Geriamas kolagenas

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas - papildai
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS+ PAPILDAI PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės  I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono...

  70,00 €

Pirmosios raukšlelės nenudžiugina, nepaisant to, jog yra laikomos patirties ir išminties simboliu. Nepriklausomai nuo to, kuriai kartai priklauso dailiosios lyties atstovės, visos jos suinteresuotos kuo ilgiau išlaikyti odą jauną, elastingą ir spindinčią. Šiandieninė rinka siūlo nemažai priemonių bėgančio laiko žymėms maskuoti, bet kur kas efektyviau užkirsti kelią ankstyvoms raukšlelėms ir efektyviai kovoti su tomis, kurios jau atsirado. Tam naudingas kolagenas, vienas svarbiausių baltymų organizme. Skystas geriamas kolagenas – puikus sprendimas ne tik papildyti kolageno atsargas organizme, bet ir suaktyvinti natūralią jo gamybą.

Išvertus iš graikų kalbos, kolagenas reikštų „klijus gaminti“ ar „gaminami klijai“, kas puikiai atspindi kolageno funkcijas – sujungti, suklijuoti audinių bei organų ląsteles. Kolageno labai daug odoje, taip pat kremzlėse ir visame judėjimo aparate, dantyse bei dantenose, akies ragenoje ir kituose audiniuose.

Kolageno nauda

Nenuostabu, kad daug rašoma ir diskutuojama apie neįkainojamą kolageno naudą odai, mat net apie 70 proc. mūsų odos sudaryta būtent iš šio baltymo. Ar žinote, kas yra turgoras? Tai – audinių stangrumas, elastingumas, o turgorui įtakos turi kolageno su elastino tandemas. Mums žinoma, kad odai natūraliai senstant jos elastingumas mažėja, ji tampa plonesnė, silpsta kolageno ir elastino gamyba. Palaipsniui oda praranda savybę sugerti ir išlaikyti vandenį dėl ko ji sausėja, glemba ir praranda elastingumą.

Daug dėmesio kalbant apie pagrindinį organizmo baltymą skiriama ir sąnariams. Su amžiumi mažėjant šio baltymo kiekiui organizme prarandamas sąnarių paslankumas, lankstumas, mažėja raiščių ir sausgyslių elastingumas, išauga traumų tikimybė.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamasis skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jums?

 • Tai – vienintelis skystas geriamas kolagenas rinkoje, turintis „AntiAgeTRIO®“ kompleksą, apjungiantį kolageno tripeptidų, elastino ir hialurono rūgšties gerąsias savybes. Ši trijulė yra tikras stebuklas, kalbant apie jauną, sveiką, elastingą ir tinkamai drėkinamą odą.

 • Geriamojo skysto kolageno sudėtyje dominuoja jūrinės kilmės veikliosios medžiagos – kolageno peptidai ir elastinas - per kraujotakos sistemą nukeliaujančios iki dermos – giliausio odos sluoksnio, kurio nepasiekia kremai ir kitos išoriškai naudojamos odos priežiūros priemonės. Būtent šiame, tikrąja oda vadinamame, sluoksnyje formuojasi audinių ląstelės ir vyksta regeneraciniai procesai.

 • Produkto sudėtyje – kolageno tripeptidai, skatinantys natūralų kolageno gamybos procesą ir hialurono rūgšties sintezę. Pastarieji yra tikras statybinių medžiagų šaltinis, kuris būtinas kaulams, sąnariams, sąnarinėms kapsulėms, sausgyslėms. Kolageno tripeptidai stiprina kolageno sintezę.

 • Produkto sudėtyje yra ir daugiau organizmui naudingų medžiagų. Pavyzdžiui, būtina išskirti kofermentą Q10 – itin stiprų antioksidantą, stabilizuojantį ląstelių membranas; vitaminą C, kurio nauda jau seniai neabejojama tiek odai, tiek visam organizmui; bičių pienelį, turintį sparčiai pasisavinamų angliavandenių, baltymų, vitaminų, mikroelementų ir kitų naudingų medžiagų; mėlynių sultis, kaip antioksidantą, stojantį į efektyvią kovą su laisvaisiais radikalais ir jų daroma žala.

 • Geriamojo skysto kolageno sudėtyje yra penkerius metus natūraliai fermentuoto sinbiotinio ekstrakto OM-X®, į kurio sudėtį įeina tik natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai, turtingi vitaminų, mikroelementų ir kitų vertingų medžiagų. Iš viso ekstrakto sudėtyje yra 15 augalų ir net 12 probiotikų!

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® geriamojo skysto kolageno?

Maisto papildą pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje ohhira.lt – tai patogus, spartus pirkimo procesas, padėsiantis efektyviai planuoti ir taupyti savo brangų laiką. Čia Jūsų laukia išskirtiniai, aukštos kokybės maisto papildai gera kaina, produktus išbandžiusių vartotojų atsiliepimai ir profesionalų rekomendacijos bei išsami informacija apie produktus. Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu tiesiai į rankas.

Informacijos šaltiniai:

- Improvement in the Moisture Content of the Stratum Corneum Following 4 Weeks of Collagen Hydrolysate Ingrestion. Nippon Shokuhin Kagaku Kogaku Kaishi, 56, 137-145 (2009).
- Synergistic effect of collagen peptide and elastin peptide derived from salmon on promoting hyaluronic acid production and cell growth of normal human dermal fibroblast cells (SF-TY). Nippon Suisan Gakkaishi, 75, 86-88 (2009).
- Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study. Skin Pharmacol Physiol (2013).
- An Overview of the Beneficial Effects of Hydrolysed Collagen as a Nutraceutical on Skin Properties: Scientific Background and Clinical Studies. The Open Nutraceuticals Journal, (2015).
- Final Test Report. Validation of skin-care effect on taking collagen drink. Face Survey Corporation, Osaka, Japan. Study No. 3120504, (2012).