Hialurono rūgštis sąnariams

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas - papildai
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS+ PAPILDAI PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono...

  70,00 €

Sveiki sąnariai labai svariai prisideda prie gyvenimo kokybės. Juk judėjimas be skausmo ir diskomforto yra malonus, o štai skaudantis, tinstantis, maudžiantis sąnarys apribos judėjimo laisvę, mėgstamas veiklas, neigiamai veiks nuotaiką, bendrą savijautą. Todėl sąnariais privalu rūpintis ne tada, kai problema jau tampa akivaizdi, o anksčiau, kai dar galima užkirsti tam kelią ar atitolinti problemų pasireiškimą. Ar žinote, kad sąnariams nepamainoma ir labai reikšminga yra hialurono rūgštis?

Kas yra hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis yra glikozaminglikanas, besitelkiantis jungiamajame, dengiamajame bei nerviniame audiniuose. Ši medžiaga natūraliai gaminama organizme, bet sulaukus maždaug ketvirčio amžiaus gamybos procesai lėtėja, o tai lemia, kad hialurono kiekis organizme mažėja. Siekiant rūpintis savo sveikata ir puikia savijauta tikslinga hialurono rūgšties gauti papildomai.

Hialurono rūgšties nauda sąnariams

Sąnario ertmę užpildo sąnarinis skystis, kurio konsistencija primena drebučius. Šiame skystyje daug hialurono rūgšties. Sąnarinio skysčio funkcijos labai reikšmingos: jis sutepa kremzles ir saugo nuo trynimosi, dilimo, maitina kremzles, šalina šlakus, mažina sąnariams tenkančias apkrovas.

Bėgant metams prasideda natūralus sąnarių irimo procesas, kuris yra neišvengiama senėjimo proceso dalis, taip pat jis gali būti nulemtas ir traumų, intensyvaus sportavimo, sąnariams nuolat tenkančių didelių apkrovų, sunkaus fizinio darbo ir pan. Hialurono rūgšties koncentracija sąnariniame skystyje mažėja, o tai lemia apsauginių sąnario funkcijų slopinimą. Kas nutinka tada? Atsiranda kremzlių paviršių trintis, jos labiau nusidėvi, todėl atsiranda skausmai, vystosi uždegiminiai procesai. Tai įrodo, kad hialurono rūgštis sąnariams nepaprastai svarbi.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jūsų sąnarių sveikatai?

 • Produkto sudėtyje esanti hialurono rūgštis išgauta natūralios biofermentacijos būdu ir yra net 93 proc. grynumo!

 • Kalbant apie maksimalų efektyvumą, labai svarbus medžiagų suderinamumas. Geriamo skysto kolageno sudėtyje yra jį garantuojanti trijulė: hialurono rūgštis, kolageno peptidai ir elastinas.

 • Šis produktas turi ne tik kolageno, bet ir kolageno tripeptidų, kurie yra labai svarbūs, nes per kraujotaką pasiekia jungiamojo audinio ląsteles ir pasirūpina, kad organizmas sparčiau gamintų kolageną pats. Negana to, kolageno tripeptidai organizme skatina ir hialurono rūgšties bei elastino sintezę.

 • Mažesnė veikliųjų medžiagų molekulinė masė lemia didesnį skvarbumą bei efektyvesnį pasisavinimą, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti kolageno papildą, kurio veikliųjų medžiagų molekulinė masė neįtikėtinai maža.

 • Geriamas skystas kolagenas savo sudėtyje turi ir svarbių, natūralių antioksidantų, labai reikšmingų senėjimo proceso kontekste, taip pat efektyviai saugančių sąnarius nuo žalingo aplinkos poveikio ir laisvųjų radikalų. Tarp antioksidantų rasite vitaminą C, kofermentą Q10, bičių pienelį, fermentuotą sinbiotinį ekstraktą ir kt.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr. OHHIRA® kolageno?

Aukštos kokybės, patikimo Japonijos gamintojo hialurono rūgštis sąnariams – el. parduotuvėje ohhira.lt. Pirkti internetu paprasta, patogu, prie produkto pateikta kaina, atsiliepimai, išsami informacija, specialistų rekomendacijos.