Kolagenas plaukams

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas - papildai
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS+ PAPILDAI PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės  I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono...

  70,00 €

Sveiki, žvilgantys plaukai – savo išvaizda besirūpinančios moters vizitinė kortelė. Bet net ir itin kruopščiai puoselėjami plaukai kartais praranda spindesį, ima lūžinėti, tampa šiurkštūs... To priežastimi gali būti netinkama mityba, aplinkos poveikis, tam tikri gyvenimo būdo ypatumai ar reikiamų medžiagų organizme stoka. Pavyzdžiui, nepaprastai svarbus plaukams yra kolagenas, o jo gamybos organizme lėtėjimas lemia minėtų problemų atsiradimą.

Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra vienas svarbiausių baltymų. Jis natūraliai gaminamas organizme; daug kolageno yra odoje, judėjimo aparate, dantyse bei dantenose, kraujagyslėse. Visgi apie 25-uosius gyvenimo metus šio baltymo gamyba organizme ima lėtėti, todėl iškyla poreikis kolageno gauti iš šalies. Tam verta rinktis tik patikimus, aukštos kokybės produktus.

Kolageno nauda plaukams

Kolagenas stiprina plaukus ir teigiamai veikia jų augimą – tai bene dvi esminės jo funkcijos, kalbant apie plaukų sveikatą ir grožį. 

Neretai galite išgirsti kolageną vadinant plaukų statybiniu bloku. Ir tai nė kiek neperdėta – šis baltymas efektyviai stiprina plaukų struktūrą iš vidaus, skatiną jų augimą ir yra atsakingas už sveiką plaukų žvilgesį. Tad jo trūkumas organizme dažnai gana greitai pastebimas.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jūsų plaukams?

 • Šis kolagenas plaukams savyje turi stebuklingąją trijulę: kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį. Kiekviena šių veikliųjų medžiagų yra naudinga atskirai, bet kartu jos daro stebuklus!

 • Tikime, kad produktus renkatės atsakingai ir skaitote jų sudėtį. Rinkdamiesi kolageno papildus sudėtyje ieškokite ne tik kolageno, bet ir kolageno tripeptidų, per kraujotaką pasiekiančių jungiamojo audinio ląsteles ir skatinančių organizmą gaminti kolageną natūraliai.

 • Mūsų kolageno formulėje yra apie 1 000 Da kolageno ir 500 Da kolageno tripeptidų. Tai – veikliųjų medžiagų molekulinė masė. Ar žinote, jog kuo šie skaičiai mažesni, tuo medžiaga yra skvarbesnė ir veikia efektyviau?

 • Geriamas skystas Dr.OHHIRA® kolagenas plaukams papildytas natūraliais ir labai naudingais antioksidantais, lėtinančiais senėjimo procesus ir saugančiais plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Kofermentas Q10 stabilizuoja ląstelių membranas, vitaminas C užtikrina normalų kolageno susidarymą, prisideda prie ląstelių apsaugos, mėlynių sultys efektyviai kovoja su ląstelių priešais – laisvaisiais radikalais. Produkto sudėtyje taip pat yra labai vertingo bičių pienelio bei kelerius metus fermentuoto sinbiotinio augalinio ekstrakto.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr. OHHIRA® kolageno?

Besirūpinantiems plaukų sveikata ir pavydėtina išvaizda siūlome įsigyti itin aukštos kokybės, pagal unikalią formulę sukurtą geriamą skystą kolageną. Jį rasite užsukę į mūsų el. parduotuvę, adresu ohhira.lt. Internetu pirkti labai greita ir nesudėtinga. Virtualioje prekybos vietoje prie produkto pateikta jo kaina, išbandžiusiųjų atsiliepimai ir išsamus aprašymas.

Informacijos šaltiniai:

- Improvement in the Moisture Content of the Stratum Corneum Following 4 Weeks of Collagen Hydrolysate Ingrestion. Nippon Shokuhin Kagaku Kogaku Kaishi, 56, 137-145 (2009).
- Synergistic effect of collagen peptide and elastin peptide derived from salmon on promoting hyaluronic acid production and cell growth of normal human dermal fibroblast cells (SF-TY). Nippon Suisan Gakkaishi, 75, 86-88 (2009).
- Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study. Skin Pharmacol Physiol (2013).
- An Overview of the Beneficial Effects of Hydrolysed Collagen as a Nutraceutical on Skin Properties: Scientific Background and Clinical Studies. The Open Nutraceuticals Journal, (2015).
- Final Test Report. Validation of skin-care effect on taking collagen drink. Face Survey Corporation, Osaka, Japan. Study No. 3120504, (2012).