimaliai atskleidžia derėdamos su kitais ingredientais. Puikus pavyzdys – kolagenas, kuris kartu su elastinu ir hialurono rūgštimi sudaro „Anti-AgeTRIO“ kompleksą, užtikrinantį trigubą poveikį odai – elastingumą, tonusą ir vidinę drėgmę.

 • Visada atkreipkite dėmesį į veikliųjų medžiagų molekulinę masę. Nors daugeliu atvejų ant produkto pakuotės ieškome didesnių skaičių, kalbant apie molekulinę masę, viskas yra atvirkščiai: kuo mažesnė molekulinė masė, tuo medžiaga yra skvarbesnė ir lengviau pasisavinama. Kolageno molekulinė masė laikoma maža, kai jo molekulės yra 2 000 daltonų. Dr.OHHIRA® formulės sudėtyje esančio kolageno molekulinė masė yra 1 000 daltonų, o kolageno tripeptidų – 500 Da. Tai ypatingai maža molekulinė masė, suteikianti produktui išskirtinumą ir lemianti jo efektyvumą.

 • Jei kolageno papildų sudėtyje pirmuoju numeriu įrašytas vanduo, kas pasitaiko labai dažnai, dėkite tokį produktą į šalį, mat sudedamųjų dalių sąraše ingredientai vardijami mažėjimo tvarka. Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno sudėtyje pirmose pozicijose sudedamųjų dalių sąraše yra hidrolizuotas kolagenas ir kolageno tripeptidai.

 • Mūsų produkte gausu ir natūralių antioksidantų: kofermentas Q10, bičių pienelis, vitaminas C ir 5 metus fermentuotas augalinis ekstraktas OM-X®.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® hidrolizuoto kolageno?

El. parduotuvė ohhira.lt – ideali vieta įsigyti Japonijoje pagamintų aukštos kokybės papildų – geriamo kolageno, probiotikų, taip pat odos priežiūros priemonių. Prie kiekvieno produkto pateikiama kaina, vartotojų atsiliepimai ir išsami informacija apie produkto sudėtį, taip pat naudingi straipsniai, pagrindžiantys produkto naudą organizmui. Pirkti internetu labai patogu, esate nepriklausomi nuo laiko ir strateginės vietos, tai puikus būdas efektyviai planuojantiems savo laiką.