Kolagenas sąnariams

Yra 1 prekė.
Rodomos pozicijos 1 - 1
 • Geriamas kolagenas - papildai
  OMX Collagen

  Dr.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS+ PAPILDAI PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštisSinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumbliųCoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės  I, II, III tipo jūrinis kolagenas Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp) Jūrinis elastinas 93% grynumo hialurono...

  70,00 €

Kolagenas, išvertus iš graikų kalbos, reiškia „gaminti klijus“. Ši frazė puikiai apibūdina esmines medžiagos funkcijas, prie kurių priskiriamas gebėjimas sujungti, suklijuoti organų bei audinių ląsteles. Dideli kolageno kiekiai randami sąnarių kremzlėse, todėl kolagenas sąnariams yra nepaprastai reikšmingas.

Kas yra kolagenas?

Tai baltymas, kurio nauda mūsų organizmui nepamatuojama. Dideli kolageno kiekiai randami odoje, sąnarių kremzlėse, visame judėjimo aparate ir kt. Šis baltymas natūraliai sintetinamas organizme, bet maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus gamybos organizme procesas ima lėtėti, ilgainiui progresuodamas. To pasekmes netrunkame pajusti: oda praranda elastingumą, glemba, vis dažniau vargina sąnarių skausmas, nejudrumas ir pan. Šių problemų atsiradimą nutolinti ir jų padarinius sušvelninti gali kokybiški kolageno papildai, užtikrinantys organizmo aprūpinimą šiuo svarbiu baltymu.

Kolageno reikšmė sąnariams

Greičiausiai ne kartą esate girdėję frazę, kad kolagenas yra sveikų sąnarių pagrindas. Ir tai visiška tiesa – kolagenas sąnariams yra labai svarbus, jei norime džiaugtis sveikais sąnariais ir nevaržoma judėjimo laisve. Sąnarių lakstumui būtinas kolagenas yra vienas svarbiausių baltymų prasidėjus senėjimo procesams. Trūkstant kolageno, būtino sąnarių kremzlių atsinaujinimui, imama skųstis sąnarių maudimu, skausmu, kuris kelia diskomfortą judant ar lankstant galūnes. 

Ryškėja tendencija, jog sąnarių skausmu ir su juo susijusiomis sąnarių problemomis skundžiasi vis jaunesnio amžiaus asmenys, tad tikslinga savo sveikata ir sąnariais pasirūpinti profilaktiškai, maždaug nuo 30 metų amžiaus.. Kokybiški papildai užtikrins, kad Jūsų sąnariai gaus taip reikalingo kolageno.

Kodėl Dr.OHHIRA® geriamas skystas kolagenas – geriausias pasirinkimas Jūsų sąnariams?

 • Šio produkto sudėtyje – neišskiriama trijulė: kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis. Šis trio itin vertinamas, nes trijų medžiagų sinergija užtikrina didžiausią efektyvumą. Medžiagų suderinamumas reikšmingas kiekviename produkte, o tris veikliąsias medžiagas apjungiantis Anti-Age TRIO® kompleksas pasižymi geriausiomis apsauginėmis, atkuriamosiomis savybėmis.

 • Ar žinote, jog renkantis kolageno papildus ir vertinant jų sudėtį prioritetą reikia teikti ne kolagenui, bet kolageno tripeptidams? Būtent jie, per kraujotakos sistemą pasiekę jungiamojo audinio ląsteles, skatina natūralią kolageno gamybą organizme. Negana to, jie prisideda ir prie hialurono rūgšties sintezės, įdarbina patį organizmą, kas yra kur kas naudingiau ir veiksmingiau. Mūsų geriamas skystas kolagenas sudėtyje turi ir kolageno, ir kolageno tripeptidų.

 • Vertindami kolageno papildus atkreipkite dėmesį į veikiųjų medžiagų molekulinę masę – kuo ji mažesnė, tuo medžiaga efektyviau pasisavinama. Mūsų Dr.OHHIRA® molekulinė masė yra labai maža – tik 1 000 Da kolageno ir 500 Da kolageno tripeptidų.

 • Geriamas skystas Dr.OHHIRA® kolagenas sąnariams papildytas natūraliais ir efektyviais antioksidantais, lėtinančiais senėjimo procesus bei stojančiais į efektyvią kovą su oksidaciniu stresu. Produkto sudėtyje rasite vitamino C, kofermento Q10, bičių pienelio, mėlynių sulčių, net 12 probiotinių padermių ir fermentuotą ekstraktą iš 15 augalų.

Kur įsigyti geriamojo skysto Dr.OHHIRA® kolageno?

Užsukite į el. parduotuvę ohhira.lt ir palepinkite save puikiu pirkiniu – geriamuoju skystu kolagenu. Pirkti internetu labai patogu ir greita, todėl efektyviai taupysite brangų savo laiką, o mes pasirūpinsime operatyvių pirkinio pristatymu nurodytu adresu. El. parduotuvėje prie prekių pateikta kaina, o priimti teisingą sprendimą padės produktą išbandžiusiųjų atsiliepimai.