Gerosios bakterijos suaugusiems

Yra 4 prekės(-ių).
Rodomos pozicijos 1 - 4
 • Gerosios bakterijos
  OMX Probiotics

  Dr.OHHIRA® STANDARD gerųjų bakterijų kompleksas3 metų fermentacija ~28,5 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Maistinės skaidulos (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir amino rūgštys, polifenoliai Natūrali...

  25,00 €
 • KAMPUKU muilas su probiotikais
  OMX Kampuku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODA Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, KAMPUKU muilas švelniai prausia odą, suteikdamas sveiko švytėjimo.Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųVisų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  15,00 €
 • MAGOROKU kremas su probiotikais
  OMX Magoroku

  SVEIKA AKSOMINIO ŠVELNUMO ODANatūrali sudėtis, praturtinta probiotikaisPatvirtinta dermatologųTinka visų tipų odaiBe kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažikliųKaina:

  25,00 €
 • Gerosios bakterijos DELUXE
  OMX Deluxe

  Dr.OHHIRA® DELUXE gerųjų bakterijų kompleksasDar DAUGIAU bakterijų AUGALINĖSE kapsulėse 5 metų fermentacija ~36 mln. KFV - 12 rūšių gerųjų bakterijų (angl. PRObiotics): Lactobacillus, Bifidobacterium, S.thermophilus Skaidulų įvairovė (angl. PREbiotics): daržovės, vaisiai, uogos, grybai, jūržolės  Biogeniniai metabolitai (angl. POSTbiotics): organinės ir...

  33,00 €

Gerosios ir blogosios bakterijos – tai neatsiejama mūsų organizmo dalis, o tinkamas šių bakterijų balansas užtikrina gerą savijautą. Kas gi yra gerosios bakterijos? Nesuklysime pasakę, jog tai – mūsų organizmo sargybiniai, saugantys nuo daugelio negalavimų. Gerosios bakterijos suaugusiems ir vaikams yra labai svarbios, o jų trūkumas pasireiškia virškinimo sistemos sutrikimais, alergijomis maistui, tam tikrų ligų paūmėjimu, susilpnėjusiu imunitetu ir pan.

Gerųjų bakterijų nauda suaugusiems

Jei vargina pilvo pūtimas, viduriavimas, manote, kad apsinuodijote maistu, gerosios bakterijos bus puikus sprendimas, siekiant greičiau pasveikti ir atsikratyti diskomforto. Dėl šios priežasties gerosios bakterijos suaugusiems bus nepamainomos kelionėse, kurių metu mėgaujamasi mūsų skrandžiui neįprastais, egzotiškais, patiekalais.

Gerosios bakterijos suaugusiems skiriamos geriant antibiotikus ar po antibiotikų vartojimo, siekiant atstatyti sveiką žarnyno mikrofloros pusiausvyrą.

Be minėtų aspektų, gerosios bakterijos gamina mūsų organizme vitaminą K, folio rūgštį, B grupės vitaminus, antioksidantus, teigiamai veikia imuninę sistemą, padeda šalinti toksinus iš organizmo. O gerosios bakterijos, gyvenančios ant mūsų odos, padeda palaikyti sveiką odos pH bei užtikrina gerą odos būklę ir puikią išvaizdą.

Dr.OHHIRA® produktai suaugusiems su gerosiomis bakterijomis

 • 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas naudingas ir suaugusiems, ir net mažiesiems. Šio produkto sudėtyje – keliolika rūšių gerųjų bakterijų, biogeniniai metabolitai, maistinės skaidulos. Dar vienas didelis išskirtinumas – trejus metus trunkantis fermentacijos procesas natūralioje aplinkoje, padedantis išsaugoti ir sustiprinti visas gerąsias ingredientų savybes.

 • Kremas „Magoroku“ su gerosiomis bakterijomis tinka visai šeimai. Natūralus, patvirtintas dermatologų, sudėtyje neturintis konservantų ir kitų žalingų elementų, apjungiantis fermentuotų augalų gerąsias savybes bei papildytas gerosiomis bakterijomis, šis kremas padės tinkamai rūpintis savo oda, užtikrins reikiamą jos drėkinimą.

 • Muilas „Kampuku“ su gerosiomis bakterijomis taip pat pagamintas tik iš ekologiškų, natūralių ingredientų, turi gerųjų bakterijų ir atskleidžia platų fermentuotų augalų naudingų savybių spektrą. Muilas nesausina odos, o ją drėkina, puikiai pašalina nešvarumus ir suteikia sveiko švytėjimo.

Kur įsigyti Dr.OHHIRA® produktų su gerosiomis bakterijomis?

Pirkite Dr. OHHIRA® produktus su gerosiomis bakterijomis internetu mūsų el. parduotuvėje ohhira.lt. Prie produktų rasite daug naudingos informacijos (kaip naudoti, kuo išskirtiniai ir kt.), šalia kiekvienos prekės nurodyta kaina, yra atsiliepimai. Mūsų el. parduotuvėje – tik natūralūs, kokybiški ir aukštą vertę turintys produktai.