Hialurono rūgštis veidui

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas - papildai
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS+ PAPILDAI PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono...

  70,00 €

Sveika, spindinti ir stangri oda – kiekvienos moters troškimas, kurio įgyvendinimas reikalauja tam tikro indėlio ir pastangų. Jauname amžiuje užtenka ir minimalios priežiūros, bet bėgant metams veido odai reikia skirti vis daugiau dėmesio. Kalbėdami apie tai galime išskirti hialurono rūgštį, o renkantis veido odos priežiūros priemones tikslinga šio ingrediento ieškoti produkto sudėtyje.

 

Kas yra hialurono rūgštis?

Tai – glikozaminglikanas, kuris telkiasi jungiamajame, dengiamajame bei nerviniame audiniuose. Hialuronas natūraliai gaminamas organizme, bet ne visada – maždaug nuo 25-ųjų gyvenimo metų  šios medžiagos sintezė organizme ima lėtėti. 

Hialurono rūgšties veidui nauda

Lėtėjantys hialurono sintezės procesai bene labiausiai paveikia odą – pastebimos pirmosios raukšlelės, oda tampa sausesnė, mažiau elastinga, prarandamas sveikas spindesys. Kodėl taip nutinka? Viena labiausiai vertinamų hialurono rūgšties savybių yra gebėjimas pritraukti drėgmę ir ją išlaikyti ląstelėse, būtent todėl hialurono rūgštis veidui, odai tokia reikšminga. Tad mažėjant hialurono kiekiui odoje drėgmės trūkumo įtaka tampa vis akivaizdesnė.

Kadangi hialuronas organizme išsilaiko vos iki kelių dienų, tai besirūpinantys veido oda turėtų užtikrinti nuolatinį hialurono atsargų papildymą organizme. Tiesa, svarbu rinktis tik aukštos kokybės produktus ir nepasitikėti įtartinai žema kaina.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jūsų veido odai puoselėti?

 • Šis geriamas skystas kolagenas, tiksliau – jo veikliosios medžiagos, per kraujotakos sistemą pasiekia dermą, todėl poveikis kur kas efektyvesnis nei kremų ar kitų priemonių, tepamų ant odos.
 • Labai svarbus aspektas – medžiagų suderinamumas, mat veikliosios medžiagos, sujungę savo gerąsias savybes, gali padėti pasiekti neįtikėtinų rezultatų! Todėl produkto sudėtyje esanti kolageno, hialurono rūgšties ir elastino sąjunga yra didelis produkto pranašumas.
 • Šio geriamo skysto kolageno sudėtyje yra kolageno tripeptidų, per kraujotaką pasiekiančių jungiamojo audinio ląsteles. Negana to, kolageno tripeptidai „įdarbina“ organizmą, skatindami kolageną gaminti natūraliai. Tad skaitydami kolageno papildų sudėtį prioritetą teikite tiems produktams, kurių sudėtyje yra kolageno tripeptidų.
 • Kuo mažesnė veikliųjų medžiagų molekulinė masė, tuo jos yra skvarbesnės, vadinasi, ir efektyviau pasisavinamos. Daugelio alternatyvių produktų kolageno molekulinė masė siekia apie 2 000 Da, o mūsų produkte – 1 000 Da kolageno ir 500 Da kolageno tripeptidų. Tai tikrai itin maža, mikromolekulinė masė!
 • Geriamojo skysto kolageno sudėtyje, be kolageno ir kolageno tripeptidų, yra visa puokštė itin vertingų antioksidantų, tokių kaip bičių pienelis, vitaminas C, kofermentas Q10, mėlynių sultys ir kt. Pastarieji užtikrina patikimą apsaugą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio bei lėtina senėjimo procesus.

 

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr. OHHIRA® kolageno?

Aktuali aukštos kokybės hialurono rūgštis veidui? Pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje ohhira.lt – tai patogu, paprasta ir greita. Užsakymą pristatysime operatyviai Jūsų nurodytu adresu. Prie produkto pateikta kaina, atsiliepimai bei išsami informacija.